PDA

View Full Version : نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV

parastoo_zamani
شنبه 09 آبان 1388, 16:29 عصر
نرم افزار کاملا رایگان و فارسی IranTV با حجم بسیار ناجیز قادر است کلیه شبکه های تلویزیونی و رادیویی موجود را به صورت OnLine و از طریق شبکه اینترنت با سرعت مطلوب نمایش دهد . امکان بزگنمایی و مشاهده از آدرس های وارد شده توسط کاربر نیز وجود دارد .

http://img37.imagefra.me/img/img37/1/11/25/yalanemail/f_12c33ivd2m_e496670.jpg

لینک دانلود: http://asiapardaz.blogfa.com

Ebrahim Asadi
شنبه 16 آبان 1388, 09:31 صبح
من اين برنامه را دانلود كردم. متاسفانه فايل IranTV.exe ويروسي است. دوستان مواظب باشند.

ويروسياب: Microsoft Security Essentials
نام ويروس: Win32/Induc.A

Category: Virus
Description: This program is dangerous and replicates by infecting other files.
Recommendation: Remove this software immediately
Microsoft Security Essentials detected programs that may compromise your privacy or damage your computer. You can still access the files that these programs use without removing them (not recommended). To access these files, select the 'Allow' action and click 'Apply actions'. If this option is not available, log on as administrator or ask the local administrator for help.

Items:
containerfile:C:\Documents and Settings\User\Desktop\IranTV\IranTV.exe
file:C:\Documents and Settings\User\Desktop\IranTV\IranTV.exe->(MoleBox)

براي توضيحات بيشتر در مورد اين ويروس به آدرس زير مراجعه كنيد:
http://www.microsoft.com/security/portal/Threat/Encyclopedia/Entry.aspx?name=Virus%3aWin32%2fInduc.A&threatid=2147627628

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اين ويروس در ورژن قبلي وجود داشت و در ورژن جديد حذف شده. نرم افزار جالبيه. با تشكر از برنامه نويسان شركت آسيا پرداز.

vcldeveloper
جمعه 22 آبان 1388, 00:29 صبح
من اين برنامه را دانلود كردم. متاسفانه فايل IranTV.exe ويروسي است. دوستان مواظب باشند.

این ویروس از طریق آلوده کردن یکی از سورس فایل های دلفی، با کد برنامه کامپایل میشه. درباره این ویروس و چگونگی برطرف کردن آن در تالار دلفی و تالار اخبار سایت مفصل توضیح داده شده.

در ضمن، این ویروس بی خطر هست، و آسیبی به سیستم قربانی وارد نمیکنه.

be2nbaleelm
جمعه 22 آبان 1388, 22:36 عصر
خوب اگه ویروسی هست چرا هنوز لینک دانلود از طریق مدیران حذف نشده ؟

Asiapardaz
جمعه 22 آبان 1388, 23:28 عصر
این ویروس از طریق آلوده کردن یکی از سورس فایل های دلفی، با کد برنامه کامپایل میشه. درباره این ویروس و چگونگی برطرف کردن آن در تالار دلفی و تالار اخبار سایت مفصل توضیح داده شده.

در ضمن، این ویروس بی خطر هست، و آسیبی به سیستم قربانی وارد نمیکنه.

با تشكر از توضيحات آقاي كشاورز

نرم افزار فوق اصلاح شده و در اختيار دوستان عزيز قرار مي گيرد .

parastoo_zamani
جمعه 22 آبان 1388, 23:39 عصر

با توجه به تذكر دوستان و توضيح آقاي كشاورز من موضوع رو با سايت ارائه دهنده در ميان گذاشتم و در جواب ايميل من گفتند برنامه اصلاح شده و ديگه مشكلي ندارد و شما مي توانيد از مسير موجود دانلود كنيد .