PDA

View Full Version : بخش بندی جزیی تر هر تالار

alireza_tavakol
جمعه 03 مهر 1388, 16:27 عصر
با توجه به اینکه باید درخواست تغییر بخش بندی تالار ها از طرف مدیر بخش ها صادر شود و همچنین شاید این تاپیک تکراری باشد عرض میکنم:خجالت:

توی بخش C#‎‎‎‎ به صورت میانگین هر روز سه عدد سوال داریم که به یک نحوی مربوط به Data Grid View میشه!:عصبانی++:

اگه بشه بخش بندی داخلی تالار رو به این شکل تغییر بدین خیلی خوب میشه

الف) کار با Component های دات نت فریم فرک در سی شارپ (DataGridView و TextBox و Button و ...)
ب) معماری OOP در C#‎‎( کلاس - شی - سازنده - مخرب - کلاس مجرد - اینترفیس و ...)
ج) و ...

در کل منظورم این بود که تالار برنامه نویسی در C#‎‎‎‎‎ (http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=26)را به بخش های جزیی تری بخش بندی کنید

با تشکر/

vcldeveloper
یک شنبه 05 مهر 1388, 17:46 عصر
با مدیران آن تالار در این زمینه صحبت کنید، تا یک طرح پیشنهادی برای ساختار تالار مربوطه در بخش مدیران مطرح کنند.

alireza_tavakol
یک شنبه 05 مهر 1388, 22:26 عصر
با مدیران آن تالار در این زمینه صحبت کنید، تا یک طرح پیشنهادی برای ساختار تالار مربوطه در بخش مدیران مطرح کنند.
همون طوری که خود حضرت عالی استحضار دارین در بخش C#‎‎‎ سه تا مدیر بخش داریم

1- آقای علیرضا مداح ( آخرین تاریخ مراجعه به سایت 29 شهریور 88 )
2- آقای مهدی کیانی ( آخرین پستی که ثبت کردن 5 شهریور 88 )
3- آقای امیر شکاری (آخرین پستی که ثبت کردن 27 بهمن 87 )

________________ویرایش ________________

این تاپیک جای انتقاد از مدیران نیست ( عطف به پست شماره 4 و 5 )
لطفا در صورت هر گونه پیشنهاد یا انتقاد تاپیک جدیدی ثبت نمایید
در ضمن منظور من از ثبت این آمار این بود انتقاد از مدیران بخش ها نیست فقط می خواستم بگم این قدر سر مدیران بخش ها شلوغه که فرصت نمی کنن به سایت سر بزنن پس به همان طبع نمی توانند به پیشنهاد های ما جواب دهند

با تشکر از زحمات مدیران فعال و مدیران غیر فعال

MIDOSE
دوشنبه 06 مهر 1388, 01:28 صبح
به شخصه پیشنهادی داشتم، باید این موضوع را در تایپیک جداگانه مطرح کنم ولی خوب زیاد بی ربط هم نیست(نسبت به سخن جناب علیرضا توکل).

مدتی قبل(چند ماه پیش) این موضوع را مطرح کردم که تعدادی از مدیران دارای فعالیت(در حد صفر) هستند و بعضی از دوستان هم واکنش نشون دادند(امار گرفتند و ...)، بحثی در مورد ناظمین مطرح شد که خبری ازش نیست(حداقل تا الان).

مدتی است به شخصه شاهد زیادتر شدن فعالیت خودتون در سایت هستم و ظاهرن بعضی از مدیران کمتر فعالیت می کنند.
ایا وقت بازنشستگی بعضی از این عزیزان(کسانی که فعالیتشون در حد صفر هست یا خودشون تمایل دارند) فرا نرسیده؟ چون این گونه قطعن شاهد افت کیفیت مطالب سایت خواهیم بود.(مخصوصن با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و درخواست و سوالات ...)

در بخش سیستم عامل(برنامه نویسی سطح پایین) شاهد سوال هایی بی ربط و عدم وجود مدیر هستیم، در بخش مدیریت پروژه ها شاهد عنوان نمودن جابه جا شدن عکس ها و... و در بخش بازی سازی شاهد تشکیل گروهی که سه سال پیش اعلام شده بود و هنوز هم بعضی از دوستان جسته و گریخته پیام می دند ... در بخش مباحث نرم افزاری شاهد سوالات فراوان در ارتباط با اینده ی کاری و انتخاب زبان برنامه نویسی هستیم.

نظر شخصی:
مدیران قدیمی مثل sepidar و Inpris و جناب غیبی و ... جای خودشون را به مدیران الان دادند تا سایت بتونه نفس بکشه و الان اگه بعضی از مدیران تمایل دارند(به خاطر گرفتاری) یا واقعن وقت بازنشستگیشون فرا رسیده با افراد جدید جایگزین بشوند، این لیست بلند مدیران باید کمی ویرایش بشه و افراد جدیدتر مسئولیت را بر عهده بگیرند تا شاهد جلوگیری(و بهبود) این اوضاع باشیم.

موفق باشید

arsalansalar
دوشنبه 06 مهر 1388, 13:32 عصر
منم با نظرت موافقم.جناب tibasoft نزديك يك سال در تالار vb.net فعاليت نداشتند و در اين مدت شاهد بي نظمي هاي فراوان ، مطالب نسنجيده،همش سوال هاي با اين عنوان كه:"لطفا كمك كنيد........"،"جون مادرت كمك كن".....،"فوري فوري"،"دارم بدبخت مي شم"و .....
به جاي مطرح كردن سوالهاي متوسط به بالا بوديم و اين مطالب سخيف باعث شد كه خيلي از دوستان حرفه اي كه در اين تالار فعاليت مي كردند كوچ كنند و به همان نسبت آمار سوالهاي جواب داده نشده به طور وحشتناكي صعود كند.
و حال بعد از مدتها شاهد بوديم كه اسم ايشان از اسامي مدير ها خارج شد و جناب مداح به تنهايي عهده دار اين مسوليت شدند كه هم اكنون ايشون در بيشتر تالارها مدير هستندو در اين يك سال كه به طور مشترك عهده دار مديريت تالار بودند متاسفانه هيچ كمكي به روند پيشرفت تالار vb.net نكرد.
چيزي كه در اين ميان قطعي است كه خداي ناكرده سخنان من حمل بر ناتواني ايشان نشود بلكه به طور يقين ايشان به دليل مشغله كاري فرصت سر و سامان دادن به اين تالار را نداشتند.
در پايان از جناب كرامتي تقاضا دارم يك فكري به حال اين تالار فرمايند.

arsalansalar
چهارشنبه 08 مهر 1388, 10:41 صبح
این تاپیک جای انتقاد از مدیران نیست ( عطف به پست شماره 4 و 5 )
كسي از مدير انتقاد نكرد،ما هم در همين راستا منظورمون اين بود كه ترتيبي اتخاذ باشه تا كاربراي جديد تا زمان آشنايي با سايت نظم سايت و به هم نزنند.چون حس ميكنم بعضي تالارهاي شلوغ مثل vb.net نظم خود را از دست دادند.

لطفا در صورت هر گونه پیشنهاد یا انتقاد تاپیک جدیدی ثبت نمایید
بهتره يك بار ديگه قوانين سايت مبني بر ايجاد تاپيك و مطالعه كني و اينو بدوني كه قرار نيست هر تاپيكي كه شما ايجاد كرديو كسي پست نده و از هم مهمتر اينجا ملك شخصي كسي نيست كه كسي براي كس ديگر تعيين و تكليف بكنه.

در ضمن منظور من از ثبت این آمار این بود انتقاد از مدیران بخش ها نیست فقط می خواستم بگم این قدر سر مدیران بخش ها شلوغه که فرصت نمی کنن به سایت سر بزنن پس به همان طبع نمی توانند به پیشنهاد های ما جواب دهند
اگر واقعا نظرت اين هست پس بهتره اصلا پيشنهاد و انتقادي نده.

با تشکر از زحمات مدیران فعال و مدیران غیر فعال
بهتره اينم بدوني كه ما در اين مكان مجازي جمع شديم كه با هم فكري هم ايران عزيز را در زمينه برنامه نويسي پيشرفته تر كنيم.(اين مكان جايي براي مجيز گويي نيست(ببخشيد كه ركم)