PDA

View Full Version : معرفی کتاب

Andy
یک شنبه 09 شهریور 1382, 08:31 صبح
سلام و عرض معذرت به تمامی دوستان ( از بابت چاپ چپکی موضوع دیروز :oops: :oops: )
موضوع اینه که من یک کتاب جدید تو بازار دیدم و بنظرم خیلی مفید و جالب اومد برای همین هم
خواستم تا به همه معرفیش کنم تا همه ازش استفاده کنند. 8)
نام کتاب : مجع توابع Api 32 حدود 500 تابع برای برنامه نویسی
نام انگلیسی : Application Programming Interface
مولف : مهندس حسین صادقی راد
ناشر : انتشارات نص
( بچه های تهرانم راحتتر می تونند این کتابو گیر بیارند :x )

Mohammad_Mnt
یک شنبه 09 شهریور 1382, 19:10 عصر
ممنون !
من در مورد فاکس فقط یه کتاب دارم اونم مال ویژوال فاکس 3 هستش :cry:

Afshinpour
شنبه 15 شهریور 1382, 20:16 عصر
منظورت اینه که به فارسی فقط یه کتاب داری دیگه نه ؟

چون من توی هاب کلی از جدید ترین کتابها رو دارم. در ضمن من که اینجا تو آلمان هستم 3 تا کتاب از فاکس پرو دارم (به فارسی) :) 2 تا کتاب یه سی دی آموزشی .

در ضمن فکر میکنی اینجوری که مترجم ها دارن فارسی رو پاس میدارن اگر یکی بیاد و یه کتاب جدید به فارسی بنویسه چیزی ازش سر در میاری؟!

من خودم 3 تا کتاب ایرانی دارم (ویژوال سی ++ و ایکس ام ال و فلاش) به خدا اگر یه کتاب آفریقایی بخرم و فقط شکل هاش رو نگاه کنم از اینا بیشتر میفهمم.

بچه انگلیسیت رو خوب کن. :lol:

Mohammad_Mnt
یک شنبه 16 شهریور 1382, 13:43 عصر
علی آقا دست شما درد نکنه ! من چند تا کتاب را دان لود کردم و دارم کم کم می خونم ! واقعا کتاب های باحالی اند . مرسی

amin panahi
یک شنبه 23 شهریور 1382, 14:16 عصر
با سلام
تبلیغ :shock: : اگه در تهران زندگی نمی کنید یا در ایران زندگی نمی کنید ( علی افشین پور :D )و یا به کتاب فروشی معتبری دسترسی ندارید . نگران نباشید کافی است سری به سایت iranbin بزنیذ و کتاب خود را آن لاین خریداری نمایید .

Mohammad_Mnt
یک شنبه 23 شهریور 1382, 16:05 عصر
کتاب های فارسی که ارزش خریدن رو نداره ، کتاب های لاتین هم که قیمتش چشم آدم رو پاره می کنه :(

Afshinpour
یک شنبه 23 شهریور 1382, 17:10 عصر
آقا این سایت رو دیدم جالب بود. اولین چیزی که جلب نظر کرد باز هم هنر اسم گذاری ایرانی ها برای فیلمها و ... بود :

هری پاتر و محفل ققنوس

:lol: :lol: