PDA

View Full Version : طریقه ی مطالعه ی کتاب minix

The DAGON
شنبه 04 مهر 1388, 14:28 عصر
با سلام
مدتی است در حال مطالعه ی کتاب سیستم عامل تنن بام هستم(فارسی) از زمانی که به قسمت پیاده سازیش در قسمت فرایند رسیدم،توضیحات بسیار عجیب شده، و با لینک دادن به خطوط مثلن خط 2000 این کار را می کنه و خط 1400 این کار و... باعث شده گیج بشم.
با خود مفاهیم مشکل ندارم ولی نمی دونم ایا اشتباه از من است یا نسخه ی فارسی مشکلی داره یا شایدم توقع من زیاده،باید قبلش کتابی می خوندم؟(چون یک کله رفتم و دیدم مشکلی با مفاهیمش ندارم).

می دونم که کسانی هستند که این کتاب را مطالعه کردند، بنابراین اگر کسی کامل به مباحث ان مسلط شده(یا حداقل کامل مطالعه کرده) ممنون می شم روش خودش را توضیح بده،چون باید حداکثر تا دو ماه نیم اینده تسلط نسبتن کاملی روی سورس مینیکس پیدا کنم.(مخصوصن اضافه کردن یک درایور جدید یا ماوس و ...)

با سپاس فراوان

The DAGON
یک شنبه 05 مهر 1388, 17:53 عصر
اف:کسی نبود؟!

pswin.pooya
یک شنبه 05 مهر 1388, 20:54 عصر
خب سورس کتاب همراهش هستش. به خطوط گفته شده داخل سورس مراجعه کن

alamate_aoal
دوشنبه 06 مهر 1388, 03:34 صبح
به شما توصیه میکنم که از همان انتشارات نص کتاب زبان اصلی اش رو هم بخر , به دو دلیل:
1-کتاب زبان اصلی سورس ها در انتهای کتاب (در قسمت ضمیمه)موجودند و سوییچ کرد از کتاب زبان فارسی به زبان اصلی(برای مشاهده سورس ها) خیلی راحته
مثلا میتونی لابلای سورس کتاب زبان اصلیه شماره صفحه ای که در کتاب ترجمه شده توضیحاتش هست رو درج کنی و کلا سرعت کار کردنت خیلی بالاتر میره
2-برای تقویت زبانت خیلی مفید است