PDA

View Full Version : سوال: چگونگی ترسیم نمودار نقطه ای با Vb.Net 2005

reza6384
شنبه 04 مهر 1388, 17:10 عصر
سلام دوستان.

من می خوام برای یک سری رکوردهای DataTable ام نمودار بکشم. در این سایت که جستجو کردم نمودار میله ای وجود داشت.

در سایت های دیگه هم سرچ کردم مثل اینکه باید این کار رو با GDI انجام داد. حالا اگر کسی از دوستان می دونه چجور باید نمودار نقطه ای کشید یا اینکه چجوری باید با GDI کار کرد لطفا جواب بده.

ممنون.

reza6384
چهارشنبه 08 مهر 1388, 15:50 عصر
با سلام و عرض تشکر از اینکه کسی جواب سوال من رو نداد ، می گم که یکی از راههای جل اینه که از کامپوننتهای Infragistics استفاده کنیم ، ولی متاسفانه چون بهشون دسترسی ندارم فعلا کارم سخت تر شد.
در ضمن ، یک راه دیگه هم استفاده از System.Drawing.Dll هست که صد البته خیلی سخت تره و به زحمتش نمی ارزه.

reza6384
شنبه 16 آبان 1388, 15:36 عصر
بالاخره با استفاده از سری کامپوننتهای DevExpress مشکلم حل شد ، ولی از اونجایی که ظرفیت آپلود ممنوعه و همچنین قرار دادن کرک در سایت ممنوعه پیشنهاد برای تهیه این کامپوننت اینه که از دوستان خود یا از تکنو2000 تهیه کنید، خیلی کامپوننت های جالبی داره. اگر هم خواستید پیام خصوصی بدید.

faravani
شنبه 16 آبان 1388, 16:13 عصر
سلام دوست عزیز
منم این کار رو با استفاده از کامپوننتهای decexpress انجام دادم
ولی نمودار رو داخل فرم میکشم و در هنگام پرینت کیفیتش پایین میاد نمیدونم چگونه باید نمودار رو ببرم داخل ریپورت اگه شما میدونین کمکم کنید ضمنا اگه خواستین کد رو بهتون میدم با تشکر