PDA

View Full Version : مشکل ستاپ برنامه های وی بی دات نت با win32 در ویندوز ها

hamed_bostan
سه شنبه 09 فروردین 1384, 11:52 صبح
سلام
من بعد از این که برنامه ویندوز اپلیکیشن خودم رو اجرا می کنم و ستاپ براش می سارم و نصب می کنم یک بار قبل از ری استارت ویندوز اجرا میشه و خوب کار می کنه ولی بعد از یک بار ری استارت یا بعد از دو سه روز برنامه اجرا نمیشه و این پیغام خطارو می ده:

null) not a valid win 32 application(

قبلا من همین طوری ستاپ می ساختم و کار می کرده ولی حالا ....
ضمنا من برنامه رو حتی روی ویندوز سرور دات نت هم امتحان کردم .. تو رو خدا کمکم کنین چون برنامه ام وقت تحویلشه و مشکل دارم

Peyman_Ranjbar
سه شنبه 09 فروردین 1384, 15:12 عصر
مطمپنی که اون رو با release کامپایل می کنی
شاید مشکلت از اینجا باشه :گیج:
چون من همچنین مشکلی رو قبلا با debug داشته ام
موفق باشی :موفق:

hamed_bostan
سه شنبه 09 فروردین 1384, 22:27 عصر
من releas هم کردم اما باز هم مشکل دارم
نمی دونم چیکار کنم بد جور توش موندم . من هم پروژه رو release کردم و هم setup رو اما باز هم این اشکال رو میده شما که این مشکل رو داشتین با release کردن کاملا حل شد ؟

ضمنا اگه ممکنه به من بگین که از چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید چون بعضی می گن مال ویندوز سرویس پک دو هستش البته من اونم رو عوض کردم و لی خوب ....

ممنون از راهنمایی تون ولی خوب اگه می دونین شاید می تونید از کسی بپرسید یا یه جوری کمکم کنید خیلی ممنون می شم چون بد جور کارم گیره . یا حق

Peyman_Ranjbar
چهارشنبه 10 فروردین 1384, 03:12 صبح
شما که این مشکل رو داشتین با release کردن کاملا حل شد ؟
بله ولی نه روی سیستم خودم
یه برنامه برای یه نفر نوشته بودم که بعد از چند روز زنگ زد و گفت که کار نمی کنه و همین ایراد رو می گرفت
نسخه release رو که بهش دادم درست شد(خودم هم ربطش رو کامل نفهمیدم گفتم شاید مشکل شما رو حل کنه)

این ایرادی که به شما میده خیلی اساسی هست و ربطی به کد نویسی نداره یا ایراد از net framework. هست یا ویندوز مشکل داره

ضمنا اگه ممکنه به من بگین که از چه نسخه ای از ویندوز استفاده می کنید
از Windows XP SP2 استفاده می کنم

ممنون از راهنمایی تون ولی خوب اگه می دونین شاید می تونید از کسی بپرسید یا یه جوری کمکم کنید خیلی ممنون می شم چون بد جور کارم گیره

من غیر از خدا و بچه های سایت برنامه نویس کسی رو ندارم :mrgreen:

این مشکل هم فقط همون یه بار اتفاق افتاد و رفع شد
به نظر من دات نت رو دوباره نصب کن (اگه از یه سی دی دیگه که از جای دیگه خریده شده باشه امتحان کنی بهتره یا اونو از سایت مایکروسافت داونلود کن)

و دیگه اینکه اگه راه بهتری به نظرم رسید حتما اینجا می نویسم
موفق باشی :flower:

hamed_bostan
چهارشنبه 10 فروردین 1384, 18:29 عصر
خیلی خیلی ممنونم از راهمنمایی تون . من همون طور که گفتم از ویندوز سرویس پک دو ایکس پی و ویندوز سرور 2003 اینتر پرایس استفاه می کنم و توی هر دو هم این مشکل رو داره. البته بهتره بدونید من واسه گزارش گیری از کریستال ریپورت استفاده می کنم اما خوب شروع برنامه یا بهتر بگم لود برنامه و فرم اصلی که ربطی به گزارشات و این ایراد نداره و مهم اینکه برنامه برای بار اول دوم اجرا میشه و بعد از ری استارت یا بعد چند روز اجرا نمیشه که این نشون می ده برنامه حد اقل در اجرای اولش مشکلی نداره و هر چی به سرش میاد بعد گذشت زمان یا ری استارت کردنه

به هر حال فعلا کار ما رو هواست. از هر کدوم از استادامون هم که می پرسیم یه چیزی می گن . حالا دیگه منم فقط امیدم اول خداست بعد سایت برنامه نویس.

ممنون از کمکتون و منتظر کمک های بعدی هستم
:flower:

یا حق