PDA

View Full Version : سوال: چاپ ردیف های انتخابی گرید

saleh_fartash
پنج شنبه 28 آبان 1388, 21:06 عصر
به نام خدا
دوستان من می خوام کاری کنم که کاربر از گرید من یک سری ردیف رو انتخاب کنه و بعد من اونها رو پرینت کنم،اما نمی دونم چه کاری بکنم که درست و ترو تمیز باشه.
من برای انتخاب چند رکورد از کامپوننت sm dbgrid استفاده کردم،اما اگر شما راه دیگری دارید که بتونه جواب بده،من رو خیلی خوشحال می کنید

dkhatibi
یک شنبه 01 آذر 1388, 13:44 عصر
شاید بتوانید رکوردهایی که علامتدار شده اند را شناسایی کرده و از اونها رینت بگیرید. در یک چدول مجزا کپی کنید.

saleh_fartash
دوشنبه 02 آذر 1388, 12:39 عصر
به نام خدا
این ایده ی خوبی است اما خواستم ببینم ایده ی بهتری هم هست؟
در ضمن شناسایی اون رکورد ها هم یک مسئله است

دلفــي
دوشنبه 02 آذر 1388, 17:48 عصر
به نام خدا
دوستان من می خوام کاری کنم که کاربر از گرید من یک سری ردیف رو انتخاب کنه و بعد من اونها رو پرینت کنم،اما نمی دونم چه کاری بکنم که درست و ترو تمیز باشه.
من برای انتخاب چند رکورد از کامپوننت sm dbgrid استفاده کردم،اما اگر شما راه دیگری دارید که بتونه جواب بده،من رو خیلی خوشحال می کنید

یه روش دیگه اینه که اگه جدول شما دارای یه فیلد کلیدی باشد می تونید با کلیک بر روی رکوردهای انتخابی مقدار فیلد کلیدی رو تو یه آرایه قرار بدید و هنگام چاپ در شرط خودتون مقادیر فیلد کلیدی رو فقط مقادیری انتخاب کنید که در آرایه به ثبت رسیده اند !

موفق باشید

saleh_fartash
سه شنبه 03 آذر 1388, 09:39 صبح
به نام خدا
دافی جان،راه حل شما به نظر جالب می یاد ،اما من روش پیاده سازیش رو نمی دونم، میشه راهنمایی بیشتری بکنی یا یک نمونه برام بذاری؟

yousef_61
شنبه 14 آذر 1388, 13:40 عصر
میتونی یه فیلد بولین داشته باشی که وقتی رکورد انتهاب میشه مقدارش 1 بشه. بعد تو چاپ همه اونهایی که فیلد بولین اونا 1 هست رو ببری واسه چاپ. اوگی ؟؟؟:چشمک:

saleh_fartash
یک شنبه 15 آذر 1388, 21:39 عصر
ا اوگی ؟؟؟ اما می خواستم ببینم راهی بغیر از کار به بانک و ساخت فیلد هست یا نه؟

benyaminrahimi
یک شنبه 15 آذر 1388, 23:11 عصر
بله
شما می تونی از ترکیب quantom grid و printing system بدون هیچ کد اضافه و قابلیت های زیاد استفاده کنید

توضیحات بیشتر devexpress.com