PDA

View Full Version : حرفه ای: برنامه مدرسه

mrshcom
سه شنبه 14 مهر 1388, 11:42 صبح
سلام به تمامی شماها
در حال برداشتن برنامه مدرسه هستم نمیدونم باید از کجا و چه جوری شروع کنم
اگه یکی از دوستان برنامه ای مشابه این برنامه داره یک نمونه برای یادگیری برام بذاره (برنامه مربوط به ثبت اطلاعات دانش آموزان و ذخیره آن در یک DB است و خورده کاری های دیگر است)
با تشکر فراوان از شما دوستان و استادان گرامی:قلب::قلب:

icegirl_f2r
سه شنبه 14 مهر 1388, 23:01 عصر
سلام به تمامی شماها
اگه یکی از دوستان برنامه ای مشابه این برنامه داره یک نمونه برای یادگیری برام بذاره (برنامه مربوط به ثبت اطلاعات دانش آموزان و ذخیره آن در یک DB است و خورده کاری های دیگر است)

فک کنم باید خودت یه کم همت کنی برنامه رو بنویسی اگه مشکلی واست پیش اومد اینجا مطرح کنی.
البته فک کنم پروژه هایی از این قبیل بتونی همین جا پیدا کنی.:متفکر:

kh1387
جمعه 17 مهر 1388, 22:30 عصر
:ناراحت::ناراحت:کسی نیست به من کمک کنه:لبخندساده::لبخندساده:
دوست خوبم
برنامه ات در چه حدی هست؟
مثلا تلفن گویا هم داره؟
بعد اینکه شما اول ببین نیازمنی های مدرسه ای که میخوای واسش برنامه طراحی کنی چیه، بعد شروع کن به نوشتن.
اگه در زمینه مهندسی نرم افزار اطلاعاتی داشته باشی برای شروع برنامه نویسی با مشکل مواجهه نخواهی شد.
اگه سؤالی هست در خدمتم

اَرژنگ
شنبه 18 مهر 1388, 05:42 صبح
فک کنم باید خودت یه کم همت کنی برنامه رو بنویسی اگه مشکلی واست پیش اومد اینجا مطرح کنی.
البته فک کنم پروژه هایی از این قبیل بتونی همین جا پیدا کنی.:متفکر:
متاسفانه اگر هم پیدا کنند با روشهایه من درآوردی نوشته شدند، از اصول استفاده نشدن و کارهایی مانند استفاده از استاتیک برایه دست اندازی به مقادیر بین اشیا استفاده میکنند، که نداشتنشان از داشتنشان بهتر است.

mrshcom
چهارشنبه 22 مهر 1388, 12:36 عصر
دوست خوبم
برنامه ات در چه حدی هست؟
مثلا تلفن گویا هم داره؟
بعد اینکه شما اول ببین نیازمنی های مدرسه ای که میخوای واسش برنامه طراحی کنی چیه، بعد شروع کن به نوشتن.
اگه در زمینه مهندسی نرم افزار اطلاعاتی داشته باشی برای شروع برنامه نویسی با مشکل مواجهه نخواهی شد.
اگه سؤالی هست در خدمتم

متاسفانه من این درسو نخوندم برای همین میگم . نه تلفن گویا نداره فقط همون اطلاعاتی که نوشتمو داره اگه میشه منو در نوشتن این پروژه کمک کن مرسی!

sara.f
چهارشنبه 22 مهر 1388, 12:47 عصر
سلام به تمامی شماها

سلام
من یه برنامه در این سایت گذاشتم که میاد کارایی که شما می خواهی را انجام میده، فکر نمی کنم من در آوردی بود :چشمک:، چون دوستانی هم که نظر دادن (اگر نظراتشون را بخوانید) در مورد مسائلی که فکر نمی کنم به برنامه خدشه ای وارد کنه، نظر دادند.
آقای ارژنگ هم نظری مبنی بر من در آوردی بودن برنامه نداده بودن :لبخندساده:
می تونی از برنامه استفاده کنی.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=180720
پیروز باشی.

marzban68
چهارشنبه 22 مهر 1388, 18:15 عصر
ببین دوست عزیز از این جور برنامه ها توی نت زیاده
تازه بستگی داره چی ازت بخوان ولی مثال های زیادی تو نت هست سایت codeproject.com یه سری بزن

Arash_janusV3
پنج شنبه 23 مهر 1388, 13:27 عصر
سلام

به نظر من اول جداولتا پیاده سازی کن و پروژه را شروع کن و وقتی تموم شد به یک
برنامه نویس حرفه ای نشون بده تا اشکالات برنامه ای که نوشتی را بهت بگه و با این روش روز به روز قوی تر می شی و حالا اگرم من یا هر کس دیگه ای بهت سورس بدیم و استفاده کنی هیچ وقت نمی تونی تشخیص بدی که این کدها کارشون چیه منظورش چیه دلیلش چیه
کجاها استفاده میشه چرا و ....
اشتباه خیلی ها را نکن

موفق باشید :چشمک:

اَرژنگ
پنج شنبه 23 مهر 1388, 14:28 عصر
کسی طراحی این برنامه را دیده؟
سورت درخواستی این برنامه کجاست؟ اینکه از چه اجزائی تشکیل شده را در مدرسه، دانشگاه ، مهده‌کودک یاد میدند؟ یا اینکه میگن یک برنامه مدرسه بنویسید، این ویژوال استودیو و این هم شما، حالا کد به هم ببافید (اینکه اونها اینطوری میگن نه من).
از یو‌ام‌ال و یا تجزیه تحلیل سّییگرائی یا و معماری چیزی درخواست میشه؟ زمان ما در دانشگاه هم این چیزها را یاد نمیدانند، مجبور شدیم خودمان یاد بگیریم ، ولی الان دیگه ناسلامتی قرن ۲۱ هستیم حتماً این چیزها دیگه قدیمی شده؟ کسی یک دایاگرام که سیستم از چه اشیائی ساخته بشه را دارد؟