PDA

View Full Version : دیتا گرید با زیر مجموعه برای هر ردیف

zoofa
جمعه 24 مهر 1388, 03:02 صبح
با سلام
من یک دیتا گرید می خوام که برای هر ردیف بشه چند تا زیر مجموعه وارد کرد مثل تصویر ضمیمه
امیدوارم که تونسته باشم درست مطرح کنم منظورم رو
تو سایت هم جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم ( شاید هم روش جستجو رو نمی دونستم و یا نمی دونستم چی جستجو کنم )

ممنون می شم کمکم کنید.

اَرژنگ
جمعه 24 مهر 1388, 03:10 صبح
با سلام
من یک دیتا گرید می خوام که برای هر ردیف بشه چند تا زیر مجموعه وارد کرد مثل تصویر ضمیمه
امیدوارم که تونسته باشم درست مطرح کنم منظورم رو
تو سایت هم جستجو کردم اما چیزی پیدا نکردم ( شاید هم روش جستجو رو نمی دونستم و یا نمی دونستم چی جستجو کنم )

ممنون می شم کمکم کنید.

یک سوال: این داتاگرید را برایه نشان دادن چه چیزی میخواهید به کار ببرید؟ سطرهایه بالا مجموعه چی هستند؟ سطرهایه زیر مجموعه چی نشان میدن؟ چیزی که نامهفومه این است که ستونهایی که قرار است نمایش داده بشند، با چه منطقی چه اجزایی از رکوردها را نمایش میدند؟ برنامه‌ای که همچین چیزی درش استفاده شده باشد سراغ دارید؟

zoofa
جمعه 24 مهر 1388, 11:42 صبح
سلام دوست عزیز ممنون که توجه کردید

من دارم یک نرم افزار انبار می نویسم انبار که هر چند تا کالایی ( مثل کیبرد ، ماوس، کیس، مانیتور ) عضو یک گروه می شن. من می خوام تو هر ردیف اصلی اسم گروه بیاد و تو زیر مجموعه اون کالاهای زیر مجموعه اون گروه بیاد

من یه همچین چیزی می خوام
http://www.devexpress.com/Products/NET/Controls/WinForms/Grid/build.xml

Arash_janusV3
جمعه 24 مهر 1388, 13:17 عصر
سلام
من با گرید کمپانی janus این کارا کردم
خود این گرید ذاتا این قابلیت را داره فقط کافیه تو تنظیمات خود گرید باید اسم فیلدتا بدی و فکر می کنم باید بری تو gridex designer گزینه chilTables زیر مجموعه ها را add می کنی و اسم فیلدتا می دی
تست نکردم ولی قابلیت و سرعت خوبی تو زیر مجموعه های زیاد داره برو سایت janus ببین
خلاصه باب کارته :لبخندساده: