PDA

View Full Version : Error یک کامپونت

adib202
پنج شنبه 28 آبان 1388, 14:54 عصر
با سلام
من تو برنامه از یک کامپونت تاریخ استفاده کردم که توی سیستم خودم اجرا میشه ولی رو سیستم های دیگه که وی بی ندارن نمیشه.لازم به یادآوریه که من دستور رجیسترش رو هم اجرا میکنم ولی باز هم جوابگو نیست؛
regsvr32.exe cal.ocx
لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.

far9090
پنج شنبه 28 آبان 1388, 15:40 عصر
سلام . لطف کنید از error عکس بگیرید و یا متنش رو قرار بدین تا بتونیم راحت تر کمک کنیم . موفق باشید .

Tasiyan
پنج شنبه 28 آبان 1388, 16:50 عصر
رجیسترش رو هم اجرا میکنم ولی باز هم جوابگو نیست
بعد از اجرا پيغام تكميل نصب مي ده يا خطا!

adib202
جمعه 29 آبان 1388, 09:15 صبح
بعد از اجرا پيغام تكميل نصب مي ده يا خطا!
بله،پیام تکمیل نصب رو هم میده.

این هم متن خطا هنگام اجرای برنامه :
failed to load control 'caltext' from Tagvim.ocx your version of Tagvim.ocx maybe out dateed. make sure you are using the version of the control that was provided with your application.

خود کامپونت رو هم گذاشتم شاید به درد بخوره

butterfly8528
جمعه 29 آبان 1388, 12:37 عصر
failed to load control 'caltext' from Tagvim.ocx your version of Tagvim.ocx maybe out dateed. make sure you are using the version of the control that was provided with your application

خوب ازمتن خطا کاملا واضح که تارخ مصرف استفاده از کامپوننت گذشته !

adib202
یک شنبه 23 اسفند 1388, 20:47 عصر
خوب ازمتن خطا کاملا واضح که تارخ مصرف استفاده از کامپوننت گذشته !
یعنی چی؟من متوجه نمیشم.دوست عزیز عرض کردم رو سیستم هایی که vb6 دارن خود فایل کامپایل شده اجرا میشه.فکر نمی کنم ارتباطی با این موضوع داشته باشه.در ضمن اگه به متن پیغام خطا هم توجه کنید نوشته "احتمال دارد تاریخ آن گذشته باشد"

kooroush
یک شنبه 23 اسفند 1388, 21:41 عصر
کلا می تونی از یک اکتیویکس دیگه استفاده کنی . من الان دارم می رم ولی فردا حتما واست آپلود می کنم !

وخداوند نیاز را آفرید تا انسانها یادی از هم کنند و تشکر به عمل آورند....

butterfly8528
دوشنبه 24 اسفند 1388, 00:40 صبح
failed to load control 'caltext' from Tagvim.ocx your version of Tagvim.ocx maybe out dateed. make sure you are using the version of the control that was provided with your application

موفق باشید .

Dr.Bronx
دوشنبه 24 اسفند 1388, 10:45 صبح
آخرین نسخه سرویس پک vb رو از لینک زیر دانلود کنید و نصب کنید .
(بعد از نصب حتما سیستم رو ریستارت کنید )
احتمالا مشکل رفع میشه .

Service Pack 6 for Visual Basic 6.0: Run-Time Redistribution Pack (vbrun60sp6.exe) (http://download.microsoft.com/download/5/a/d/5ad868a0-8ecd-4bb0-a882-fe53eb7ef348/VB6.0-KB290887-X86.exe)

موفق باشید.

Pr0grammer
دوشنبه 24 اسفند 1388, 10:51 صبح
@صاحب تاپیک :
این چه مدلشه؟! با یه User سوالتو مطرح می کنی، بعد با یکی دیگه جواب بقیه اعضا رو میدی!!!!! بعد با یکی از User ها ، از اون یکی User تشکر می کنی!!!

تاپیک رو اصلاح کردم، در صورت تکرار، تاپیک حذف و برخورد میشه...

adib202
پنج شنبه 26 فروردین 1389, 17:40 عصر
@صاحب تاپیک :
این چه مدلشه؟! با یه User سوالتو مطرح می کنی، بعد با یکی دیگه جواب بقیه اعضا رو میدی!!!!! بعد با یکی از User ها ، از اون یکی User تشکر می کنی!!!

تاپیک رو اصلاح کردم، در صورت تکرار، تاپیک حذف و برخورد میشه...

یعنی چی آقای مدیر بخش؟منظورتون رو واضح بگین.اگه مشکلتون کمبود فضا واسه ارائه راه حل توسط دوستانه یه فکر دیگه بکنید.آخه آدم باید مغز خر خورده باشه که با دو تا user بیاد تو انجمن بعد از خودش هم تشکر کنه.واقعا که...

دوستان اگه راه حل دیگه ای دارن بگن.من سهی کردم با خود آقای ارفعی(سازنده کامپوننت) هم ارتباط برقرار کنم ولی نشد.