PDA

View Full Version : سوال: ایجاد ساختارسازمانی با tree

مرتضی حمزه ئی
پنج شنبه 21 آبان 1388, 12:46 عصر
با سلام خدمت دوستان
من 7 تا فایل دارم که معاونتها داخل فایل اصلی است ویک کد داره مثلابرای یک خاص مانند F کد معاونت منابع انسانی استکه برای این کد درفایل مدیران تمام زیر مجموعه این معاونت با F شروع شده وبترتیب F1,F2,.. دربعضی از حالات اتفاق میافتد که یک رئیس که درسطح سوم است یا یک سرپرست که درسطح چهارم است مستقیم زیر نظر معاونت است بدینترتیب کد درفایل رئیس بصورت F01 استکه نشان میده مدیر بالای سراین رئیس نیست ومستقیم زیر نظر معاونت است وواسه سرپرست کدش میشه F001 که نشون میده نه مدیرونه رئیس بالاسرش است ومستقیم از نظر درختی بچه مستقیم معاونت است حالا بااین توضیح بالا برای تمام 7 سطح میتونه این باشه یعنی یک مدیر شاید نظرش دوباره رئیس نباشه وسرپرست مستقیم باهاش کارکنه
ختم کلام اینکه حالا واسه رسم درختش به مشکل برخوردم البته توی VB6 دارم با حلقه های تودرتو نوشتم که یک کد راازفایل اصلی گرفتم وتا 6 فایل بعدی حرکت کردم ولی واسه حلقه داخل معاونت واسه مدیران هم همین مشکل دوباره هست یعنی واسه معاونت یک حلقه FOR که 6 تا حلقه FOR داخلش هست دوباره واسه FOR مدیر داخل این حلقه 5 حلقه داخل اون الی آخر تعداد حلقه های تودرتو خیلی زیاد وگیج کننده است دنبال راه بهترهستم که یکدفعه همه درخت رابسازه چندتانمونه کد فایل را درزیرمینویسم :
F:معاونت منابع انسانی
F1 :مدیر منابع انسانی
F2: مدیر خدمات
F11: رئیس برنامه ریزی وآموزش که F1 نشان میده زیرنظر مدیر منابع انسانی است
F01 : رئیس ایمنی وبهداشت که مستقیم زیرنظر معاونت انسانی است ودردرخت همسطح مدیرانسانی است
F101: سرپرست تحقيقات و بهره وري منابع انساني که نشون میده رئیس بالاسرش نیست ومستقیم زیرنظرمدیرمنابع انسانی است

ممنون میشم کمک کنید

milad.biroonvand
پنج شنبه 21 آبان 1388, 17:39 عصر
سلام دوست عزیز

کل کدش اینجاست.

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=187595&page=2

Hossis
جمعه 22 آبان 1388, 13:04 عصر
دوست عزیز باید اول چارت سازمانی اش رو رسم نموده و تصویرش رو آپلود می کردید تا درک مسئله و جواب دادن راحت تر باشه