PDA

View Full Version : دلفی و کارائی آن

ehsan-ets
جمعه 31 مرداد 1382, 03:31 صبح
من یه نو پا هستم
می خواستم بدونم که کسی هست یک تعرسف مفصل از دلفی و کارایی های اون بگه که من بدونم می خوام سراغ چی برم :wink:

Kambiz
جمعه 31 مرداد 1382, 03:52 صبح
انتخاب زبان برنامه‌‌نویسی به نوع پروژه و دانش برنامه‌نویس بستگی دارد تا با کمترین هزینه بهترین محصول تولید شود.

بهتر است اول تعیین کنید که می‌خواهید چه میزان برای مهارت در زبان سرمایه گذاری کنید و همچنین در آینده چه نوع پروژه‌هایی رو به انجام برسانید.

Mohammad_Mnt
جمعه 31 مرداد 1382, 03:55 صبح
http://www.borland.com/delphi/index.html

saeed bigdeli
دوشنبه 10 شهریور 1382, 01:32 صبح
سلام
با دلفی هر کاری می توان انجام داد به طور کلی زبان قدرتمندی است. :!:

دلفی کاره متعصب :cry:

Harry
دوشنبه 10 شهریور 1382, 15:35 عصر
سلام . اول بهت بگم که خوب زبانی رو داری سراغش می ری.دلفی کارابی و قدرت زیادی داره و انعطاف پذیریش نیز بسیار بالا است و از قابلیت RAD(Rapid Application Development) یعنی توسعه سریع برنامه های کاربردی برخوردار است و این به آن معناست که دلفی بیشتر کارها را برای شما انجام می دهد و به همین دلیل کار شما بسیار راحت تر می شود .محیط دلفی به صورت IDE می باشد یعنی اینکه تمام اجزاء آن از جمله کامپایلر و لینکر با یکدیگر هماهنگی دارند. دلفی به طرز بسیار بسیار فریبنده ای آسان است . و اینو بدون که برنامه نویسی کار مشکلی است ولی دلفی فرآیند یادگیری را برای شما کمی راحت تر می کند . خلاصه اینکه دلفی آسانی ویژوال بیسیک را همراه با قدرت سی پلاس پلاس را یکجا دارا می باشد . در حال حاضر نیز آخرین نسخه آن 7 می باشد . در ضمن هر وقت دلفی رو شروع کردی به آدرس زیر یه سری بزن .
www.idevcenter.com

در آخر بهت بگم که شک نکن زبان خوبی را انتخاب کردی و حتما آن را شروع کن .