PDA

View Full Version : سوال: گوگل چند درصد در صفحات سایت برنامه نویس را پوشش می دهد؟

khadem1386
یک شنبه 10 آبان 1388, 10:15 صبح
با سلام:

سه تا سوال داشتم
1-گوگل چند درصد از صفحات سایت برنامه نویس را پوشش می دهد؟
آیا صد در صد همه صفحات ایندکس شده اند.؟
چون من فکر می کنم گوگل معمولا خودش تصمیم می گیره و ایندکس می کنه پس ممکنه که صد در صد نباشه.

2- وقتی که تاپیک درست می کنیم بطور متوسط چقدر طول می کشه تا گوگل آنرا ایندکس کنه؟

3- لطفا برای موضوع " مدیرت و ارتقاء وب پیج ها در گوگل" یک بخش اختصاص بدید چون هزاران نکته وجود داره و خودش یک تالار جدا در قسمت "توسعه وب پیج" نیاز داره (آخه توسعه وب پیج بدون گوگل و سواد گوگلی معنی نداره)

با تشکر

مهدی کرامتی
یک شنبه 10 آبان 1388, 14:22 عصر
تا جایی که من دیدم حدود 2 ساعت بعد از ایجاد یک تاپیک، گوگل اون رو ایندکس میکنه. روبوت گوگل بیش از روزی 12 بار تو سایت برنامه نویس میچرخه.

khadem1386
دوشنبه 11 آبان 1388, 10:04 صبح
یک سوال از کجا می شه فهمید که گوگل 12 بار توی سایت مون جستجو انجام می ده؟

چی کار می شه که گوگل هر دوساعت یک بار روبوتش را بفرسته تو سایت مون؟

خوب، سوالات بالا همه فنی هستند و جاشون اینجا نیست.
به نظر من جای یک تالار جدید با عنوان "ارتقاء رتبه و مهارت در گوگل" یا چیزی شبیه به این لازمه
من کلی سوال فنی دیگه در مورد گوگل دارم که نمی دونم که در چه تالاری باید مطرح کنم.

می شه من را راهنمایی کنید؟

مرسی

vcldeveloper
دوشنبه 11 آبان 1388, 13:13 عصر
من کلی سوال فنی دیگه در مورد گوگل دارم که نمی دونم که در چه تالاری باید مطرح کنم.
تالار توسعه وب (Web Development) (http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=70)

khadem1386
دوشنبه 11 آبان 1388, 13:22 عصر
تالار توسعه وب (Web Development) (http://www.barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=70)

ولی این تالار خیلی عمومیه
در صورتی که گوگلی که بدرد Develomper ها بخوره بقدری گسترده است که بشه به هش یک تالار جدا اختصاص داد.

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 13 آبان 1388, 23:30 عصر
تا جایی که من دیدم حدود 2 ساعت بعد از ایجاد یک تاپیک، گوگل اون رو ایندکس میکنه

الان داشتم تو گوگل سرچ میکردم که یکی از نتایج، مربوط به تاپیکی بود که 22 دقیقه قبل ایجاد شده بود!

shahriar.k
چهارشنبه 18 آذر 1388, 12:29 عصر
منطقی نیست کپه گوگل بتونه صفحات پشت LOGIN (صفحاتی که نیاز به اعتبارسنجی داره) رو ببینه .
اگه بتونه اونها رو ایندکس کنه پس امنیت سایت مشکل داره .

مهدی کرامتی
چهارشنبه 18 آذر 1388, 12:48 عصر
روبوت گوگل فقط صفحاتی رو ایندکس می کنه که بدون نیاز به لاگین قابل مشاهده هستند.

برای مشاهده صفحات در سایت برنامه نویس نیازی به لاگین نیست، بلکه برای ایجاد تاپیک لاگین بودن نیاز است.