PDA

View Full Version : پر کردن فرم

hercool
پنج شنبه 09 مهر 1388, 17:04 عصر
سلام خدمت دوستان من می خوام طریقه پر کردن یک فرم رو بدونم برای همین از دوستان تقاضا دارم که به صورت خیلی ساده یک فرم 1 باکسی رو کدش رو قرار بدن می خوام بدونم به چه شکلی در میاد.
ممنون

anooshiran
پنج شنبه 09 مهر 1388, 19:25 عصر
سلام دوست عزيز
سئوالت اصلا واضح نيست. از پر كردن يك فرم منظورت چيه ؟ آيا مي خواهي با كد نويسي مثلا چند كنترل به فرم اضافه كني؟
لطق كن واضحتر توضيح بده

hercool
پنج شنبه 09 مهر 1388, 21:32 عصر
من می خوام در یک سایت بازی مولتی اکانت بسازم و متوجه شدم این زبان بهتره و برای همین از این زبان می خوام استاده کنم
بریا ساخت مولتی اکانت باید بصورت پر کردن فرم اکانت ها رو ساخت بنابراین می خوام اول بدونم شرایط فرم پر کردن چیه منظورم اینه که ایا باید فرم رو بازسازی کنیم یا نه به صورت دادن دستور فرم را درون سایت پر کنیم و مثالی از نوع جوابی که می دید؟

SMS_OK
پنج شنبه 09 مهر 1388, 22:53 عصر
با سلام و التماس به خواننده اين مطلب :
بنده شديدا دنبال نرم افزاري براي ثبت نام و نام خانوادگي وشماره دانشجويي هستم اگر كسي سورس كد براي VB.Net 2008 داره كه با بانك Access كار ميكنه به اين ايميل ارسال كنه تا دعاش كنم . يه چيزي تو مايه هاي دفترچه تلفن كه قابليت جست و جو رو هم داشته باشه . شديدا نياز دارم .
پس يه سورس كد از VB.Net 2008 كه با بانك اطلاعاتي Access كار كنه مي خوام كه هم نام و هم نام خانوادگي و هم شماره دانشجويي را ذخيره كنه و هم قابليت جست و جوي نام و نام خانوادگي و شماره دانشجويي را داشته باشه . باز هم تاكيد مي كنم كه هر كس اين سورس كد رو بده شك نكنه كه به بهشت ميره .
Soheil67Star@Gmail.Com

viper2009
جمعه 10 مهر 1388, 01:03 صبح
با سلام و التماس به خواننده اين مطلب :
بنده شديدا دنبال نرم افزاري براي ثبت نام و نام خانوادگي وشماره دانشجويي هستم اگر كسي سورس كد براي VB.Net 2008 داره كه با بانك Access كار ميكنه به اين ايميل ارسال كنه تا دعاش كنم . يه چيزي تو مايه هاي دفترچه تلفن كه قابليت جست و جو رو هم داشته باشه . شديدا نياز دارم .
پس يه سورس كد از VB.Net 2008 كه با بانك اطلاعاتي Access كار كنه مي خوام كه هم نام و هم نام خانوادگي و هم شماره دانشجويي را ذخيره كنه و هم قابليت جست و جوي نام و نام خانوادگي و شماره دانشجويي را داشته باشه . باز هم تاكيد مي كنم كه هر كس اين سورس كد رو بده شك نكنه كه به بهشت ميره .
Soheil67Star@Gmail.Com

سرچ کن دفترچه تلفن یا PhoneBook برات میاد.