PDA

View Full Version : برنامه ايجاد صندوق پستي براي كاربران

bps20590
سه شنبه 07 مهر 1388, 17:46 عصر
با سلام
من يك برنامه با پي اچ پي وmysql ميخواستم كه بتوان بوسيله آن براي كاربران ارسال پيام كرد ونيز دريافت پيام هم داشته باشم مانند سايت www.btaraf.com البته بايد اول عضو بشيد سپس به قسمت صندوق پستي مراجعه كنيد تا نحوه كار اون رو ببينيد
حاضرم بابت اون 50000 تومان پرداخت نمايم

majid_alamdary
سه شنبه 07 مهر 1388, 20:52 عصر
من قبلا این برنامه رو نوشتم اگه خواستی برات بفرستم

مهران موسوی
سه شنبه 07 مهر 1388, 22:35 عصر
دوست عزیز اگه میشه همینجا قرار بدین تا بقیه هم استفاده کنن ....

با تشکر ...

yasgig
سه شنبه 07 مهر 1388, 22:43 عصر
اینی رو که شما گفتین اصلا نیازی به mysql نداره و فقط کد php لازمه.اگه خواستین بگین واسطون بنویسم(رایگان!)
موفق باشید!

mst_ab
چهارشنبه 08 مهر 1388, 00:16 صبح
اینی رو که شما گفتین اصلا نیازی به mysql نداره و فقط کد php لازمه.اگه خواستین بگین واسطون بنویسم(رایگان!)
موفق باشید!
دوست عزیز ، قراره اطلاعات ثبت بشه ، اگر منظورت اینه که از فایل استفاده کنی ، خوب چرا خودتو اذیت کنی همون دیتا بیس که راحت تره، ولی فقط با پی اچ پی ( بدون ذخیره کردن اطلاعات ) قراره چطوری بسازی؟!:متفکر:

yasgig
چهارشنبه 08 مهر 1388, 11:24 صبح
آقا من اشتباه متوجه شده بودم.منظور من چیز دیگه ای بود که فکر نکنم به درد شما بخوره.
از همه عذر می خوام.
موفق باشید!

iliamatin
چهارشنبه 08 مهر 1388, 12:14 عصر
سلام
دوستان عزيز اگر كدهاش را داريد همينجا قرار بديد تا همه بتونن استفاده كنن
ممنون

naimeh
یک شنبه 05 اردیبهشت 1389, 10:31 صبح
اصلا چیز سختی نیست !

بهترین کار اینه که شما یه جدول برای پیغام ها یا همون private message بسازی , و طبق آیدی یونیک یوزر ها پیغام ها رو مدیریت کنی , منظورم گیرنده و فرستنده هستش !

بعد با یک فیلد مقدار خوانده شده و خوانده نشده رو در بیاری , با این کار می تونی موقع لاگین یک alert به کاربر بدی که چند تا پیغام خوانده نشده جدید داری !
سلام دوست عزیز شما که می گی کار سختی نیست لطف کند بزارید تا ما هم استفاده کنیم
تو هر قسمتی که می ری اخرش به این ختم می شه که کاری نداره:عصبانی++: