PDA

View Full Version : مشکل با DataGrid

farzadvahdat
دوشنبه 16 آذر 1388, 17:05 عصر
با سلام.
من مشکلی در Data grid دارم این که وقتی برنامه رو کسی که رو کامپیوترش ویژوال نداره اجرا میکنه,غربال DataGrid برنامه من کار نمیکنه.

با تشکر

HamedNet_ir
پنج شنبه 19 آذر 1388, 15:28 عصر
مطمئنید؟

برای اجرای برنامه تون در سیستم دیگر ، حتما باید از سازنده ی برنامه ی نصب Package & Deployment Wizard استفاده کرد تا فایلهای سیستمی مورد نیاز کپی شوند.

farzadvahdat
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 21:19 عصر
مطمئنید؟

برای اجرای برنامه تون در سیستم دیگر ، حتما باید از سازنده ی برنامه ی نصب Package & Deployment Wizard استفاده کرد تا فایلهای سیستمی مورد نیاز کپی شوند.

با تشکر از توجه شما و پوزش برای تاخیرم.از این هم استفاده کرده ام ولی جواب نمیدهد.

Cybersilent
یک شنبه 09 اسفند 1388, 11:15 صبح
با سلام
1- اول اینکه این برنامه رو رو چند سیستم مختلف امتحان کنید چون بعضی ها کلا موسشون غربال نمی کنه

2-جسارتا من تاحالا هر چی برنامه تو وی بی 6 نوشتم به هیچ مشکلی در کامپوننت ها برخورد نکردم فقط شما کافی هست که کامپوننت ها یا dll های برنامتون رو کنار خود فایل اجرایی برنامه بزارید فکر نکنم اگه این کارو بکنید به مشکلی بر بخورید یه دستور هم هست برای رجیستر کردن کامپوننت ها به نام regsvr32 کا می تونید اونو به این شکل تو برنامتون به که ببرید

(Shell "regsvr32 " & Chr(34) & App.Path & "\" & "Component Name.ocx" & Chr(34

yashar_2006
جمعه 21 خرداد 1389, 00:24 صبح
با سلام
1- اول اینکه این برنامه رو رو چند سیستم مختلف امتحان کنید چون بعضی ها کلا موسشون غربال نمی کنه

2-جسارتا من تاحالا هر چی برنامه تو وی بی 6 نوشتم به هیچ مشکلی در کامپوننت ها برخورد نکردم فقط شما کافی هست که کامپوننت ها یا dll های برنامتون رو کنار خود فایل اجرایی برنامه بزارید فکر نکنم اگه این کارو بکنید به مشکلی بر بخورید یه دستور هم هست برای رجیستر کردن کامپوننت ها به نام regsvr32 کا می تونید اونو به این شکل تو برنامتون به که ببرید

(Shell "regsvr32 " & Chr(34) & App.Path & "\" & "Component Name.ocx" & Chr(34

سلام
دوست عزیز این کد ها رو کجا بایدبنویسیم ؟؟؟