PDA

View Full Version : دلیل حذف تاپیک؟

Modernidea
شنبه 23 آبان 1388, 23:57 عصر
سلام

چرا این تاپیک حذف شده ؟!

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=103399

vcldeveloper
یک شنبه 24 آبان 1388, 00:04 صبح
برای اینکه تالار مقالات فقط برای ارسال مقاله در نظر گرفته شده. پرسیدن سوال در تالار مقالات یا درخواست مقاله در این تالار ممنوع هست.

تاپیک مورد اشاره شما هم سوالی بوده درباره چگونگی تبدیل اعداد اعشاری به حروف. البته تاپیک مربوطه باید خیلی وقت پیش حذف میشد، ولی از چشم ما پنهان مانده بود تا اینکه شما آن را بالا آوردید، و با ذکر دلیل "تالار نامناسب" حذف شد.

موفق باشید

Modernidea
دوشنبه 25 آبان 1388, 23:14 عصر
برای اینکه تالار مقالات فقط برای ارسال مقاله در نظر گرفته شده. پرسیدن سوال در تالار مقالات یا درخواست مقاله در این تالار ممنوع هست.

تاپیک مورد اشاره شما هم سوالی بوده درباره چگونگی تبدیل اعداد اعشاری به حروف. البته تاپیک مربوطه باید خیلی وقت پیش حذف میشد، ولی از چشم ما پنهان مانده بود تا اینکه شما آن را بالا آوردید، و با ذکر دلیل "تالار نامناسب" حذف شد.

موفق باشید

حالا نمیشد انتقالش بدید.
من با جستوجو پیداش کردم و اصلا به محل قرارگیریش نیگا نکردم.
ای بابا حالا یکم حوصله به خرج میدادین انتقالی، کاری میکردین بهتر بود. مطالب خوبی داشت.
به درد ما مبتدی ها میخورد.
حوصلتون کم شده علی آقا این روزا !

موفق باشید.

vcldeveloper
چهارشنبه 27 آبان 1388, 19:10 عصر
حالا نمیشد انتقالش بدید.
آخه این بنده خدا دلفی، #C، VB، و چند زبان دیگه را در پست خودش دخیل کرده بود؛ هر جا که منتقل می کردیم، عده ایی می گفتند که به این تالار بطی نداره. از طرف دیگه، تاپیک تقریبا قدیمی بود.

حالا، شما اگر سوالی در همان زمینه دارید، می تونید یک تاپیک جدید در تالار مناسب ایجاد کنید. اگر مطلبی در اون تاپیک هست که بهش نیاز دارید، می تونید به من پیام خصوصی ارسال کنید که اون مطلب را برایتان از آن تاپیک کپی کنم.

DLL_DLL
چهارشنبه 27 آبان 1388, 19:39 عصر
کلا بعضیا اینجا از delete کردن خوششون میاد یا از جوابی که کسی داده خوشش نیومده دیلیت میکنن.یکروز تصمیم داشتم سره همین قضیه دیگه اینجا نیام. اما اینجا از بین هر 1000نفر یک نفر هست که آدم میتونه بیاد و از اطلاعاتشون استفاده کنه.
این را بدون اغراق میگم که بعضیا اینجا تا رنگشون شده بنفش فکر کردن رئیس شرکت microsoft شدن و سوء استفاده میکنن.
خودم بارها شاهد هیمن قضیه بودم ، که چون مدیر از جواب من خوشش نیومده و حرف من را قبول نداشته برداشته پاکش کرده.
در صورتی که اینجا را شما راه اندازی کردید واسه بحث کردن.نمیدونم چطوری باید منظورم را برسونم ، اما میدونم اینجا حقوق ما یوزرها میزارن زیرپا.
شماها توی انتخاب مدیر فقط سواد را نباید مد نظر بگیرید، بلکه اخلاق را باید مد نظر بگیرید.

مثالی بزنم : (این متن واقعا وجود نداشته ، مثالی زدم)
یوزر :

چرا کامپوتر من کرش میکنه.؟؟

من :
شاید Ram هات مشکل دارن.

مدیر اومده پاک کرده ، چون خوشش نیومده از جواب من.

آدم هم نمیتونه حرف بزنه زیاد ، چون یعنی مدیرهستن ، کسی چیزی بگه حرف مدیر قبول همیشه نه یوزر.
برا همین هم تا جایی که میشه سعی می کنم پست ندم.

xxxxx_xxxxx
چهارشنبه 27 آبان 1388, 22:44 عصر
کلا بعضیا اینجا از delete کردن خوششون میاد یا از جوابی که کسی داده خوشش نیومده دیلیت میکنن.
وقتی پستی قوانین رو نقض کنه باید حذف شه. و اگر قابل اصلاح بود اصلاح شه.

این را بدون اغراق میگم که بعضیا اینجا تا رنگشون شده بنفش فکر کردن رئیس شرکت microsoft شدن و سوء استفاده میکنن.
طبق قوانین سایت شما می تونید موارد سوء استفاده رو به مدیران ارشد گزارش کنید.

اما اینجا از بین هر 1000نفر یک نفر هست که آدم میتونه بیاد و از اطلاعاتشون استفاده کنه.
این رو قبول دارم چون اینجا بیش از 120 هزار کاربر داره و تنها 3000 تاش فعال هستند. که البته میشه از هر 100 نفر یک نفر.

مدیر اومده پاک کرده ، چون خوشش نیومده از جواب من.دلیل حذف معمولاً ذکر میشه.

سؤال من از شما: آیا الان هم انتظار دارید پست شما حذف نشه؟

Nima_NF
چهارشنبه 27 آبان 1388, 23:23 عصر
این رو قبول دارم چون اینجا بیش از 120 هزار کاربر داره و تنها 3000 تاش فعال هستند. که البته میشه از هر 100 نفر یک نفر.تا جایی که بنده می دانم، این فعال بودن در این فروم، آن چیزی نیست که شما فکر می کنید، منظور آمار تعداد کاربران با پست های بالا و همه روزه فعال هست که به لقب فعال بودن رسیده اند.

DLL_DLL
پنج شنبه 28 آبان 1388, 05:10 صبح
سؤال من از شما: آیا الان هم انتظار دارید پست شما حذف نشه؟
اگه که حس پاک کردنتون هنوز هست ، نه . پاک کنید اینم. بلکه منم یک ثوابی کرده باشم.

اصلا چطوره؟؟!! من هر پستی که که میزنم شما بیا پاک کن.

الان داری شما تهدید پاک کردن میکنی.
بنده اومدم حرف دلمو به مدیران زدم ، شما اومدی تهدید می کنی ؟
حیف اون چند نفری که آدم مجبوره براش بیاد ، وگرنه وقت خودمو اینجا هدر نمی کردم.
چون میشینم وقت میزارم ، متن می نویسم ، وقتی مراجعه میکنم به سایت ، به جای Reply مواجه میشم با
این پست توسط مدیران پاک شده . دلیل : چی بگم والا!!!

vcldeveloper
پنج شنبه 28 آبان 1388, 05:45 صبح
کلا بعضیا اینجا از delete کردن خوششون میاد یا از جوابی که کسی داده خوشش نیومده دیلیت میکنن.یکروز تصمیم داشتم سره همین قضیه دیگه اینجا نیام. اما اینجا از بین هر 1000نفر یک نفر هست که آدم میتونه بیاد و از اطلاعاتشون استفاده کنه.من 75 پست اخیر شما را بررسی کردم، حدودا 13 پست حذف شده داشتید. یک تعدادی را خودتان حذف کرده بودید (5 مورد)، یک تعدادی مستقیما توسط مدیران حذف شده بودند، تعدادی هم بخاطر حذف یک تاپیکی که شما هم در آن پست زده بودید، حذف شده بودند.
مدیرانی هم که پست های شما را حذف کردند، یک مدیر بخصوص نبوده، تقریبا هر پست شما را یک مدیر حذف کرده، از آقای کرامتی مدیر کل سایت گرفته، تا مدیران تالارهای مختلف مثل تالار مهندسی نرم افزار، تالار C، تالار ASP.NET، و غیره. پس اینکه تصور کنیم یک نفر بخصوص با شما مشکل داشته، یا یک مدیر خاص به قول شما از حذف کردن خوشش میاد، مطرح نیست.

پست هایی که خودتان حذف کردید، به مدیران مربوط نمیشند. درباره پست هایی که در برخی تاپیک ها ارسال کردید، و با حذف تاپیک، پست شما هم حذف شده، ما بارها به کاربران سایت توصیه کردیم که اگر تاپیکی خلاف قوانین سایت هست، به آن جواب ندهند، و فقط گزارش کنند. چون وقتی کاربری جواب میده، در صورت حذف تاپیک، وقتی که آن کاربر برای جواب دادن گذاشته بود، هدر میره. کار هم برای مدیران مشکل تر میشه. مثلا تاپیکی که عنوانش یا سوالش مناسب نیست، و کسی به آن جواب نداده را راحت تر میشه حذف کرد. ولی وقتی دو صفحه بهش جواب داده میشه، مدیر مجبور وقت بزاره، یک جوری عنوان یا سوال را اصلاح کنه تا هم زحمات کاربرانی که جواب دادند از بین نره، هم تاپیک از این حالت خلاف قوانین در بیاد.

پست هایی هم که مستقیما توسط مدیران حذف شدند، واقعا خلاف قوانین بودند. مثلا یک جا شما به قانون No Warez Activity اعتراض کردید، و گفتید این مدیران خودشان در خانه از Warez استفاده می کنند. در حالی که علت وجود این قانون بارها در تالار گفتگو با مسئولان توضیح داده شده و ربطی به فرهنگ رعایت قانون کپی رایت نداره. حالا بماند که همان اعتراض را هم در یکی از تاپیک های تالار اخبار مطرح کردید. یا مثلا در جای دیگه کاربری پرسیده چه نوع نرم افزارهایی الان بیشتر مورد نیاز جامعه هستند، شما به جای پرداختن به موضوع سوال، درباره نبود قانون کپی رایت در ایران صحبت کردید، مدیر مربوطه هم برای جلوگیری از انحراف تاپیک، پست شما را حذف کرده.

فکر کنم در این 75 پست اخیرتان، فقط یک مورد درباره علت حذف پست خودتان درباره کتابی که یکی از کاربران در تالار C منتشر کرده بود، اعتراض داشتید.

البته قرار نیست من پاسخگوی حذف پست توسط هر یک از مدیران باشم، هر مدیری خودش می تواند دلایل حذف هر پست را توضیح دهد. من فقط محض نمونه دو مورد را ذکر کردم.

پس خواهشا همینطوری جو سازی نکنید، و به مدیران اتهام نزنید.

با تشکر

alireza_tavakol
پنج شنبه 28 آبان 1388, 07:25 صبح
سلام

به نظر من DLL_DLL ناخود آگاه به نکته خیلی قشنگی اشاره کرده که جواب خودشون در اون نکته نهفته است : (( هدر رفتن وقت ))

شما اعتراض کردی که وقت گذاشتی و یک پست ثبت کردی و مدیر قدر نشناس پست مربوطه رو حذف کرده و طبیعتا" وقتی که شما گذاشته بودی هدر رفته !

ولی توجه داشته باشید که طی این فرآیند زمان هدر رفته چیزی حدود 10 دقیقه است ولی اگه همین پست ( تکراری یا بی ربط ... ) حذف نشه باعث میشه که وقت هزاران نفر برای خواندن اون پست هدر بره!

در کل به نظر من مدیران بسیار کم کاری می کنند ( در بعضی موارد عطوفت به خرج می دهند ) و خیلی از پست هایی که باید حذف شود را حذف نمی کنند ( البته باید از طریق ارسال اعتراض به مدیران پی گیر حذف این گونه پست ها شد )

نتیجه : اگر پست های به درستی حذف شوند مشکلی که شما به آن اشاره کردین پیش نمی آید :

اینجا از بین هر 1000نفر یک نفر هست که آدم میتونه بیاد و از اطلاعاتشون استفاده کنه.

DLL_DLL
پنج شنبه 28 آبان 1388, 10:05 صبح
آدم هم نمیتونه حرف بزنه زیاد ، چون یعنی مدیرهستن ، کسی چیزی بگه حرف مدیر قبول همیشه نه یوزر.

پس اینکه تصور کنیم یک نفر بخصوص با شما مشکل داشته، یا یک مدیر خاص به قول شما از حذف کردن خوشش میاد، مطرح نیست.منم گفتم مدیران ، نه مدیر خاصی.

جمله اولی که نوشتم عرض کردم ، دست آخر یوزری مثل من مشکل داره ، همه خوبن.

بنده هم سعی می کنم تا جایی که میشه پستی که توی زمینه برنامه نویسی نیست ندم چون تحقیر میشم.

در ضمن اون پستی که شما به من اعتراضش دادید مضمونش این بود که :

چرا ما برنامه نویس ها همیشه باید منتظر باشیم یک بچه مایه دار بیاد هر از گاهی یک برنامه سفارش بده و ....

بنده هم اون چیزی که از نظرم درست بود را گفتم. اگه اشتباه گفتم باید یکی میومد و میگفت نه به این دلیل و به اون دلیل و ... حرف شما اشتباه . انجمن غیر از اینه ؟؟ باید زیر پست من میگفت شما اشتباه میکنید ، ربطی به این چیزایی که شما گفتید نداره ، دلایلش ایناست.

اومده مدیر پاک کرده پست منو ، میگم چرا ، میگه ربطی به پست نداشت! اگه ربط نداشت و شما ربطشو میدونی چرا مشکل اون یوزر را حل نکردی ، اگه میدونست مشکل اون بابا چیه؟ و جواب درست را بلد بود ، چرا جواب نداد ، چرا منو از اشتباهم مطلع نکرد ؟پس شما بیاید تمام مبحثهایی که بین کاربران در و بدل شده را پاک کنید و یک پست را که جواب آخر هست بذارید.

اینطور که شما می فرمایید ، باید شما یکسری تالارهارو مخصوص مدیران قرار بدین که مدیران فقط بتونن پاسخ بدن ، چون منه یوزر معمولی نادون هستم و حق ندارم توی مبحث شرکت کنم.

اگر شما یکمی بجای اعتراض به من، فکر میکردید که چرا من باید اینقدر ناراحت باشم و دلیلشو پیدا میکردید خیلی بهتر بود تا اینکه منو متهم کنید چون چند مدیر پست من را پاک کردند پس من مقصرم. شما اینطوری مقصر را پیدا میکنید ؟

اون پست که پاک شد توی تالار C خودم حق میدم که پاک شده باشه ، چون اعتراضم باعث شده بود که پست به انحراف کشیده بشه و اونجا تقصیر بنده بود نه مدیر.

منم هرچی بگم دست آخر فایده ای نداره .
شما انجمن خوبی را دارید ، خوب و مرجع خوبی شده ، اما چون معروف شده ، دیگه نفرات ،زیاد مهم نیستن براتون.

اگر من هم میام اعتراض می کنم ، چون خواستم توی بهبود مدیریتی این سایت نظری داشته باشم و گر نه همه مدیران این سایت را دوست دارم ، اما بعضی ار مدیران زیاد از حد سختگیر هستند ، که تا این حد سختگیری لازم نیست.

به هر حال امیدوارم سایت شما هر روز و هر روز بهتر بشه.