PDA

View Full Version : سوال: نشان دادن تغییرات بعد ازupdate

saymon
چهارشنبه 29 مهر 1388, 16:53 عصر
من توی یک فرم که توش یک data grid viewاست یک Richtext boxدارم که وقتی کاربر روی هرخانه ی این جدول کلیک می کند مقدار ان در Richtextbox نشان داده می شود.من در زمان update کردن این جدول دو تا مشکل دارم:
1- کاربر می تونه هم از طریق Richtextboxوهم از طریق خود جدول مقدار را عوض کند وبعدزمانی که دکمه ی updateزده می شود باید در هر حالت تغییرات را اعمال کند(دو طریق مختلف تغییر مقدار)
2- به محض زدن دکمه ی updateتغییرات را می خواهم در جدول مشاهده کنم (بیشتر مشکل زمانی است که از طریق Richtext boxتغییرات می دهیم ومی خوام با زدن دکمه تغیرات در جدول نشان داده بشه)
لطفامنو راهنمایی کنید وکمکم کنیداین دوتا اشکال را برطرف کنم .ممنون

saber4166
چهارشنبه 29 مهر 1388, 18:35 عصر
خوب دوست عزیز شمایه متد بنویسید که کل اطلاعات رو از بانک میگیره و در دیتاگرید قرار میده حالا بعد از هر دستور Update یا Insert ای که انجام میدین آخرش این متد رو صدا بزنید

saymon
چهارشنبه 29 مهر 1388, 21:43 عصر
خوب دوست عزیز شمایه متد بنویسید که کل اطلاعات رو از بانک میگیره و در دیتاگرید قرار میده حالا بعد از هر دستور Update یا Insert ای که انجام میدین آخرش این متد رو صدا بزنید
ممنون از پاسختون ولی من می خواستم بدونم راه دیگری نداره???? چون این خیلی هزینه بره که ما هر دفعه بهdatabaseاتصال پیدا کنیم یا با fillاز طریق dataadapterپر کنیمش