PDA

View Full Version : جلوگيري از اجراي يك لينك

bps20590
جمعه 03 مهر 1388, 10:31 صبح
با سلام
من داراي چند ليك هستم كه كاربر با كليك روي آنها به صفحه مورد نظر منتقل ميشود حالا در بانك اطلاعاتيم سطح دسترسي ايجاد كرده ام وميخواهم هرگاه مقدار فيلد يك باشد كاربربتواند با كليك روي لينك صفحه مورد نظر را ببيند واگر مقدار آن صفر بود يك پيغام عدم دسترسي داده شود لطفا راهنمايي كنيد

__ziXet__
جمعه 03 مهر 1388, 11:44 صبح
با سلام
من داراي چند ليك هستم كه كاربر با كليك روي آنها به صفحه مورد نظر منتقل ميشود حالا در بانك اطلاعاتيم سطح دسترسي ايجاد كرده ام وميخواهم هرگاه مقدار فيلد يك باشد كاربربتواند با كليك روي لينك صفحه مورد نظر را ببيند واگر مقدار آن صفر بود يك پيغام عدم دسترسي داده شود لطفا راهنمايي كنيد
خب با php یا js میتونی این کارو انجام بدی
با php امنیتش بیشتره و با یه شرط راحت میتونی این کارو بکنی ولی اگه میخوای باکلاس تر بشه میتونی از ajax استفاده کنی

afi_program
جمعه 03 مهر 1388, 23:24 عصر
به چندین روش میتونی عمل کنی که یکی از اونا استفاده از sessionهست .د مورد سشن زیاد بحث شده اما اگه سوالی داری بپرسی حتما جواب خواهی گرفت.
موفق باشی

saeid99
چهارشنبه 08 مهر 1388, 18:27 عصر
سلام ..
اینطوری که من متوجه شدم برای لینک هایی در دیتا بیس ذخیره شده سطح دسترسی گذاشتین..
برای لینکاتون همچین کاری رو که میگم انجام بدید ...
فرض کنیم نام table ،لینک link باشه با فیلد های زیر :
id,address,name,valid
و برای اجرای لینک از صفحه ای با نام redirect.php استفاده میکنیم..
که در rediret.phpداریم ...

$con=mysql_select_db("servername","user","pass");
mysql_select_db("dbname",$con);
$result=mysql_query("SELECT * FROM link WHERE id=".$_GET['id']."");
$row=mysql_fetch_array($result);
if ($row['valid']=="1")
{
$link=$row['link'];
header('Location: '.$link.'');
}
else
echo "error";
mysql_close($con);
البته شما میتونید صحت id ورودی رو نیز چک کنید...
که برای اجرای یک لینک با توجه به id آن لینک آدرس لینک برای مثال میشه redirect.php?id=1

s_salavati2002
پنج شنبه 09 مهر 1388, 20:20 عصر
لینکات اگر به سایت خودتن می تونی روی هر صفحت پرمیشن بذاری
در غیر این صورت همونطور که دوستمون گفت باید براش regex بنویسی که نمونه آمادش با کمی گوگل کردن براحتی پیدا میشه