PDA

View Full Version : ارسال E-mail با VB.Net

alimanam
یک شنبه 19 مهر 1388, 00:29 صبح
با سلام

نمونه کد زیر رو برای یکی از دوستان که در این زمینه مشکل داشت آماده کردم .
لطفا در ابتدا به محیط کدنویسی نمونه کد رفته و آدرس میل و پسورد میل خودتون رو وارد کنید به یاد داشته باشید که آدرس میل فرستنده باید مانند آدرسی باشه که در کد زیر می نویسین .

smtp.Credentials = New Net.NetworkCredential(txtfrom.Text, "12345") ' be jaye 12345 password mail khodeton ro benevisin hamintor be jaye address meail man address mail ferestande "From" ro benevisin

http://img143.imageshack.us/img143/5192/12213.png

یا علی

nokhodsiah2001
یک شنبه 19 مهر 1388, 09:26 صبح
سلام

دوست عزیز شما امتحانش کردید؟

من از دو تا سرور امتحان کرد پیغام خطا میده هم از Gmail استفاده کردم هم از سروری که شرکت ازش سرویس میگیره ولی نشد....

alimanam
یک شنبه 19 مهر 1388, 13:33 عصر
با سلام

بله من تست کردم و مشکلی نداشت هم به جی میلم فرستادم هم به یاهو میل همینطور از pc های شرکت ( 8 مورد ) تست کردم و درست می فرستاد . شما از چه پورتی می فرستی ؟

Navid Asadi
یک شنبه 19 مهر 1388, 14:43 عصر
واقعا ازت ممنونم
من تونستم با جی میل بفرستم (هر چند با برنامه خودم هم یک بار فرستاده بودمولی همون یک بار بود...)
امید وارم این یکی همیشه کار کنه...

ali.hojjati
یک شنبه 19 مهر 1388, 16:20 عصر
دوست گرام ممنون

mina.net
دوشنبه 19 بهمن 1388, 18:28 عصر
سلام دوستان
معذرت می خوام که یک تاپیک قدیمی رو دوباره زنده می کنم. کدی که در بالا دوست خوبمون جناب alimanam کذاشتن به خوبی کار می کنه. ولی یک مشکل داره به اسپم می فرسته. اگه کد مناسب تری دارید لطفا راهنمایی کنید.

alimanam
سه شنبه 20 بهمن 1388, 12:12 عصر
با سلام

دوست عزیز فکر میکنم درتنظیمات میل خودتون دستکاری کرده باشین چون من تاحالا زیاد ازاین سورس استفاده کردم و تاحالا یکبارم به پوشه spam نفرستاده . بقیه دوستانی که تست کردن هم تاحالا کسی مشکل مشابهی داشته ؟

یا علی

Navid Asadi
سه شنبه 20 بهمن 1388, 15:31 عصر
یکی دو باری این مشکل برا من هم پیش اومد...

Reza Safa
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 10:39 صبح
حالا اگه تو yahoo email داشته باشیم چی ؟

mina.net
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 13:53 عصر
سلام
این بار درست فرستاد. راستی برای yahoo باید نام سرور چی وارد کنیم؟
من این b.mx.mail.yahoo.com وارد می کنم خطا می ده.

alimanam
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 19:45 عصر
با سلام

برای اینکه بتونین از آی دی یاهوی خودتون استفاده کنین باید درقسمت Server این رو ( plus.smtp.mail.yahoo.com ) وارد کنین .

اطلاعات بیشتر (http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/original/mailplus/pop/pop-14.html)

یا علی

Navid Asadi
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 21:02 عصر
برای اینکه بتونین از آی دی یاهوی خودتون استفاده کنین باید درقسمت Server این رو ( plus.smtp.mail.yahoo.com ) وارد کنین .

مطمئنی ! مگه یاهو پولی نیست؟

mina.net
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 16:43 عصر
سلام
بازم خطا می ده.این بار plus.smtp.mail.yahoo.com وارد کردم ولی بازم نشد.
دو تا سوال دیگه
1- اگه بخواهیم برای چند نفر بفرستیم چی؟ من از ; استفاده کردم خطا می ده.
2- اگه بخواهیم فایل اتچ کنی چی؟

viper2009
یک شنبه 25 بهمن 1388, 01:12 صبح
سلام به دوستان

من هم این نکته را اضافه کنم که آیا میشود کاری کرد که ایمیل های گروهی فرستاد ولی برای هر نفر فقط ادرس اون نفر در قسمت TO ثبت شود و بقیه آدرس ها مخفی باشند مثل حالت BCC

و دیگه اینکه ایمیل تصویری چطوریه؟