PDA

View Full Version : سوال: یک سوال در مورد دوتا دامین

iner30
یک شنبه 10 آبان 1388, 13:39 عصر
سلام خدمت همه اساتید محترم.
من 2تا دامین دارم که هرکدمشون به یک هاستی وصل شدند.
حالا میخوام ببینم میتونم هردوتا دامین، یک سایت و تالار گفتگو رو نشون بدند.
منظورم اینه که وقتی اسم سایت منو چه با .IR و چه با .com زندند یک سایت نمایش داده بشه با همون دامینی که وارد کردند.

alireza_s_84
یک شنبه 10 آبان 1388, 14:06 عصر
سلام دوست عزیز:
این بستگی به هاست شما داره . اگر هاست شما از AliasDomin پشتیبانی کنه شما میتونید هر تعداد domain که دلتون بخواد به یک سایت نسبت بدین.
میتونید توی کنترل پانل هاستتون چک کنید که آیا AliasDomin داره یا خیر.(معمولا برای هاست های 100 مگابایت به بالا این امکان وجود داره)
موفق باشید

امیـرحسین
یک شنبه 10 آبان 1388, 19:03 عصر
Parked Domains مخصوص همین کاره که دامینهای متعدد رو روی یه فضا ست کنید. این گزینه توی cPanel قابل دسترسه. بعضی هاستینگها یه تعدادی رو رایگان میدن و برای بیشتر باید پول داد که هزینه زیادی نداره.
برای این کار با NS دامینها رو روی NS هاستینگ ست کنید و تو cPanel و بخش Parked Domains آدرسها رو وارد کنید.

iner30
یک شنبه 10 آبان 1388, 22:06 عصر
پارک دامین نه.
شما فرض کنید یک دامین به یک هاست وصل باشه و یک دامین هم یه یک هاست دیگه.
من میخوام اطلاعات هردوتای اینا یکی باشه.
منظورم اینه که اگه کاربر من توی .com تغییراتی رو توی کنترل پنلش میده این تغییرات در .ir هم اتفاق بیافته.

meysamm
دوشنبه 11 آبان 1388, 12:05 عصر
اگه درست متوجه شده باشم شما دو تا هاست دارید با دو تا دومین متفاوت درسته؟ولی اطلاعات این دو تا سایت یکیه؟

خوب اگر امکان خرید سرور اختصاصی براتون وجود نداره میتونید یه سرور دیتابیس بگیرید!

چجوری؟
کافیه از یکی از این شرکت های هاستینگ که سرویس میزبانی پایگاه داده دارند ، سرویس پایگاه داده مورد نظرتون رو بخرید و برای هر دو تا سایت ir و com طوری تعریف کنید که به این سرور پایگاه داده جدید و مشترک متصل شوند البته این در صورتی ممکنه که سایت های شما از دیتابیس اطلاعات رو میخونن!

همین