PDA

View Full Version : کد کردن و دیکد کردن فایل

mahdisegal
شنبه 14 آذر 1388, 14:14 عصر
سلام بر همه
من یه مشکلی پیدا کردم که نمیدونم چجوری باید حلش کنم
اگر من بخوام یه فایل مثلا از رپید شیر رو کد کنم (Encode)، باید اونو اول دانلودش کنم یا اینکه طور دیگه هم میشه؟؟؟ اگر میشه به چه صورت؟؟؟؟!!!
وقتی فایل مورد نظر کد شد، یه برنامه دیکدر درست میکنم و اونو میدم به اقای x که بتونه اونو دیکد کنه ولی قبلش باید بوسیله همین برنامه به اینترنت وصل و به سایتی که اون دیکدر رو ازش دانلود کرده کانکت بشه و مشخصات طرف چک بشه اگر درست بود فایل دیکد بشه
اینو بگم که فایل رو برنامه اکسترکت نمیکنه فقط دیکد میکنه بدون اینکه فایلی حذف یا اضافه بشه.
ممنون میشم اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره یا اینکه سورسی داره بهم کمک کنه.
اینو یادم رفت بگم که با وی بی 6 کار میکنم
در صورت نیاز ای یاهو من scream3196 است

xxxxx_xxxxx
شنبه 14 آذر 1388, 14:50 عصر
سلام،

اگر من بخوام یه فایل مثلا از رپید شیر رو کد کنم (Encode)، باید اونو اول دانلودش کنم یا اینکه طور دیگه هم میشه؟؟؟ اگر میشه به چه صورت؟؟؟؟!!!البته که باید دانلود شه، فایل تو سرور مثلاً رپیدشیر هست و غیر قابل modify. پس باید اول دانلود شه.
ارتباط به اینترنت و احراز هویت کاربر موضوع دیگه ای هست که ربطی به کد کردن فایل نداره پس در تاپیک دیگری به این موضوع بپردازید. مگر اینکه من منظورتونو درست متوجه نشدم.
روال دیکد کردن هم با توجه الگوریتم Encoding طراحی میشه.

مشکل رو خیلی کلی مطرح کردید، الان کجای این پروژه به مشکل برخوردید؟
برای تاپیک عنوان مناسب انتخاب کنید.

mahdisegal
شنبه 14 آذر 1388, 18:15 عصر
درود

من فکر میکنم تاپیک رو درست انتخاب کردم یعنی امیدوارم. در غیر اینصورت معذرت میخوام... البته بخش زیادیش مربوط به شبکه س.
خب با اجازه تون توضیح رو کاملاتر مینویسم تا بهتر متوجه بشید.

این کار مربوط به دانلود آفلاین میباشد که بوسیله کارتهای ماهواره یی انجام میشه.

در حال حاضر سه سایت هستند که از چنین نرم افزاریی استفاده میکنند. روش کار به این صورته که کاربرانی که مبلغی بابت فایلهای دانلودی داده اند یک نرم افزار دیکدر از سایت مربوطه دانلود میکنند. اونا فایلهایی که دانلود کرده اند رو با این نرم افزار انتخاب میکنند سپس کلید دیکد رو میزنن. نرم افزار بعد از چک کردن نام کاربری ایشان (که هرفایل دو یا سه ثانیه بیشتر طول نمیکشه) فایلهای انتخابی رو رمزگشایی میکنه.
در آخر هم افراد میان فایلارو اکسترکت میکنن و ...
جنابعالی گفتید که حتما باید دانلود بشه در صورتی که تا اونجایی که من دیدم ادمین سایتهایی که اینکارو میکنن لینک رپید شیر رو، رو سرورشون میکشن و در آخر فایل هم اسم سایتشون اضافه میکنن
xxx.www.mysite.com.part1.rar (http://www.mysite.com.part1.rar)
و این کار هیچ هزینه وقتی نداره. بنابراین باید راهی باشه که این لینکا وقتی به همین راحتی رو سرور کشید میشن بشه اونارو قفل کرد.
در ضمن با انکد و دیکد کردن فایل هیچ مشکلی ندارم چون براحتی فایلای سنگین رو در عرض چندثانیه کد میکنم. مکشل من ارتباط سایت و فایل و کاربر است که کلافه م کرده. البته من یه سورس پیدا کردم که شبیه اونچیزی که بود میخواستم ولی نتونستم باهاش کار کنم

win2anp
دوشنبه 27 دی 1389, 20:13 عصر
دوستان منم مشکلم همینه
کسی سورس کدی چیزی نداره
من یکی پیدا کردم ولی وقتی حجم فایل میره بالا نمیشه خیلی وقت میبره
ممنون
منتظرم

Decoder24
سه شنبه 23 دی 1393, 00:02 صبح
سلام
دیکد کردن فایل های زیر انجام میشه
IonCube