PDA

View Full Version : سوال: verify از طریق SMS

mst_ab
دوشنبه 13 مهر 1388, 10:12 صبح
دارم برای یه بنده خدایی یه سایت می نویسم قبلاً وریفای کاربرها از طریق ایمیل بود، حالا میگه باید با sms باشه، من هم بلد نبیدم! البته با cURL می تونم از طریق سایتهای خاصی که سرویس اس ام اس میدن این کار رو انجام بدن ، ولی چون از نظر اون سایت ها غیر قانونی هست نمیشه ، یعنی من انجام نمی دم . حالا باید چه کنم ؟! نمیشه از جايی که API داره این کار رو بکنم ؟

__ziXet__
دوشنبه 13 مهر 1388, 10:48 صبح
دارم برای یه بنده خدایی یه سایت می نویسم قبلاً وریفای کاربرها از طریق ایمیل بود، حالا میگه باید با sms باشه، من هم بلد نبیدم! البته با cURL می تونم از طریق سایتهای خاصی که سرویس اس ام اس میدن این کار رو انجام بدن ، ولی چون از نظر اون سایت ها غیر قانونی هست نمیشه ، یعنی من انجام نمی دم . حالا باید چه کنم ؟! نمیشه از جايی که API داره این کار رو بکنم ؟
کار سختی نیست!
فقط کافیه با یکی از این شرکت های ارائه دهنده سرویس sms قرارداد ببندید و کدهای وریفای رو بعد از ثبت نام با sms واسه کاربر بفرستید و ازش بخواهید که کد وریفای رو در یه جای مخصوص تو سایت وارد کنه! بعد......

موفق باشید

mst_ab
دوشنبه 13 مهر 1388, 10:57 صبح
آخه مشکل اینه که نمی خواد پول بده! :لبخند: (برای قرارداد ) البته فکر می کنم راه دیگه ای هم نباشه. thanx

r0ot$harp
دوشنبه 13 مهر 1388, 22:22 عصر
ببینید دوست عزیز Gsm Modem ها از طریق At Command ها کار می کنه . اگر بخوای از اون استفاده کنید اولا باید یه 100 تا 300 پول واسه Gsm Modem بزارین کنار . دوما باید یه Vps Or Server DDc بگیرین . کلا بحث پیچیده می شه . بهترین راه همون راهی هست که دوست خوبمون در بالا گفتن .

باتشکر احسان