PDA

View Full Version : چآپ تاریخ شمسی در کریستال ریپورت

Farnoushzn
چهارشنبه 17 فروردین 1384, 18:29 عصر
سلام
چطور میشه PRINT DATE موجود در کریستال ریپورت 9 تاریخ فارسی چاپ کند.

PalizeSoftware
سه شنبه 14 تیر 1384, 23:42 عصر
برای اینکار ابتدا در کریستال ریپورت یک پارامتر برای گزارش ایجاد کن که مقدار حرفی داشته باشد و بعد در وی‌بی این پارامتر را مقدار دهی کن. یعنی با مقداری که تاریخ را نشان بدهد. سپس گزارش را اجرا کن. مقدار پارامتر هر چه که باشد در گزارش قرار می‌گیرد.

علیرضا مداح
چهارشنبه 15 تیر 1384, 08:12 صبح
سلام .
به شما پیشنهاد میکنم برای انجام ایکار به جای استقاده از پارامتر یک TextObject بر روی ریپورت ایجاد نمایید و سپس موقع گزارشگیری و از طریق ابزارهای موجود برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی ، تاریخ کنونی سیستم را به شمسی تبدیل و مقدار به دست آمده را به TextObject موجود در ریپورت مورد نظر پاس کرده و بعد از آن گزارش را نمایش دهید .

PalizeSoftware
چهارشنبه 15 تیر 1384, 11:46 صبح
سلام .
به شما پیشنهاد میکنم برای انجام ایکار به جای استقاده از پارامتر یک TextObject بر روی ریپورت ایجاد نمایید و سپس موقع گزارشگیری و از طریق ابزارهای موجود برای تبدیل تاریخ میلادی به شمسی ، تاریخ کنونی سیستم را به شمسی تبدیل و مقدار به دست آمده را به TextObject موجود در ریپورت مورد نظر پاس کرده و بعد از آن گزارش را نمایش دهید .

جناب مداح بیشتر توضیح بدید

sh
چهارشنبه 15 تیر 1384, 15:00 عصر
به شما پیشنهاد میکنم

راه اصولیش برای ارسال پارامتری استفاده از Parameter Filed هست

البته برای پاس دادن یک تاریخ فارسی مشخص در گزارش به طور مثال برای نشان دادن محدوده زمانی گزارش یعنی بالای فرم بنویشه از تاریخ فلان الی فلان چون این تاریخ ها را کاربر جهت تهیه گزارش در زمان اجرا وارد کرده

ولی اگر قرار قسمت تکرار شونده کریستال رپورت باشه و اطلاعات رو از بانک اطلاعاتی بخونه که قضیه فرق میکنه

PalizeSoftware
چهارشنبه 15 تیر 1384, 16:07 عصر
به شما پیشنهاد میکنم

راه اصولیش برای ارسال پارامتری استفاده از Parameter Filed هست

البته برای پاس دادن یک تاریخ فارسی مشخص در گزارش به طور مثال برای نشان دادن محدوده زمانی گزارش یعنی بالای فرم بنویشه از تاریخ فلان الی فلان چون این تاریخ ها را کاربر جهت تهیه گزارش در زمان اجرا وارد کرده

ولی اگر قرار قسمت تکرار شونده کریستال رپورت باشه و اطلاعات رو از بانک اطلاعاتی بخونه که قضیه فرق میکنه

منم با این نظر موافقم فقط هنوز متوجه نشدم جناب مداح از چه روشی قصد تبدیل تاریخ رو دارند؟