PDA

View Full Version : سوال در مورد Refresh

addmean
پنج شنبه 18 فروردین 1384, 23:58 عصر
سلام
چگونه می توان در کریستال ریپورت و در کد برنامه کاری کرد که هر بار که گزارش نشان داده می شود گزارش صحیح بدون زدن آیکون رفرش به نمایش در آید.
برنامه من با VB6 و Crystal Report 9.1 نوشته شده که پس از تغییر در پارامتر های گزارش و ایجاد گزارش جدید، گزارش جدید همانند گزارش قبلی نمایش داده می شود مگر آنکه آیکون Refresh زده شود..
ممنون

In_Chan_Nafar
جمعه 19 فروردین 1384, 23:18 عصر
سلام ادمین جان
شما احتمالا هنگام طراحی گزارش در منوی فایل چک این گزینه رو برنداشتی Save Data With Report
یه بار دیگه چک کن درست نشد در خدمتم
موفق باشید
:موفق:

addmean
شنبه 20 فروردین 1384, 02:12 صبح
سلام ادمین جان
شما احتمالا هنگام طراحی گزارش در منوی فایل چک این گزینه رو برنداشتی Save Data With Report
یه بار دیگه چک کن درست نشد در خدمتم
موفق باشید
:موفق:In_Chan_Nafar عزیز
من کنترل کریستال ریپورت رو به برنامه اضافه کرده ام و منوی فایل را در این کنترل پیدا نکردم. اون منو و Save Data With Report تو خود برنامه کریستال ریپورت هست ولی تغییر آن اصلا تاثیری در ریپورت هایی که من به برنامه اضافه کرده ام ندارد. اگر در ستینگ های این ریپورت ها که به برنامه اضافه شده است Save Data With Report وجود دارد لطفا راهنمایی بفرمایید کجاست و چگونه آن را تغییر دهم.
با تشکر :flower:

محمد رضاپور
شنبه 20 فروردین 1384, 23:56 عصر
دوست عزیز سلام

برای حل این مشکل می تونید از کدهای زیر قبل از به نمایش گذاشتن گزارشتون استفاده کنید.

Report1.DiscardSavedData
Report1.ReadRecords
CRViewer.ReportSource = Report1

امیدوارم با استفاده از این 2 متدی که به شما پیشنهاد کردم مشکلتون حل بشه و گزارشات شما صحیح و بدون نقص به کاربر ارائه بشه.

موفق باشید.

addmean
یک شنبه 21 فروردین 1384, 20:16 عصر
دوست عزیز سلام

برای حل این مشکل می تونید از کدهای زیر قبل از به نمایش گذاشتن گزارشتون استفاده کنید.

Report1.DiscardSavedData
Report1.ReadRecords

امیدوارم با استفاده از این 2 متدی که به شما پیشنهاد کردم مشکلتون حل بشه و گزارشات شما صحیح و بدون نقص به کاربر ارائه بشه.

موفق باشید.محمد جان درست شد
دستت درد نکنه، کار کرد ممنون
حدود سه هفته بود که هی با کریستال ریپورت ور میرفتم و هر آپشنی رو تست می کردم ولی درست نمیشد.
خیلی محبت کردی.
انشاءاله جبران کنم
:flower: :flower:
:موفق:

mahak_f
دوشنبه 30 بهمن 1385, 09:47 صبح
دوست عزیز سلام

Report1.DiscardSavedData
Report1.ReadRecords

موفق باشید.

تکه برنامه ای که راهنمایی کردی رو داخل برنامم گذاشتم. از اون وقت فرم برنامه میاد بدون اینکه کامپوننت crystal ای که رو فرمم گذاشتم دیده بشه. ایراد از کجاست؟ البته باید بگم برنامم رو با VB6 نوشتم و کامپوننت crystal رو به صورت invisible روی فرم قرار دادم. بعد از اینکه کاربر گزارش گیری رو کرد اطلاعاتی که شرایط خواسته شده برای گزارش کیری رو دارند داخل یه بانک موقت ریخته میشه و Crystal از این بانک مجازی که اطلاعاتش مدام عوض میشه استفاده میکنه و اونا رو نشون میده. البته در اخر کار کامپوننت crystal به حالت visible تغییر میکنه.

mehdi_RM
دوشنبه 07 اسفند 1385, 16:48 عصر
من این کد تو برنامه نوشتم تو وی بی ولی جواب نداد
بعضی وقت جواب می ده بعضی وقتا باید رفرش بزنی
بار 1 که میری نشون نمی ده ولی بار 2 نشون می ده چرا؟؟؟؟؟

mahak_f
شنبه 12 اسفند 1385, 09:27 صبح
من این کد تو برنامه نوشتم تو وی بی ولی جواب نداد
بعضی وقت جواب می ده بعضی وقتا باید رفرش بزنی
بار 1 که میری نشون نمی ده ولی بار 2 نشون می ده چرا؟؟؟؟؟

دقت کنید علاوه بر نوشتن این کد توی برنامه حتما هنگام طراحی گزارش در منوی File تیک این گزینه رو برداری Save Data With Report