PDA

View Full Version : نرم افزار محاسبه هزینه های اینترنت

AliReza Vafakhah
یک شنبه 19 مهر 1388, 01:08 صبح
با سلام خدمت دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه
چند وقتی که یه برنامه نوشتم که هزینه های اینترنت رو به طور دقیق محاسبه می کنه
چندبار کردم که نرم افزار در سایت قرار بدم که به مشکل برمی خوردم تا سرانجام همت کردم و نرم افزار را آپلود کردم .

نرم افزار های زیادی در این زمینه دیدم گزاف گویی نمیکنم که این نرم افزار از همه بهتره ، اما کار کردش به طور دقیق هست ، نرم افزار با دلفی 2010 نوشته شده و از کامپوننت های معروفی چون DevExpress و TMS هم استفاده شده .

حالا دوستان لطف کنن برنامه را دانلود کنن و نظرشون رو بگن ، به طور حتم اگر شما کاربری هستید که می خواهید از هزینه ها اینترنت خود با خبر شوید نیاز به این نرم افزار خواهید داشت

ویژگی های نرم افزار :
#: تفکیک شب و روز جهت هزینه مخابرات
#:محاسبه هزینه سرویس هوشمند
#:تغییر مبالغ هزینه ها
#: ذخیره اطلاعات در بانک اطلاعاتی (بدون نیاز به DBE و بدون نیاز به DLL )
#: استفاده آسان با صفحه کلید
#: گزارش گیری
#: نمایش نموداری از هزینه ها در روز
#: ایجاد نسخه پشتییبان برای فایل پایگاه داده

--------------------------------------------------------------

سورس کامل اضافه شد

آپدیت 93/02/15
با تشکر

baradar
یک شنبه 19 مهر 1388, 18:35 عصر
باید زمانی روکه صرف نوشتن این برنامه کردی رو هم بنویسید

AliReza Vafakhah
یک شنبه 19 مهر 1388, 20:41 عصر
باید زمانی روکه صرف نوشتن این برنامه کردی رو هم بنویسید

حد اکثر یک ماه

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 22 مهر 1388, 21:14 عصر
دوستان یه نظر بدید

خوبه ؟ متوسطه ؟ مذخرفه ؟

تصاویر رو در سایت آپلود کردم

saleh_fartash
پنج شنبه 23 مهر 1388, 22:21 عصر
سلام دوست عزیز،من نمی تونم برنامه ی شما رو برای ارزیابی دانلود کنم

saleh_fartash
جمعه 24 مهر 1388, 12:14 عصر
سلام دوست عزیز ،من برنامه رو دانلود و اجرا کردم.آفرین،تر و تمیز از آب در اومده. اگر قابل دونستی من ایده های جالبی برای کمک و پیشرفت برنامه دارم،خوشحال میشم کمک کنم.
اشکال های برنامه رو هم -زیاد نیستن اما با این حال-بهت می گم .اگر دوست داری از هر طریقی-سایت یا ایمیل- برات توضیح میدم.

AliReza Vafakhah
شنبه 25 مهر 1388, 14:45 عصر
شما لطف دارید و ممنون از نظرتون

راسیتش در حال حاظر باید به پروژه پایانیم برسم و نتونستم امکانات بیشتری مثل محدود کردن اتصال و ... رو بهش اضافه کنم ولی خوب اگه ازش استقبال بشه حتما کنترل و نظارت برای خطوط ADSL رو هم براش اضافه میکنم ( منظورم میزان ترافیک مصرفی هست).

از ایده های شما هم استقبال می کنم و منتظر ایده هاتون هستم .

با تشکر از کمکتون

mahddi
چهارشنبه 18 آذر 1388, 08:55 صبح
سلام
من واسه نرم افزار شما توی این انجمن عضو شدم
نرم افزار خیلی خوبی نوشتید
لطفا قسمت محاسبه حجم مصرفی برای adsl را هم به نرم افزارتون اضافه کنید چون توی انجمن های دیگه من میبینم که خیلی به همچین برنامه ای نیاز هست

mahddi
شنبه 21 آذر 1388, 19:38 عصر
حاجی من متاسفانه نمیتونم به شما پیغام خصوصی بدم
شما تصمیم دارید نرم افزارتونو کامل کنید؟

Mask
دوشنبه 03 اسفند 1388, 16:47 عصر
آقا این فایلتون دان نمیشه.
اگه میشه یبار دیگه آپ کنید.

golbafan
سه شنبه 04 اسفند 1388, 12:22 عصر
متوسطه و گزارشهاي خوبي داره

AliReza Vafakhah
جمعه 07 اسفند 1388, 22:09 عصر
از همه دوستان صمیمانه تشکر می میکنم.

بابت اینکه خیلی وقت است که نیومدم به تاپیک سربزنم خیلی خیلی عذر می خوام .

در حال حاضر به طور فشرده روی نسخه جدید کار می کنم که امکان محاسبه هزینه اینترنت ADSL را نیز هم دارا است ، نرم افزار انشالله در نیمه همین ماه (با تاخیر کوتاه) تمام می شود و لینک دانلود در همین تاپیک قرار می گیرد

با تشکر علیرضا وفاخواه

mahddi
شنبه 08 اسفند 1388, 10:27 صبح
سلام
قدیما یه برنامه ای ایرانی به نام dialspy بود که این کار رو انجام میداد که متاسفانه در vista و 7 کار نمی کنه به نظر من اون برنامه می تونه برای شما الگوی خوبی باشه که شامل بخش های زیر بود
زمان شروع اتصال
زمان پایان اتصال
مدت اتصال
تاریخ اتصال
حجم مصرفی اینترنت در اون اتصال و مجموع حجم مصرفی برای تمام اتصال ها

mahddi
دوشنبه 30 فروردین 1389, 15:10 عصر
آقا قرار بود شما این برنامه رو تا قبل عید تمومش کنی الان فروردینم داره تموم میشه پس چرا برای دانلود نمیزاریش؟

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 22:15 عصر
سلام دوستان

ابتدا باید عذر خواهی کنم چون قرار بود خیلی وقت پیش نرم افزار رو قرار بدم به هر حال به دلیل کندی سیستم قبلیم با مشکل برخورد کردم.

اما امروز نرم افزار برای دوستان قرار میدهم کامل.

همینطور که در پست های قبلی عرض کردم قصد داشتم که کنترل هزینه و ترافیک اطلاعات برای خطوط ADSL را اضافه کنم که در این نسخه این امکان ارئه شد .

کنترل برای اتصالات ADSL و Dialup در این نرم افزار با تنظیمات پیشرفته به طور کامل قابل استفاده هست .

در این نسخه تغییرات زیادی صورت گرفته :

1-امکان کنترل کامل بر اتصالات نوع ADSL با تنظیمات پیشرفته
2-بهینه سازی کد در محاسبه هزینه ها در شب و روز (تفکیک روز شب در هنگام اتصال)
3-ایجاد سطح امنیت در نرم افزار جهت جلوگیری از تغییر تنظیمات توسط سایر کاربران سیستم
4-سازگاری کامل با ویندوز 7 و XP
5-مشاده نمودار مربوط به هزینه ها در روز های استفاده از اینترنت (ADSL و Dialup)
6-ایجاد بیش از یک فایل پشتیبان از پایگاه داده مربوط به اطلاعات اتصالات
7-نظارت کوچک برای ترافیک در خطوط ADSL
...

دوستان فقط خواهشا به محض برخورد با Bug (خطا) در نرم افزار سریعا به بنده خبر دهید .

چون حجم فایل حدود 7 مگابایت هست به 15 پارت تبدیل شده لطفا تمام فایل ها ضمیمه را دانلود کنید.

توجه : ادامه فایل ها در ضمیمه های پست های بعد

با تشکر از دوست عزیز mahddi (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=126702) : لینک دانلود فایل یکپارچه setup نرم افزار

Download Setup Internet Pays (http://dl2.files.to/21-05-2010/9/setup.exe)

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389, 23:28 عصر
و ادامه در پست بعد

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 00:05 صبح
و آخر در این پست ضمیمه ها تمام میشه و پس از دانلود با نرم افزار WinRar فایل ها را استخراج کنید و نرم افزار را نصب کنید.

از دوستان محترمی که به اینترنت سرعت بالا دسترسی دارند خواهشا فایل ها را دانلود کنند و فایل Setup رو به صورت یک فایل واحد در سرور Rapidshare (www.rapidshare.com) یا Hotfile (www.hotfile.com) و یا ... آپلود کنند. تا مشکلی دانلود برای دوستان تازه کار حل شود

امیدورادم که برنامه مورد استقبال تمام دوستان قرار گیرد

با تشکر علیرضا وفاخواه

حسین فلاحی
پنج شنبه 30 اردیبهشت 1389, 17:32 عصر
خوبه، برنامه ی خوبی نوشتین و مفید.
فقط خواستم نظرم رو در موردش بگم:

اول اینکه چند جا غلط املایی داره .با این که مهم نیست فقط محض اطلاع می گم.احتمالا سرتون زیاد شلوغ بوده :لبخندساده::
-بالاش نوشته "محاسبگر هزینه و زمان از اینترنت". یه "ه" کم داره محاسبه گر. همین طور جملش یه جوریه.
-قسمت تنظیمات نوشته "نمایش کارد راهنما برای کنترل ها". خب یه اشتباه تایپیه کادر
-"اجرا نرم افزار هنگام ورود به ویندوز". اگه "اجرای" باشه بهتره.

و همین طور آقای وفاخواه، وقتی دکمه ذخیره تنظیمات رو می زنم توی صفحه "تنظیمات پیشرفته" و "تنظیمات dial-up" این خطا رو می ده " unable to write to c:\windows\system32\INSfileprotected.dll

اگر هم این امکان وجود داشت که یکی از انواع اتصالات رو حذف می کردیم بهتر بود. مثلا برای کسانی که اینترنت adsl دارن کم پیش می آد که بخوان با dial-up وصل بشن. پس این پنجره براشون اضافه هست.

اما در کل برنامه خوب، جم و جور و مفیدیه. من خیلی وقت بود دنبال همچین برنامه ای می گشتم.
AliReza Vafakhah
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 00:05 صبح
خوبه، برنامه ی خوبی نوشتین و مفید.
فقط خواستم نظرم رو در موردش بگم:

اول اینکه چند جا غلط املایی داره .با این که مهم نیست فقط محض اطلاع می گم.احتمالا سرتون زیاد شلوغ بوده :لبخندساده::
-بالاش نوشته "محاسبگر هزینه و زمان از اینترنت". یه "ه" کم داره محاسبه گر. همین طور جملش یه جوریه.
-قسمت تنظیمات نوشته "نمایش کارد راهنما برای کنترل ها". خب یه اشتباه تایپیه کادر
-"اجرا نرم افزار هنگام ورود به ویندوز". اگه "اجرای" باشه بهتره.

و همین طور آقای وفاخواه، وقتی دکمه ذخیره تنظیمات رو می زنم توی صفحه "تنظیمات پیشرفته" و "تنظیمات dial-up" این خطا رو می ده " unable to write to c:\windows\system32\INSfileprotected.dll

اگر هم این امکان وجود داشت که یکی از انواع اتصالات رو حذف می کردیم بهتر بود. مثلا برای کسانی که اینترنت adsl دارن کم پیش می آد که بخوان با dial-up وصل بشن. پس این پنجره براشون اضافه هست.

اما در کل برنامه خوب، جم و جور و مفیدیه. من خیلی وقت بود دنبال همچین برنامه ای می گشتم.
دوست عزیز ممنون

در رابطه با مشکلات تایپی رسیدگی شد و اما مشکل نمایش همزمان Tab های Dialup و ADSL این در حقیقت نشان دهنده قدرت برنامه است پس نمیشه به کاربر اجازه بدم تا اونها رو با انتخاب خودش حذف کنه به خصوص که در Tab مربوط به Dialup دوتا فرمان مهم انجام میشه (تنظیمات).

در رابطه با Title برنامه هم از فارسی درش آوردم فکر کنم خیلی بهتره حق با شما بود.

و اما خطا unable to write ... به زودی تصحیح می شود ولی در کل مشکلی پیش نمی آورد(این خطا مربوط به سطح امنیت در سیستم کاربر و خود نرم افزار است)

mahddi
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 15:15 عصر
لینک مستقیم برای دانلود این نرم افزار
http://dl2.files.to/21-05-2010/9/setup.exe
اگر از حالت مستقیم خارج شده بود دوباره از این جا مستقیمشو بگیرید
http://www.files.to/get/880619/c2xfwmnstu
لینک غیر مستقیم برای دانلود این نرم افزار
http://www.mediafire.com/?z1hyoz4ytmh

mahddi
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 16:13 عصر
سلام
با تشکر از آقا علیرضا بابت این برنامه
اما مشکلات این برنامه به نظر من اینها هستش
1- تغییرات داده شده در نرم افزار ذخیره (save) نمیشود
مثلا من می خواهم اعداد پیش فرض نرم افزار رو به این اعداد تغییر بدهم ذخیره نمی شود
http://upload.iranblog.com/7/1271863316.jpg

2- گزارش میزان مصرف تا این پنجره به صورت دستی بسته نشود در صفحه گزارشات ثبت نمی شود
http://upload.iranblog.com/7/1271806290.jpg
این راه ثبت گزارش این اشکال رو پدید می آورد که اگر در اتصال های شبانه (در isp صبانت هر یک ساعت اینترنت شبانه اتوماتیک دیسکانکت می شود) که شخص پیش کامپیوتر نیست اینترنت قطع و دوباره وصل می شود این صفحه هم چنان باز مانده و گزارش آن اتصال قبلی ثبت نمی شود و فقط گزارش همان اتصالی که این صفحه دستی بسته شود ثبت خواهد شد
این مورد رو می تونید خودتان هم امتحان کنید در حینی که برنامه باز هست اینترنت رو دیسکانکت و درباره کانکت شوید بدون اینکه به برنامه دست بزنید
به عنوان راه حل این مشکل به نظر من شما کاری بکنید که برنامه بدون اینکه نیاز باشد این صفحه رو ببندیم
خودش محاسبات آن اتصال را ثبت کند
حتی آگر کامپیوتر خاموش هم شد باز هم گزارش آن اتصال ثبت شود (البته این حالت رو داره. گفتم که مبادا این قابلیتشو اشتباها حذفش کنید)

AliReza Vafakhah
جمعه 31 اردیبهشت 1389, 23:39 عصر
ایتدا من از شما تشکر میکنم که علاوه بر انتخاب نرم افزار بنده ، همچنین لطف کردید و لینک دانلود فایل یکپارچه setup را قرار دادید.

و اما در رابطه با ذخیره اطلاعات اتصالات :

نرم افزار را به گونه ای طراحی کردم که در هر 10 ثانیه اطلاعات اتصال در یک فایل ini به نام risk___Backup.ini در مسیر فایل اجرایی نرم فزار ذخیره میشود تا در صورتی که سیستم کاربر به طور ناگهانی دچار مشکل شد و یا نرم افزار از طریق Task Manager و یا نرم افزار مشابه بسته شد ، نرم افزار بتواند در اجرای بعدی خود اطلاعات را در فایل پایگاه داده ذخیره کند.

تصویر فایل را ضمیمه می کنم (تصویر مربوط به اتصال از نوع Dialup است ، اتصال ها ADSL مشابه همین تصویر است البته با مقادیر مربوطه جهت ذخیره سازی در پایگاه داده)

http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=49404&stc=1&d=1274470708

در رابطه با ذخیره اطلاعات اگر با پیغام ... Unable write to هنگام ذخیره سازی مواجه می شود این مشکل تا چند روز دیگر حل خواهد شد.

mahddi
شنبه 01 خرداد 1389, 22:35 عصر
سلام آقای وفاخواه
اولا نرم افزار این فایل ini رو ایجاد نمی کنه ولی با این حال اگر برنامه یهو بسته بشه گزارش اتصال از بین نمیره اینو امتحان کردم
دوما شما متاسفانه اصلا منظوره منو در دو مورد بالا متوجه نشدین دوباره توضیح میدم تا متوجه بشین

1- تغییرات داده شده در نرم افزار ذخیره (save) نمیشود اصلا جایی برای ذخیره کردن نداره
مثلا من می خواهم اعداد پیش فرض نرم افزار رو به این اعداد تغییر بدهم (دورشونو قرمز کردم)
http://up.iranblog.com/Files/e607b8b7eb85411ab2b5.jpg

2- گزارش میزان مصرف تا این پنجره به صورت دستی بسته نشود در صفحه گزارشات ثبت نمی شود
http://upload.iranblog.com/7/1271806290.jpg
منظورم این بود اگر برنامه ی شما باز باشه و من به اینترنت کانکت بشم و دیسکانکت کنم این صفحه ظاهر میشه حالا اگر بدون اینکه به این صفحه دست بزنم دوباره به اینترنت کانکت بشم و دوباره دیسکانکت کنم
فقط گزارش اتصال دفعه دوم ثبت میشه و گزارش اتصال دفعه اول (که به اون صفحه دست نزدم) ثبت نمیشه

امیدوارم که متوجه منظورم شده باشید

AliReza Vafakhah
یک شنبه 02 خرداد 1389, 06:51 صبح
دوست عزیز مرسی که وقت می گذاری و مشکلات رو گوش زد می کنید

مشکل ذخیره تنظیمات که د تصویر دور آنها را نشانه گذاری کردید باید بگم همینطور که Duble Click کردید و به قسمت تغییر دسترسی پیدا کردید همینطور هم جهت ذخیره موقت دوباره Duble Click کنید . (البته برای ذخیره دائم باید روی کلید ذخیره تنظیمات کلیک شود که فعلا نرم افزار در این قسمت با مشکل موجه است).

در رابطه با فایل ini که در مسیر نرم افزار ایجاد میشه من دیگه دارم به شک میفتم آخه تصاویر را ببینید ، در سیستم خودم است و هنگام اتصال به اینترنت و در ضمن نرم افزار را از قصد در حین اتصال به اینترنت با task manager بسته ام و سپس نرم افزار را مجددا اجرا کرده ام . لطفا پیغامی که در اجرای بعدی نرم افزار نمایش داده شده را مشاهده کنید.

در رابطه با مشکل ذخیره اطلاعات هم به روی چشم این قسمت را طوری تنظیم می کنم که کاربر به نرم افزار دستور دهد دیگر پنجره اطلاعات نمایش داده نشود و اطلاعات به طور خودکار ذخیره شود.

با تشکر

pad_kay
یک شنبه 02 خرداد 1389, 08:50 صبح
با سلام
در صورت امكان سورس برنامه را هم قرار دهيد تا باكمك ساير دوستان برنامه رو به روز و امكانات آنرا افزايش دهيم

AliReza Vafakhah
یک شنبه 02 خرداد 1389, 09:01 صبح
با سلام
در صورت امكان سورس برنامه را هم قرار دهيد تا باكمك ساير دوستان برنامه رو به روز و امكانات آنرا افزايش دهيم

دوست عزیز خیلی ممنون اما نرم افزار Open Source نیست هر چند که هیچ وقت تجاری هم نمیشه !

به این دلیل Open source نیست که از ابزارها و کامپوننت های زیادی استفاده شده .

با تشکر

pad_kay
یک شنبه 02 خرداد 1389, 10:55 صبح
دوست عزیز خیلی ممنون اما نرم افزار Open Source نیست هر چند که هیچ وقت تجاری هم نمیشه !

به این دلیل Open source نیست که از ابزارها و کامپوننت های زیادی استفاده شده .

با تشکر

بساري از از نرم افزار هاي Open Source از ابزار ها و كامپونتها مختلفي استفاده مي كنند
و به دو صورت سورس آنه را در اختيار مي گذارند:
1- ابزار مورد نظر مجاني است كه سورس آن را مي گذارنند
2- ابزار مورد نظر مجانينيست يا حجم آن زياد استلينك سايت مورد نظر رو مي گذارنند

Open Source شدن يك نرم افزار چندين مزايا داره
كه مهمترين آن پيشرفت سريعتر و حل مشكلات به صورت سريعتر است چون بجاي يك نفر چندين نفر روش كار مي كنند براي نمونه سيستم عامل لينوكس ، به نظر شما اگر شخصي كه ايده اوليه آن رو داشت فكر مي كرد كه اينقدر پيشرفت كنه
در هر حال صاحب نرم افزار شما هستيد و شما بايد تصميم بگيريد.
موفق و پيروز باشيد

saleh_fartash
چهارشنبه 12 خرداد 1389, 09:56 صبح
به نام خدا
سلام و خسته نباشی علیرضا جان
امیدوارم من رو به خاطر دیرکردم ببخشی.
من برنامه رو آزمایش کردم واول از همه یک آفرین بخاطر اینکه برنامه ی تر و تمیزو زیبایی رو درست کردی باید بهت بگم و این هم نتایجی که در آزمایش های اولیه بدست آوردم که در چند بخش می نویسم:

اشکالات:
1) تاریخ قطع اتصال هم برای زمانی که در زمان اتصال،شبانه روز جاری عوض می شود لازم است.
2)در جدول ، نمودار و گذارش بهتر است هزینه ی کل، شب و روز را هم به نمایش بگذاری.
3)بهتر دکمه ی minimize کار خودش رو انجام بده و دکمه ی Close نرم افزار رو به tray ببره.
4)در هنگام گرفتن پشتیبان با ارور "Failed to loadDelzip190.dll" مواجه شدم. و اینکه بهتر است به جای گذاشتن لیبلی برای نمایش پیغامی مبنی بر بروز خطا ، یک پیغامی با همین محتوا به کاربر بدهی.
5)راهنما های برنامه رو در فایل Help بگذار،اینطوری خیلی کامل تر و تر و تمیز تر در میاد.
6)وقتی که سیستم میاد بالا،خیلی خوبه که برنامه در System try بره ولی یک پیغام مبنی بر فعال بودن نرم افزار به کاربر بده .
7)جای چک باکس های عدم محاسبه ی هزینه ی شبکه ی هوشمند و مخابرات در بخش محاسبه ی هزینه و زیر فیلد مربوطه است.
8) ما پارسی زبانیم و زبان ما هم "راست به جپ" است،پس بهتره که ساختار فرم ها ، تب ها و ... راست چین باشند.
9)چرا من نمیتونم هم از Adsl و هم از DialUp در کنار هم استفاده کنم؟

پیشنهادات:
1)برای کامل تر کردن برنامه بهتره که نمودار آپلود و دانلود و سرعت تبادل اطلاعات رو در صفحه یی جدا از صفحه ی اصلی به کاربر نمایش بدی و تنظیم های مربوطه هم به برنامه اضافه کنی.برای درک بهتر نرم افزار NetMeter رو بببین.
2)بهتره که به کاربر این اختیار را بدهی که بتواند با گذاشتن رمز و برقراری امنیت بر تمام نرم افزار یا بخش خاص کنترل داشته باشد.به طور مثال کاربر اصلی بتواند که دیگر کاربران را از دیدن اطلاعات ثبت شده در بانک محروم کند.
3)بهتره که پس پایان اتصال اطلاعات خلاصه ای رو بصورت یک پیغام کوتاه مانند پیغام برقراری اتصال به کاربر بدهی و اگر کاربر نیاز با اطلاعات بیشتر داشت ، با کلیک بر روی پیغام با اطاعات کامل دسترسی پیدا کند.
و
در رابطه با توسعه و معرفی هم باید بگم که من اون زمان زمان آزادی داشتم که خیلی کارآمد بود اما تا 1-2 ماه دیگه درگیرم ،امیدوارم که بعد از این زمان هر کمکی که می تونم بهت بکنم.

AliReza Vafakhah
جمعه 21 خرداد 1389, 02:33 صبح
خیلی ممنون و تشکر آقای فرتاش

خوب شروع می کنم به پاسخ :

1) تاریخ قطع اتصال هم برای زمانی که در زمان اتصال،شبانه روز جاری عوض می شود لازم است.

این مشکل را تصحیح کردم تاریخ سیستم در زمان ذخیره شدن Refresh میشه.

2)در جدول ، نمودار و گذارش بهتر است هزینه ی کل، شب و روز را هم به نمایش بگذاری.

برای این مورد باید از دوفیلد مجزا استفاده کنم که فکر میکنم یه خورده یانک اطلاعاتی سنگین میشه و تو سیستم های کند برنامه با مشکل سرعت پایین اجرا خواهد شد.

3)بهتر دکمه ی minimize کار خودش رو انجام بده و دکمه ی Close نرم افزار رو به tray ببره.

چشم این مورد را هم تصحیح می کنم.

4)در هنگام گرفتن پشتیبان با ارور "Failed to loadDelzip190.dll" مواجه شدم. و اینکه بهتر است به جای گذاشتن لیبلی برای نمایش پیغامی مبنی بر بروز خطا ، یک پیغامی با همین محتوا به کاربر بدهی.

آخ که یه خورده گیج شدم بله دوستان شرمنده نیاز به یک Dll هست چشم در نسخه بعدی اصلاح میشه.

خطا ها را هم در یک Dialog که طراحی میکنم به نمایش خواهم گذاشت.

5)راهنما های برنامه رو در فایل Help بگذار،اینطوری خیلی کامل تر و تر و تمیز تر در میاد.

راهنما خیلی جم و جوره و راحت تو یه فایل Resuorce مینویسم و بعد از فایل استفاده میکنم (با نرم افزار Resource Builder)

6)وقتی که سیستم میاد بالا،خیلی خوبه که برنامه در System try بره ولی یک پیغام مبنی بر فعال بودن نرم افزار به کاربر بده .

این مشکل هم من را کچل کرد ، حق با شما مشکل در هنکام StartUp است ، مشکل اصلاح شد.

7)جای چک باکس های عدم محاسبه ی هزینه ی شبکه ی هوشمند و مخابرات در بخش محاسبه ی هزینه و زیر فیلد مربوطه است.

باز هم گیج شدم :قهقهه: چشم البته جا نبود اونجا بگذارم ولی درست میکنم خیلی ضایع است.!.

8) ما پارسی زبانیم و زبان ما هم "راست به جپ" است،پس بهتره که ساختار فرم ها ، تب ها و ... راست چین باشند.

فکر کنم به مشکلات اساس برخورد کنم . باز هم سعی میکنم

9)چرا من نمیتونم هم از Adsl و هم از DialUp در کنار هم استفاده کنم؟

خوب یه کاربر نمیتونه که هم با ADSL متصل بشه به اینترنت و هم با Dialup

پیشنهادات:
1)برای کامل تر کردن برنامه بهتره که نمودار آپلود و دانلود و سرعت تبادل اطلاعات رو در صفحه یی جدا از صفحه ی اصلی به کاربر نمایش بدی و تنظیم های مربوطه هم به برنامه اضافه کنی.برای درک بهتر نرم افزار NetMeter رو بببین.

ایده خیلی خوبی است ، حتما در نسخه جدید این امکان را اضافه خواهم کرد.

2)بهتره که به کاربر این اختیار را بدهی که بتواند با گذاشتن رمز و برقراری امنیت بر تمام نرم افزار یا بخش خاص کنترل داشته باشد.به طور مثال کاربر اصلی بتواند که دیگر کاربران را از دیدن اطلاعات ثبت شده در بانک محروم کند.

این هم ایده خوبی است یک لیست از کارهایی که کاربر بتوان انجام بده در هنگام ایجاد سطح امنیت در اختیار کاربر مدیر قرار می دهم.

3)بهتره که پس پایان اتصال اطلاعات خلاصه ای رو بصورت یک پیغام کوتاه مانند پیغام برقراری اتصال به کاربر بدهی و اگر کاربر نیاز با اطلاعات بیشتر داشت ، با کلیک بر روی پیغام با اطاعات کامل دسترسی پیدا کند.

این را هم درست کردم (کاربر می توان خودش تنظیم کنه که پنجره اطلاعات اتصال نمایش داده بشه یا خیر)

و
در رابطه با توسعه و معرفی هم باید بگم که من اون زمان زمان آزادی داشتم که خیلی کارآمد بود اما تا 1-2 ماه دیگه درگیرم ،امیدوارم که بعد از این زمان هر کمکی که می تونم بهت بکنم.

خیلی ممنون و باز هم تشکر میکنم همین پست شما یه دنیا برای من ارزش داشت نه تنها شما بلکه تمام دوستان که از نرم افزار بنده هم استفاده نموده اید. با تشکر

saleh_fartash
دوشنبه 24 خرداد 1389, 09:21 صبح
به نام خدا
دوباره سلام

برای این مورد باید از دوفیلد مجزا استفاده کنم که فکر میکنم یه خورده یانک اطلاعاتی سنگین میشه و تو سیستم های کند برنامه با مشکل سرعت پایین اجرا خواهد شد.
فکر نمی کنم!

خوب یه کاربر نمیتونه که هم با ADSL متصل بشه به اینترنت و هم با Dialup
درسته.اما ممکنه یک ساعت خاص با ADSL و ساعت دیگر Dialup ! در کل بهتره خود نرم افزار نوع کانکشن رو تشخیص بده.

این را هم درست کردم (کاربر می توان خودش تنظیم کنه که پنجره اطلاعات اتصال نمایش داده بشه یا خیر)
دوباره تاکید می کنم چون فکر کنم منظور من رو متوجه نشدی.به جای این کاری که انجام دادی یک پیغام کوچک(notification) به کاربر بدهی و اگر لازم بود با کلیک بر روی آن توضیحت بیشتر را دریافت کنی،مثل Nod یا Opera

mahddi
دوشنبه 15 شهریور 1389, 14:44 عصر
سلام آقا باز رفتی حاجی حاجی مکه ها
جیگر من به این نرم افزارت خیلی نیاز دارم چرا کاملش نمی کنی و ایراداتشو بر طرف نمی کنی؟
ببین من چند ماهه به پای این نرم افزارت نشستم

AliReza Vafakhah
پنج شنبه 18 شهریور 1389, 11:39 صبح
سلام آقا باز رفتی حاجی حاجی مکه ها
جیگر من به این نرم افزارت خیلی نیاز دارم چرا کاملش نمی کنی و ایراداتشو بر طرف نمی کنی؟
ببین من چند ماهه به پای این نرم افزارت نشستم

شرمند دوست عزیز فعلا اصلا نمی توانم برنامه نویسی کنم و حتی دلفی عزیز روی سیستمم نصب نیست ولی خوب یک سری ایرادهایی را قبلا برطرف کردم که به زودی فایل setup را قرار میدم .

AliReza Vafakhah
جمعه 28 آبان 1389, 23:20 عصر
دوستان سلام
نسخه جدید نرم افزار را برای دانلود واستون قرار دادم.مشکلات نسخه قبلی حل شده.

در این نسخه کاربر می تواند تعیین کند که اطلاعات خودکار ذخیره شوند
Refresh تاریخ سیستم هنگام قطع اتصال
Minimize برنامه کار خودش رو انجام میده(minimize میشه به جای این که به notification area هدایت بشه)
تغییرات زیادی در گزارشات و نمودار.

و...

دوستان لطفا نظرتون رو ارسال کنید.

دانلود Part1 از سرور رپیدباز (http://alireza67.s79.rapidbaz.com/premium/0d77a88269eaec8689a2852564517ca2/4ce6da87/s79.eu./8135151?setup.part1.rar)
دانلود Part2 از سرور رپیدباز (http://alireza67.s79.rapidbaz.com/premium/dd581ac5059d220319072c0fddbd8f22/4ce6db4f/s79.eu./8135425?setup.part2.rar)

دانلود Part1 از سرور 4Shared (http://www.4shared.com/file/FRy66Bu4/setuppart1.html)
دانلود Part2 از سرور 4Shared (http://www.4shared.com/file/pFxnkHym/setuppart2.html)

h.alizadeh
شنبه 29 آبان 1389, 09:50 صبح
واقعاً ممنون، اگر نرم افزار خوب و درست کار کنه ....
من یه چند روز دیگه دانلودش میکنم خیلی بهش نیاز دارم البته من دیال اپی هستم:pو میخوام روی هزینه هام و زمان اتصالم دقیقتربشم...
راستی من نیاز دارم که تعداد دقیقه ای که به نت وصل میشم رو به تفکیک کانکشن هایی که وصل میشم نشون بده ، مثلا من با سه ، چهارنوع کارت مختلف وصل میشم میخوام گزارش بصورت تفکیک شده ازین کارتها باشه ؟ایا امکانش هست؟مثلا سه نوع کانکشن هوشمند دارم ، دو نوع کارت اینترنت متفاوت دارم و یک دونه کارت هوشمند مخصوص یک اینترانت ، آیا میتونم ازینا با نرم افزارشما جداگانه گزارش تهیه کنم که هرکدوم چه مدت زمان (دقیقه) باهاشون به نت وصل شدم ؟

AliReza Vafakhah
شنبه 29 آبان 1389, 13:24 عصر
واقعاً ممنون، اگر نرم افزار خوب و درست کار کنه ....خواهش می کنم

راستی من نیاز دارم که تعداد دقیقه ای که به نت وصل میشم رو به تفکیک کانکشن هایی که وصل میشم نشون بده ، مثلا من با سه ، چهارنوع کارت مختلف وصل میشم میخوام گزارش بصورت تفکیک شده ازین کارتها باشه ؟ایا امکانش هست؟مثلا سه نوع کانکشن هوشمند دارم ، دو نوع کارت اینترنت متفاوت دارم و یک دونه کارت هوشمند مخصوص یک اینترانت ، آیا میتونم ازینا با نرم افزارشما جداگانه گزارش تهیه کنم که هرکدوم چه مدت زمان (دقیقه) باهاشون به نت وصل شدم ؟

فعلا این امکان در نرم افزار وجود ندارد ولی در نسخه بعدی امال میشه ، ایده خوبی است.

h.alizadeh
چهارشنبه 24 آذر 1389, 00:36 صبح
من نسخه پست 15 رو دانلود کردم وقتی با برروی تنظیمات مثلا تیک عدم محاسبه هزینه هوشمند را میزنم اررور میده:
Unable to wite to c:\windows\system32\INSFileProtected.dll.
و تغییرات ذخیره نمی شود.

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 24 آذر 1389, 13:24 عصر
من نسخه پست 15 رو دانلود کردم وقتی با برروی تنظیمات مثلا تیک عدم محاسبه هزینه هوشمند را میزنم اررور میده:
Unable to wite to c:\windows\system32\INSFileProtected.dll.
و تغییرات ذخیره نمی شود.

شما باید نسخه جدید که در پست 33 هست را دانلود کنید تا مشکلتان حل شود.

HAMRAHSOFT.IR
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 14:36 عصر
دوست خوب ممكن سورس بزاريد؟

mohsen1104
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 11:27 صبح
ممنون از برنامه خوبتون
من داشتم دنبال یه برنامه برای محاسبه adsl می گشتم تا بخرم
دیدم شما مجانی گذاشتین واقعا دست مریزاد
بازم ممنون :قلب: :تشویق: :لبخندساده:
احیانا اگه آپدیتی از برنامه تون باشه از همینجا پیگیری کنم؟

AliReza Vafakhah
سه شنبه 24 خرداد 1390, 22:28 عصر
دوستان به زودی نسخه جدید رو برای دانلود قرار می دهم.

نسخه جدید از لحاظ کدنویسی خیلی بهینه و مرتب شده.(سرعت و حافظه برنامه در Startup و تغییر وضعیت اتصال به اینترنت)

همچنین امکانات جدید جالبی را پیاده سازی کردم از جمله یک ویزارد تنظیمات و ...

در حال حاظر روی پروژه Service نرم افزار کار می کنم و به محض تمام شدن سریعا کل نرم افزار را آپلود می کنم.

این نسخه از همه لحاظ کامل هست و تمام امکاناتی که من احساس می کردم در نرم افزار تعبیه شده.

AliReza Vafakhah
شنبه 19 آذر 1390, 00:24 صبح
سلام

نسخه جدید در بخش معرفی محصولات نرم افزار (http://barnamenevis.org/showthread.php?317297-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D 9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%80%D9%80%D9%80%D9%80%D9%87-3&p=1392168#post1392168) آماده دانلود می باشد.

HAMRAHSOFT.IR
شنبه 19 آذر 1390, 15:51 عصر

AliReza Vafakhah
شنبه 19 آذر 1390, 18:49 عصر

خیر دوست عزیز ؛ نرم افزار فقط رایگان است Open Source نیست.

AliReza Vafakhah
یک شنبه 14 اردیبهشت 1393, 23:31 عصر
با سلام

هم اکنون سورس در اختیار دوستان قرار می گیرد.

کامپوننت های مورد نیاز

DevExpress
TMS Full Pack
Absolute Database
Next Suite

OneDrive (https://fdad9w.bl3301.livefilestore.com/y2mAmoUcSop6x6LGokUWH6MGqea73YtSpxpFKcuN2Gpsl_Duu9 J8gX9Wd1rkaTYLRBdkV5zAEGrmTlEkw2DEhvXqfc4jxWlNaCs1 YWY4fPqr6w/Internet%20State%20Pay.rar?download&psid=1) MediaFire (http://www.mediafire.com/download/majejesgfszyz6v/Internet_State_Pay.rar)

HAMRAHSOFT.IR
سه شنبه 16 اردیبهشت 1393, 12:09 عصر
دوست خوب زبان برنامه نوسی چی؟

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393, 09:28 صبح
دوست خوب زبان برنامه نوسی چی؟

دلفی

پروژه در Delphi 2010 کامپایل شده ، اگه درست یادم باشه ولی با نسخه های جدیدتر هم مشکلی نداره فقط کامپوننت های ورژن مربوطه را دانلود کنید.