PDA

View Full Version : حل مشکل fsockopen(): unable to connect

myfafa123
چهارشنبه 08 مهر 1388, 11:06 صبح
سلام
من از phpMailer استفاده می کنم خیلی خوب و سلامت ایمیل هم ارسال می کرد ولی چند وقت پیش که سرورم اپگریت شد به php5 و کلا یکم جابجایی داشتیم دیگه اون صفحم ایمیل ارسال نمی کنه و این ارور رو می ده:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to [ip] (Connection timed out) in /home/.../.../class.smtp.php on line 122

لطفا راهنمایی کنید.

bahram17set
چهارشنبه 08 مهر 1388, 11:56 صبح
اگه از smtp برای ارسال ایمیل استفاده می‌کنید ( که با آدرسی که دادید معلومه از اون استفاده می‌کنید ) باید تنظیمات mail در php.ini رو چک کنید و سوکت میل سرور خودتون رو بدرستی تنظیم کنید.
در غیر اینصورت باید مشکل از میل سرورتون باشه.
اگه اطلاعات بیشتری در مورد سیستم عاملتون و میل سرورتون بدید می تونیم بیشتر کمک کنیم.

myfafa123
چهارشنبه 08 مهر 1388, 13:13 عصر
اگه از smtp برای ارسال ایمیل استفاده می‌کنید ( که با آدرسی که دادید معلومه از اون استفاده می‌کنید ) باید تنظیمات mail در php.ini رو چک کنید و سوکت میل سرور خودتون رو بدرستی تنظیم کنید.
در غیر اینصورت باید مشکل از میل سرورتون باشه.
اگه اطلاعات بیشتری در مورد سیستم عاملتون و میل سرورتون بدید می تونیم بیشتر کمک کنیم.

سیستم عامل لینوکس هستش و اونجور که طی تماسی که با هاستم داشتم فهمیدم گویا فایروالی رو سرور نصب شده که اجازه بازکردن ساکت نمیده!
راستی همه که دسترسی به php.ini ندارنhttp://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon9.gif

bahram17set
چهارشنبه 08 مهر 1388, 13:49 عصر
سیستم عامل لینوکس هستش و اونجور که طی تماسی که با هاستم داشتم فهمیدم گویا فایروالی رو سرور نصب شده که اجازه بازکردن ساکت نمیده!
راستی همه که دسترسی به php.ini ندارنhttp://www.barnamenevis.org/forum/images/icons/icon9.gif

خوب این چه هاستیه ؟!!
PHP بیچاره که نمی‌تونه معجزه کنه باید یه ارتباط با پورت 25 روی سرور با fsockopen باز کنه که بتونه بفرسته !!!
خیلی عجیبه که روی یه سرور پورت 25 اجازه ی ارسال نداشته باشه !!

soedeh
یک شنبه 12 مهر 1388, 13:53 عصر
سلام
من هم دقيقاً با همين مشكل مواجه شدم ولي فرق من اينه كه از اول php5 بودم و ديگه اينكه سرورم ويندوز هست و با هاستم هم تماس گرفتم اما نتونستن به من كمكي بكنن، لطفا اگه كسي مي‌دونه يه كمكي بكنه ممنون مي‌شم