PDA

View Full Version : جلوگيري از اندكي مكث در اجراي كد

Developer Programmer
یک شنبه 26 مهر 1388, 12:59 عصر
يه برنامه كنترل كاربران تحت شبكه نوشتيم كه بوسيله اون مي تونيم كاربراني رو كه از شبكه استفاده ميكنن رو مانيتور كنيم...

فرض كنين در يك بازه زماني خاص، ليست برنامه هاي در حال اجرا + ميزان استفاده از ماوس + صفحه كليد + شبكه + تصوير صفحه نمايش رو به ديتابيس ارسال ميكنيم.

درست زماني كه ميخواد اين اطلاعات رو كه به نظرم فقط تصوير ميتونه حجيم تر از بقيه باشه) به ديتابيس بفرسته، ماوس اندكي مكث(Delay) ميكنه و با اينكارش ميتونه باعث بشه كاربرها به وجود برنامه مانيتورينگ شك كنه.

كسي ميدونه چطور ميشه كاري كرد كه عكس گيري و ارسال اطلاعات اونقدر راحت و سريع ارسال بشه كه ماوس مكث نكنه ؟

Developer Programmer
یک شنبه 26 مهر 1388, 20:09 عصر
روشی که استفاده میکنید از لحاض معنوی درست نیست، و حق ندارید بدانه اطلاع کاربر از روشهایه جاسوسی استفاده کنید
درست بودن یا نبودن چنین مسالی رو بسپارید به مدیرعامل کارخانه و برنامه نویس های آن و سه هزار کارگر آن.

در کشورهایه درست و حسابی در چنین شکلی جاسوسی بر کاربران در هیچ دادگاهی تبرعه نخواهید شد.
ایراد چنین صحبتهایی از جانب شما نشان دهنده کمبود اطلاعاتتونه. قطعا نرم افزارهایی مثل Radmin, NetSupport , Activity Monitor مثالهای نقض گفتار شماست

محبت بکنین و از این بس بحث وجدان و معنویات رو برای فروم دیگر و مجلس دیگری نگه دارین و بذارین کاربران اینجا به اطلاعاتی که نیاز دارند دست پیدا کنن

Developer Programmer
دوشنبه 27 مهر 1388, 06:33 صبح
جناب آرژنگ، یکبار و در کمال احترام از جنابعالی درخواست کردم اینگونه مسائل رو یه دیگران واگذار کنید و از ارسال آف تاپیک خودداری کنید.

اَرژنگ
دوشنبه 27 مهر 1388, 06:56 صبح
جناب آرژنگ، یکبار و در کمال احترام از جنابعالی درخواست کردم اینگونه مسائل رو یه دیگران واگذار کنید و از ارسال آف تاپیک خودداری کنید.

چشم اینگونه مسائل رو یه دیگران واگذار میکنم

من هم از شما درخواست میکنم که پست محتوی این را پاک کنید:

ایراد چنین صحبتهایی از جانب شما نشان دهنده کمبود اطلاعاتتونه. قطعا نرم افزارهایی مثل Radmin, NetSupport , Activity Monitor مثالهای نقض گفتار شماست

چونکه همانطوری که گفتم: یکسان در نظر گرفتن برنامه‌های کمکی با برنامه‌هایه جاسوسی کمبود اطلاعات من نیست، نداشتند درک معنویات در جانب شماست و اینکه هر چی را که به خود نپسیندیم به دیگران هم نپسندیم.
بعد از پاک شدن اون پست، این پست و هر چیزه دیگری در مورد کمبود معنویات در برنامه‌نویسی از این تالار پاک خواهد شد.

تنها چیزی که دارم بگم این است که ، خودتان را جایی یکی از کاربران بزارید، از اینکه به این شکل که شما باهاشان رفتار میکنید با شما رفتار کنند خوشتان میاد؟ اگر که نه در مورد درست بودن کارتان نمیتوانید دفاع کنید.

ادامه بحث را به http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=830106 انتقال دادم

ir.start
دوشنبه 27 مهر 1388, 07:03 صبح
اينكه فرمودين ماوس قفل ميكنه احتمالا بخاطر اين هست كه برنامه ميخواهد به sql سرور كانكت بشه اگه اينجوريه فكر كنم بتونيد از چند رسماني استفاده كنيد

raravaice
سه شنبه 28 مهر 1388, 11:37 صبح
يه برنامه كنترل كاربران تحت شبكه نوشتيم كه بوسيله اون مي تونيم كاربراني رو كه از شبكه استفاده ميكنن رو مانيتور كنيم...

فرض كنين در يك بازه زماني خاص، ليست برنامه هاي در حال اجرا + ميزان استفاده از ماوس + صفحه كليد + شبكه + تصوير صفحه نمايش رو به ديتابيس ارسال ميكنيم.

درست زماني كه ميخواد اين اطلاعات رو كه به نظرم فقط تصوير ميتونه حجيم تر از بقيه باشه) به ديتابيس بفرسته، ماوس اندكي مكث(Delay) ميكنه و با اينكارش ميتونه باعث بشه كاربرها به وجود برنامه مانيتورينگ شك كنه.

كسي ميدونه چطور ميشه كاري كرد كه عكس گيري و ارسال اطلاعات اونقدر راحت و سريع ارسال بشه كه ماوس مكث نكنه ؟ چرا میفرستی به دیتابیس؟
چه لزومی به استفاده از دیتابیس وجود داره؟

شما کل دیتا رو به صورت UDP بفرست برای یه سرور و اونجا کار مونیتورینگ رو انجام بده و اگر نیاز به ذخیره داده ها داری میتونی از توی سرور اطلاعات رو بفرستی به یه دیتابیس که البته بازم صحیح نیست، بهتر اینه که این داده ها رو که به صورت UDP از کلاینت میگیری برای هر کلاینت توی یه فایل ذخیره کنی و در صورتی که نیاز به مرور داشتی اونها رو Play کنی.

موفق باشید