PDA

View Full Version : گفتگو: تغییر ظاهر برنامه نویس (تغییر پوسته فروم)

bahar_engineer
چهارشنبه 27 آبان 1388, 11:34 صبح
سلام

لطفا بدتون نیاد .. یه پیشنهاده می تونین بپذیرین ، یا نه :چشمک:
ما تو تالار طراحی وب سایت هستیم و من پیشنهاد می دم که skin یا theme این تالار در کل تغییر کنه ... ببینید یه تبلیغ رنگی اومده بالای صفحه ، چقدر جذاب تر شده

این تالار خیلی رنگش افسرده است... ببخشید که اینو می گم اما همش رنگ های مرده داره :افسرده:

پیشنهاد می دم به مدیران محترم که اونو تغییر بدن ..تنوع هم بد نیست... البته می دونم باید ظاهر سایت مثل قدیم حفظ بشه اما یه تغییر کوچولو تو روحیه بچه های برنامه نویس خیلی تاثیر می ذاره :لبخندساده:

با سپاس و احترام
نظرتونو بدین !

ali.akhbary
چهارشنبه 27 آبان 1388, 12:03 عصر
منم موافقم. اما اگه شانس بياريد واين تايپيك حذف نشه خوبه. چون بايد تو قسمت پيشنهادات مي پرسيديد.

البته كه كار خوبيه. ولي بايد تو كل تالارها يك اعمال بشه. چون اونوقت صداي بقيه هم در مياد و تالارها رنگ و وارنگ ميشن.

به هرحال در كل با شما موافقم. دوستان ديگه هم اگه بيان و اضافه بشن ممكنه تاثيرگذار باشه.

bahar_engineer
چهارشنبه 27 آبان 1388, 13:11 عصر
اولاً : لطفا اینو حذف نکنید یا انتقال ندین ... آخه کی می ره توی تالار پیشنهادات بگرده که بخواد ببینیه این تاپیکو؟ (یه پیشنهاد قیمت هم من برای سایت حیوانات خانگی گذاشتم به محض اینکه انتقالش دادین دیگه هیچ کس سر نزد و جواب نداد:افسرده:)

در ضمن من منظورم از اینکه توی تالار وب هستیم این بود که سلیقه بخرج بدیم برای وب سایت جامع و خانوادگی خودمون

معلومه که اگه پوسته رو تغییر دادیم باید کل تالار تغییر کنه و یکنواخت بشه

Pr0grammer
چهارشنبه 27 آبان 1388, 13:21 عصر
اولا فکر نکنم چینین امکانی در vBulletin وجود داشته باشه...
ثانیا پیشنهادهاتون رو باید در تالار گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=17) مطرح کنید...

Tasiyan
چهارشنبه 27 آبان 1388, 15:36 عصر
این تالار خیلی رنگش افسرده است
ولي من كاملاً مخالف تغيير ظاهر سايت هستم
تو بعضي از سايت ها (فورام ها) اينقدر شلوغ كاري و رنگ بازي و تمو و اسكين و تبليغ و ... به كار بردن كه آدم توش خفه ميشه چه برسه به اينكه بخواد توش كار علمي هم انجام بده
سادگي در عين داشتن امكانات نمونش گوگل رو ببينيد
يه خواهشي از مسئولين سايت داشتم كه اگه ميخوان يه تغيير اساسي تو سايت بدن يه نظر خواهي كنن چون من يكي به سايت عادت كردم / :خجالت:

Pr0grammer
چهارشنبه 27 آبان 1388, 16:21 عصر
ولي من كاملاً مخالف تغيير ظاهر سايت هستم

منظور ایشون ظاهرا تغییر Theme مربوط به تالار ASP.Net بوده، چون تاپیکشون از اونجا منتقل شده! واسه همین من عرض کردم که فکر نمی کنم چنین امکانی در vBulletin وجود داشته باشه که فقط برای یه تالار خاص، تم خاصی درنظر گرفته بشه!

bahar_engineer
چهارشنبه 27 آبان 1388, 17:04 عصر
نه من منظورم رنگ کل سایت بود ... حالا نه اینکه تغییر اساسی بدین که یهو تو ذوق بخوره

یه قسمت هایی رو تغییر بدین ... طوری که کسانی هم که عادت کردن بتونن بپذیرن

raziee
چهارشنبه 27 آبان 1388, 17:48 عصر
به نظر من هم اگه ظاهر سایت تغییر کنه خیلی بهتره.
حالا بنده و سرکار bahar_engineer (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=90222) که تقریبا یک ساله که فعالیت میکنیم. قدیمی تر های ما خسته نشدند؟
بابا یه ظاهر پرفکت میتونی کلی رو بچه ها تاثیر بگذاره.

powerboy2988
چهارشنبه 27 آبان 1388, 20:14 عصر
جدا محيط سايت خسته كننده نيست...

نحوه نمايش اطلاعات خيلي خوبه تو اين سايت و حاشيه خيلي كمي داره....

شما به تركيب رنگ ها يك نگاهي داشته باشي ميبيني كه رنگ هايي كه تو سايت هست خيلي ايده آل هست چون چشم رو خسته نمي كنه....

آرامش بخشه....

شما تركيب رنگ هاي سايت هاي ديگه رو نگاه كني(بيشتر سايت هاي ايراني رو مي گم) رنگين كمان!!! درست كردن تو سايت....

اما بيشتر سايت هاي خارجي كه اصول تركيب رنگ ها رو مي دونند و ميبيني كه تو اين سايت ها خسته نميشه چشمات.... تازه كلي هم حال مي كني...

دقيقا اين اصول هم تو سايت رعايت شده....

اما بعد نيست بر همين اساس هم يك تغييرات كوچولو بدن مديران سايت

(البته نظر شخصي منه)

bahar_engineer
پنج شنبه 28 آبان 1388, 12:15 عصر
نه میدونی کلا برنامه نویس جماعت مثل مرده می مونه ! :چشمک:
تازه میگن مثل مرده شور هم می مونه ! کد مرده ملت رو باد ادیت کنه ! :قهقهه:

به نظرم بهتره از کلمات شکیل تر تو این فروم استفاده کنین ... چرا که ظاهر سایت هر چقدر هم که قشنگ بشه اما محتوای نازیبا داشته باشه هیچ سودی نداره

شما که سابقه طولانی تو این سایت دارین باید قوانین فروم رو بدونین

raziee
پنج شنبه 28 آبان 1388, 16:16 عصر
شما که سابقه طولانی تو این سایت دارین باید قوانین فروم رو بدونین
میگم شاید قدیمی تر ها اجازه دارن هر جوری می خوان صحبت کنن، ماها نمیتونیم(یا محروم مشیم یا کمه کم پستمون حذف میشه)
از مدیرای محترم کسی علاقه نداره به تاپیک جواب بده ببینیم نظرشون در مورد تغییر ظاهر سایت چیه؟

irlogo
پنج شنبه 28 آبان 1388, 19:37 عصر
پوسته رنگین و قشنگتر ولی هیجی مثل این سبک نیست

مهدی کرامتی
پنج شنبه 28 آبان 1388, 22:34 عصر
من رنگ بندی کنونی رو به دلیل عدم خسته کردن چشم بیشتر می پسندم، اما ترکیب رنگ و استایل فروم ما هم به زودی این شکلی میشه: http://www.vbulletin.com/forum

alireza_s_84
پنج شنبه 28 آبان 1388, 23:43 عصر
من رنگ بندی کنونی رو به دلیل عدم خسته کردن چشم بیشتر می پسندم، اما ترکیب رنگ و استایل فروم ما هم به زودی این شکلی میشه: http://www.vbulletin.com/forum
من هم با شما موافقم به نظر من همین طور بمونه بهتره.

salehbagheri
جمعه 29 آبان 1388, 00:02 صبح
اين Theme كه خيلي مجلسي به حساب مياد! من هم قبولش دارم!

در كل بايد يه امكاني ايجاد ميشد كه هر كاربر داخل پروفايلش Theme موردنظر خودشو انتخاب كنه و همون Theme براي ايشون به نمايش در بياد!

اين موضوع ديگه داره در سايتها و مجامع جديد فراگير ميشه!

vcldeveloper
جمعه 29 آبان 1388, 00:17 صبح
در كل بايد يه امكاني ايجاد ميشد كه هر كاربر داخل پروفايلش Theme موردنظر خودشو انتخاب كنه و همون Theme براي ايشون به نمايش در بياد!
قبلا امکانش بود، ولی نگهداری آن، بخصوص بعد از هر آپگرید vBulletin دردسر زیاد داشت.

raziee
جمعه 29 آبان 1388, 11:47 صبح
ظاهر به شکل جدیدی که گفتین باشه بهتره.
هر چه زود تر بهنر.

bahar_engineer
شنبه 30 آبان 1388, 11:28 صبح
بله البته باید در ظاهر قوانین فنگ شویی رو رعایت کنیم تا باعث خستگی و کسلی کاربران نشه

بخصوص در دراز مدت

.:KeihanCPU:.
دوشنبه 02 آذر 1388, 21:26 عصر
با توجه به اینکه مدت زیادی از عمرم رو تو این سایت گذروندم:متعجب:سادگی سایت رو بیشتر ترجیح میدم تا زیبایی
گرچه الان زیبایی کافیو داره

Felony
دوشنبه 02 آذر 1388, 21:29 عصر
به نظر من هم همین جوری فوق العاده هستش .