PDA

View Full Version : طراحی فیلد قیمت

ehsan21
سه شنبه 07 مهر 1388, 10:49 صبح
سلام
من در فرم ورود اطلاعات یک فیلد قیمت دارم . چه طور میشه اونو جوری طراحی کنم که با هر 3 رقم وارد کردن یک " ، " به اون اضافه کنه؟
با MASK TEXT این کارو انجام دادم اما از راست به چپ جدا میکنه یعنیبه جای اینکه به این صورت باشه 10،000 به این صورته 100،00
کسی میتونه کمک کنه ؟
ممنون

majid_vb_2008
سه شنبه 07 مهر 1388, 11:01 صبح
دوست من اين كد رو توي رويداد تكس چنج تكس باكس بزار

Me.TextBox1.Text=FormatNumber(Me.TextBox1.Text, 0)

Me.TextBox1.SelectionStart=Me.TextBox1.TextLength

majidsoft
سه شنبه 07 مهر 1388, 11:22 صبح
با تشکر من می خواستم از فرمت ساعت در تکست باکس استفاده کنم اگر باید از
rich text box استفاده کنم تو کدام قسمت باید تنظیم کنم که چه نوع فرمتی باشد و آیا راهی داره که خط زیر تکسن باکس که نمایش داده میشه را حذف کنیم

majidsoft
سه شنبه 07 مهر 1388, 11:26 صبح
با تشکر
من می خواهم ساعت را در تکست باکس وارد کنم آیا باید از ریچ تکست باکس استفاده کنم اگر این طور است چگونه می توانم نوع تکست باکس را عوض کنم
و آیا راهی دارد که هنگام وارد کردن مقادیر خط زیر تکست باکی نمایش داده نشود

majid_vb_2008
چهارشنبه 08 مهر 1388, 10:25 صبح
با تشکر
من می خواهم ساعت را در تکست باکس وارد کنم آیا باید از ریچ تکست باکس استفاده کنم اگر این طور است چگونه می توانم نوع تکست باکس را عوض کنم
و آیا راهی دارد که هنگام وارد کردن مقادیر خط زیر تکست باکی نمایش داده نشود

ببخشيد من منظور شما را متوجه نشدم

majidsoft
چهارشنبه 08 مهر 1388, 10:47 صبح
با سلام
من برای وارد کردن اطلاعات می خواستم یک فیلتر بزنم که فقط برای ورود اطلاعات از فرمت ساعت استفاده کنه من قبلا در RICH TEXT BOX کاری می کردم که فقط تکست باکس عدد بگیره ولی حالا اون قسمت را پیدا نمی کنم و وقتی که عدد وارد می کردم یک زیر خط در تکست باکس نمایش داده می شد می خواستم بدانم آیا امکان داره آن زیر خط همنمایش داده بشه(دوست عزیز به زبان ساده تر برای وارد کردن یک نوع فرمت خاص مثلا وارد کردن زمان در تکست باکس چکار باید کرد)
با تشکر