PDA

View Full Version : سوال: اجراي كريستال

majidsoft
جمعه 27 آذر 1388, 23:09 عصر
با سلام
آيا راهي داره كه وقتي برنامه نوشته شده را روي يك كامپيوتر ديگه اجرا مي كنيم بدون ساختsetup كريستال را اجرا كرد يعني يك فايل مربوط به كريستال رو در سيستم مقصد كپي بكنيم و ريپورت اجرا گردد اگر نمي شود من set up نيز ساختم و لي بازهم كريستال اجرا نشد چگونه بايد كريستال را در set up وارد كرد

sara.f
جمعه 27 آذر 1388, 23:58 عصر
با سلام
آيا راهي داره كه وقتي برنامه نوشته شده را روي يك كامپيوتر ديگه اجرا مي كنيم بدون ساختsetup كريستال را اجرا كرد يعني يك فايل مربوط به كريستال رو در سيستم مقصد كپي بكنيم و ريپورت اجرا گردد اگر نمي شود من set up نيز ساختم و لي بازهم كريستال اجرا نشد چگونه بايد كريستال را در set up وارد كرد
بدون ساخت setup را نمی دونم ولی در setup اینطوریه:
روی فایل setup که ایجاد می شه (در قسمت solution explorer)کلیلک راست کنید و و در properties و بعد دکمه prerequisites را بزنید و در پنجره ای که باز میشه crystal report را انتخاب کنید.
و می تونید گزینه دوم یعنی ......download prerequisites from the same location را هم
انتخاب کنید.

madrid-poorya
شنبه 28 آذر 1388, 15:07 عصر
با سلام
سلام
من هم همين مشكل رو داشتم كه با install shield و ماژول هاي مربوط به كريستال اين مشكل حل شد
اگر خواستي مي تونم بيشتر توضيح بدم