PDA

View Full Version : مشکل در اجرای KDTele 3.6

shahmahi
جمعه 03 مهر 1388, 11:58 صبح
سلام بچه ها
من ورژن 3.6 این کامپوننت رو تازه گرفتم حالا میخوام تو پروژم به لیست کامپوننت هام اضافه کنم ولی نمیدونم چرا به لیست به درستی اضافه میشه، ولی وقتی دکمه Ok رو میزنم یک پیغام خطا میده به این عنوان could not be loaded چرا این پیغام رو میده و چیکار کنم من ؟

majjjj
شنبه 04 مهر 1388, 08:19 صبح
رجیسترش کردین؟

shahmahi
شنبه 04 مهر 1388, 09:13 صبح
رجیسترش کردین؟

راستش مشکلمو فهمیدم ،من نسخه 3.6 این کامپوننت رو نصب کردم ولی کرکی که همراه فایلم بود برای نسخه 3.5 KDTele هستش.اگه شما یا هرکدوم از دوستان بتونه لینک مطمئنی واسه دانلود کرک نسخه 3.6 و یا خود کامپوننت KDTele 3.5 رو واسم بزاره ممنون میشم .هر لینکی که مربوط به دانلود این کامپوننت بود رو امتحان کردم ولی هیچ کدوم به نتیجه ای نرسید.

اگر هم احیانا به لطف دوستان مدیر این پست حذف شد لطفا به شکل خصوصی منو راهنمایی کنید.:چشمک:

shahmahi
پنج شنبه 09 مهر 1388, 17:36 عصر
بچه ها من سوالاتمو درباره ی KDTele همینجا مطرح میکنم لطفا منو راهنمایی کنید.:چشمک:

میخواستم بدونم غیر از کالرآیدی طرف راه دیگه هم هست که بشه متوجه شد که چه کسی زنگ زده . مثلا درنظر بگیرید این کالرآیدی قراره در یک پایگاه داده بررسی بشه و اگه برابر با شماره ای شد، مشخصات شخص تماس گیرنده که قبلا در پایگاه داده ثبت شده نشون داده بشه.
حالا به غیر از کالر آیدی از چه چیز دیگه ی KDTele میتونم استفاده کنم .

لطفا چیزی باشه که تمام مودم ها اون رو ساپورت کنند.

shahmahi
جمعه 10 مهر 1388, 09:24 صبح
اگر کسی راهی به نظرش میرسه لطفا بگه اگر هم راهی نیست لطفا بازم بگین تا یک فکر دیگه بکنم.

shahmahi
جمعه 10 مهر 1388, 18:22 عصر
اگر کسی راهی به نظرش میرسه لطفا بگه اگر هم راهی نیست لطفا بازم بگین تا یک فکر دیگه بکنم.

نه shahmahi عزیز برو یک فکر دیگه بکن . بچه های اینجا بیکار نیستن که به این چیزا فکر کنند.:متفکر:

(سیدشریفی)
شنبه 11 مهر 1388, 10:27 صبح
با سلام
شما ميتونيد شماره تلفنهايي كه مد نظرتون هست تو يه ديتابيس ذخيره كنيد و موقع زنگ زدن تلفن باگرفتن كالر آي دي اونو با استفاده از ديتابيس و مقايسه شماره تلفنها از ديتابيس جستجو كنيد اگر قبلا ثبت شده بود نام طرف نمايش داده بشه وگرنه فقط شماره تلفن نمايش داده بشه
من خودم برنامه منشي تلفني نوشته ام كه اين كار را انجام ميدهد

shahmahi
شنبه 11 مهر 1388, 15:09 عصر
با سلام
شما ميتونيد شماره تلفنهايي كه مد نظرتون هست تو يه ديتابيس ذخيره كنيد و موقع زنگ زدن تلفن باگرفتن كالر آي دي اونو با استفاده از ديتابيس و مقايسه شماره تلفنها از ديتابيس جستجو كنيد اگر قبلا ثبت شده بود نام طرف نمايش داده بشه وگرنه فقط شماره تلفن نمايش داده بشه
من خودم برنامه منشي تلفني نوشته ام كه اين كار را انجام ميدهد

دوست عزیز از این همه همفکری که به خرج دادی ممنون . اینو که خودم گفته بودم مثل اینکه متوجه صحبت من نشدید. من میگم غیر از کالر آیدی ، شماره سریالی یا یک چیز دیگه وجود داره که بشه به جای کالرآیدی از اون استفاده کرد. که منحصر بفرد باشه .:متفکر:

(سیدشریفی)
شنبه 11 مهر 1388, 16:15 عصر
دوست عزيز ببخشيد كه متوجه منظورتون نشدم
و به نظر من تنها مشخصه خاص طرف شماره گيرنده همان كالر آيدي ميباشد
فكر كنم شما ميخواهيد با استفاده از اين كار بتوانيد از كليه مودمها بهره ببريد چون مودمهاي در بازار اكثرا كالر آيدي را ساپورت نميكنند
بهرحال اگر كمك ديگري از دستم برآيد درخدمتم

shahmahi
شنبه 11 مهر 1388, 18:09 عصر
دوست عزيز ببخشيد كه متوجه منظورتون نشدم
و به نظر من تنها مشخصه خاص طرف شماره گيرنده همان كالر آيدي ميباشد
فكر كنم شما ميخواهيد با استفاده از اين كار بتوانيد از كليه مودمها بهره ببريد چون مودمهاي در بازار اكثرا كالر آيدي را ساپورت نميكنند
بهرحال اگر كمك ديگري از دستم برآيد درخدمتم

بله ایندفعه دقیقا زدی به هدف.:تشویق:

راستش من یک مشکل دارم که هنوزم حل نشده لطفا ببین میتونی من راهنمایی کنی به تاپیک یک نگاه بنداز درباره ی MScom هستش.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=177682

لطفا اساتید و بقیه دوستان اگه نظری درباره سوالی که کردم دارند بفرمایند واسه من مهمه .:چشمک:

shahmahi
دوشنبه 13 مهر 1388, 19:36 عصر
من میگم غیر از کالر آیدی ، شماره سریالی یا یک چیز دیگه وجود داره که بشه به جای کالرآیدی از اون استفاده کرد. که منحصر بفرد باشه

آقا من هنوز به جوابم نرسیدم اگه کسی در این باره اطلاعاتی داره لطفا من رو از اطلاعات مفیدش محروم نکنه.:چشمک: