PDA

View Full Version : zoom jpeg

zman123456
یک شنبه 26 مهر 1388, 14:30 عصر
با سلام
در يك فرم نمايش تصاوير اسكن شده نياز به قابليت zoom دارم ولي چيزي پيدا نكردم.
يك كد پيدا كردم كه اصلا كار نمي كرد.
تصاوير فايلي و jpeg هستند.

Felony
یک شنبه 26 مهر 1388, 15:10 عصر
توسط متد Canvas.CopyRect شئ Image میتونید به راحتی Zoom رو شبیه سازی کنید .

p_ooya
یک شنبه 26 مهر 1388, 15:18 عصر
شاید این به درد بخوره. یه کامپوننت رایگانه :
http://web.tiscali.it/cdemichele/pkimgp.ZIP

شخصاً امتحان نکردم.

دلفــي
یک شنبه 26 مهر 1388, 16:06 عصر
با سلام
در يك فرم نمايش تصاوير اسكن شده نياز به قابليت zoom دارم ولي چيزي پيدا نكردم.
يك كد پيدا كردم كه اصلا كار نمي كرد.
تصاوير فايلي و jpeg هستند.

شما می توانید از کامپوننت TMagnify که مخصوص این کار است استفاده کنید در ضمن این کامپوننت اکثر فایلهای تصویری را پشتیبانی می کند .

پسوورد فایل ضمیمه : www.asiapardaz.com (http://www.asiapardaz.com)

zman123456
یک شنبه 26 مهر 1388, 17:25 عصر
توسط متد Canvas.CopyRect شئ Image میتونید به راحتی Zoom رو شبیه سازی کنید .
ميشه بيشتر توضيح بديد.ما كه مثل شما حرفه اي نيستسم كه بتونيم با اشاره اي تا آخرش بريم.
از پاسختون متشكرم.

zman123456
یک شنبه 26 مهر 1388, 17:29 عصر
شما می توانید از کامپوننت TMagnify که مخصوص این کار است استفاده کنید در ضمن این کامپوننت اکثر فایلهای تصویری را پشتیبانی می کند .
مرسي از كامپوننت شما.اين چه فرقي با imageEn ميكنه.چون يه كي بهم گفت imageEn استفاده كن.امروز گرفتمش و هنوز بررسي نكردم.

zman123456
یک شنبه 26 مهر 1388, 17:36 عصر
شاید این به درد بخوره. یه کامپوننت رایگانه :
http://web.tiscali.it/cdemichele/pkimgp.ZIP

شخصاً امتحان نکردم.
نتونستم دانلودش كنم.:افسرده:

Felony
یک شنبه 26 مهر 1388, 18:45 عصر
ميشه بيشتر توضيح بديد.ما كه مثل شما حرفه اي نيستسم كه بتونيم با اشاره اي تا آخرش بريم.
از پاسختون متشكرم.
توسط این متد میتونید قسمت مورد نظر از یک عکس رو بریده و تو یک Canvas نمایش بدید ، حالا شما میتونید مختصات مورد نظر از عکستون رو بهش بدید و تو شئ Image عملیات Zoom رو شبیه سازی کنید ، البته اگر بخواین عملیات روم رو کاملا شبیه سازی کنید ( مثل فتوشاپ یا ... که با هر بار کلیک روی دکمه ی زوم یک پله زوم شود ) باید کمی محاسبات انجام بدید .

نمونه ای که ضمیمه کردم رو ببینید .

دلفــي
دوشنبه 27 مهر 1388, 07:46 صبح
مرسي از كامپوننت شما.اين چه فرقي با imageEn ميكنه.چون يه كي بهم گفت imageEn استفاده كن.امروز گرفتمش و هنوز بررسي نكردم.

اگه کامپوننت رو دانلود کرده باشید ، یک مثال خوب با خودش داره که در اون با بردن نمایشگر ماوس بر روی قسمتهای مختلف تصویر ، اون قسمت ها با افکت زیبایی برجسته شده و با توجه به مقدار دهی شما برای بزرگنمایی ، مکانی که ماوس بر روی آن قرار دارد زوم می شود و فرق آن با کامپوننت ذکر شده در این است که این کامپوننت فقط برای این منظور ارائه شده و کارش هم حرف ندارد ولی کامپوننتimageEn دارای ابزارهای پیشرفته ای بوده و تقریبا مشابه نرم افزارهای گرافیکی عمل می کند .

zman123456
دوشنبه 27 مهر 1388, 14:54 عصر
اگه کامپوننت رو دانلود کرده باشید ، یک مثال خوب با خودش داره که در اون با بردن نمایشگر ماوس بر روی قسمتهای مختلف تصویر ، اون قسمت ها با افکت زیبایی برجسته شده و با توجه به مقدار دهی شما برای بزرگنمایی ، مکانی که ماوس بر روی آن قرار دارد زوم می شود و فرق آن با کامپوننت ذکر شده در این است که این کامپوننت فقط برای این منظور ارائه شده و کارش هم حرف ندارد ولی کامپوننتimageEn دارای ابزارهای پیشرفته ای بوده و تقریبا مشابه نرم افزارهای گرافیکی عمل می کند .
مرسی از پاسخ.بله دانلود کردم.ولی با همون imageen کارمو راه انداختم.شاید به قولی برای یک کار کوچک رفتم یه بلدیزر آوردم.ولی اینطور زومی که شما می فرمایید برای من کاربردی نبود.

zman123456
دوشنبه 27 مهر 1388, 14:57 عصر
توسط این متد میتونید قسمت مورد نظر از یک عکس رو بریده و تو یک Canvas نمایش بدید ، حالا شما میتونید مختصات مورد نظر از عکستون رو بهش بدید و تو شئ Image عملیات Zoom رو شبیه سازی کنید ، البته اگر بخواین عملیات روم رو کاملا شبیه سازی کنید ( مثل فتوشاپ یا ... که با هر بار کلیک روی دکمه ی زوم یک پله زوم شود ) باید کمی محاسبات انجام بدید .

نمونه ای که ضمیمه کردم رو ببینید .
مرسی از پاسخ.اگر وقت اینقدر محاسبه رو داشتم مزاحم نمی شدم.این پروژه رو باید سریع تحویل می دادم.