PDA

View Full Version : ساخت فرم (براي تبليغ در كافي نت ها)

ali682344
پنج شنبه 05 آذر 1388, 21:47 عصر
با سلام
من مي خواستم چند كمك از شما بگيرم يكي اينكه من يك فضاي وب پرشين گيگ دارم براي ذخيره عكس براي نمايش تبليغ در فرم ، و مي خوام فرمي رو بالاي تسك بار درست كنم كه بر اساس عكس(GiF) داخل فضا اونو نمايش بده به شرطي كه كاربر بتونه هم تبليغ و ببينه و هم بتونه روي ايكون هايي كه زير اين فرم هستند كليك كنه

و سوال دوم اينكه يك راهي به من پيشنهاد كنيد كه وقتي عكس داخل وب تعويض شد فرم بتونه اونو حدس بزنه و عمل دانلودو انجام بده

مشكل DEEPFREZ براي ذخيره عكس هم هست كه بعد از ريست از بين مي ره

سرتون به درد اوردم
منتظر جوابتون مي مونم

kuh_nur
چهارشنبه 02 تیر 1389, 15:37 عصر
سلام فکر کنم دیر اومد
برای سئوال اول شما باید فرمتون رو روی محور z به پایین ترین سطح (= دسکتاپ ) قرار بدین که اینکار با دستورات api ویندوز قابل انجامه
به شرطي كه كاربر بتونه هم تبليغ و ببينه و هم بتونه روي ايكون هايي كه زير اين فرم هستند كليك كنهبرای سئوال دوم شما باید اسم عکسی رو که عوض می کنید رو تو یه فایل رو سرور بزراین و اخرین تاریخ دانلود عکس رو هم جلوش بنویسید
بعد باید برنامه تون رو طوری تغییر بدین که ابتدا بره و اون فایل رو بخونه و تاریخ فایل رو با تاریخ جاری سیستم تطبیق بده و در صورتی که تاریخ داخل فایل جدید تر بود اون وقت فایل رو دانلود کنه
امیدوارم بدردت خورده باشه

FinalMOB
چهارشنبه 02 تیر 1389, 17:00 عصر
با سلام
من مي خواستم چند كمك از شما بگيرم يكي اينكه من يك فضاي وب پرشين گيگ دارم براي ذخيره عكس براي نمايش تبليغ در فرم ، و مي خوام فرمي رو بالاي تسك بار درست كنم كه بر اساس عكس(GiF) داخل فضا اونو نمايش بده به شرطي كه كاربر بتونه هم تبليغ و ببينه و هم بتونه روي ايكون هايي كه زير اين فرم هستند كليك كنه

و سوال دوم اينكه يك راهي به من پيشنهاد كنيد كه وقتي عكس داخل وب تعويض شد فرم بتونه اونو حدس بزنه و عمل دانلودو انجام بده

مشكل DEEPFREZ براي ذخيره عكس هم هست كه بعد از ريست از بين مي ره

سرتون به درد اوردم
منتظر جوابتون مي مونم
سلام
با عرض ارادت خدمت جناب kuh_nur، جواب ايشون كاملا درست هستش، ولي يه نظري هم بنده ميدم، شايد مفيد واقع شد.

در مورد سوال اول، بايد عرض كنم كه با استفاده از توابع api ميشه كاري كرد كه هر پنجره اي كه maximize ميشه، اندازش فيت نشه،‌ يعني مثلا به جاي اينكه اندازه پنجره دقيقا به اندازه دسكتاپ بشه، مثلا 200 پيكسل كوچكتر بشه
در واقع شما با اين كار 200 پيكسل از فضاي مانيتور رو به خودتون اختصاص ميدين، كه به نظر بنده اينكار بهتر از اينه كه شما يه فرمي داشته باشين كه وقتي روش كليك ميشه، آيكون زيرش اجرا بشه
البته اون كاري كه شما ميگين، اسمش هست Ghost كردن،‌ ولي راهش رو بنده بلد نيستم
----------------------------------------------
در مورد سوال دوم: شما مي تونيد مثلا يك فايل متني با نام aa.txt در سرور پرشين گيگ خودتون قرار بدين، حالا نرم افزار مياد هر بار اون فايل رو دانلود كرده و مثلا اگه تغيير خاصي داخلش انجام شده بود، مثلا تاريخ امروز درونش نوشته شده بود، مياد فايل عكس تبليغ رو دانلود مي كنه
----------------------------------------
اما در مورد ديپ فريز بايد عرض كنم كه معمولا كافي نت ها و جاهاي ديگه درايو آخر رو ديپ فريز نمي كنن و باز ميذارن،‌ شما مي توني از درايو آخر (البته منظورم cd رام و اينا نيست) استفاده كني، اما اگه اونم ديپ فريز باشه، ديگه چاره اي نيست
مگه اينكه يك درايو رو از روي سرور مپ كني و تغييرات رو روي اون ذخيره كني

طريقه مپ كردن درايو از طريق vb:

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=153972