PDA

View Full Version : بستن یک thread خارجی

شبیر کریمی
چهارشنبه 11 آذر 1388, 00:05 صبح
سلام
چطور میشه یه thread که متعلق به برنامه ی دیگه ای هست رو ببندیم؟

joker
چهارشنبه 11 آذر 1388, 00:15 صبح
ابتدا با استفاده از OpenThread هندلش را بگیرید بعد با استفاده از توابع دیگر ترد مثلا suspendThread یا ... هر بلائی خواستید سرش بیارید
البته خود OpenThread نیازمند گرفتن هندل پروسه اون برنامه هست و انتقالش به این تابع ....

من دات نت کار نکردم نمیتونم سورس براتون بزارم ولی گوگل خودتون ببینید ، روش کار و طرز استفاده توابع به ترتیب عملکرد هست ...
http://www.google.com/#hl=en&q=SuspendThread+OpenThread&aq=f&aqi=&oq=&fp=6b22d27f49a5e7dd

شبیر کریمی
چهارشنبه 11 آذر 1388, 00:42 صبح
[quote=joker;860203]ابتدا با استفاده از OpenThread هندلش را بگیرید بعد با استفاده از توابع دیگر ترد مثلا suspendThread یا ... هر بلائی خواستید سرش بیارید
البته خود OpenThread نیازمند گرفتن هندل پروسه اون برنامه هست و انتقالش به این تابع ....

در دلفی که من دارم(دلفی 7) تابع openthread وجود نداره فقط یه تابع به نام openthreadtoken هست که فکر نمیکنم منظورتون این باشه.
اگر کسی سورسی در این رابطه داره لطفا دریغ نکنه.

joker
چهارشنبه 11 آذر 1388, 00:53 صبح
function OpenThread(dwDesiredAccess: DWord;bInheritHandle: Bool;dwThreadId: DWord): DWord; stdcall; external 'kernel32.dll';

SuspendThread(OpenThread(THREAD_ALL_ACCESS,False,t h32ThreadID))

من دات نت کار نکردم نمیتونم سورس براتون بزارم
سوتی دادم :بامزه: یه لحظه اطلاعیه بالای سایت را برای C#‎‎ دیدم فکر کردم تالار دات نتیا هست :خجالت: