PDA

View Full Version : عکس در کریستال ریپورت!

javid_p84
چهارشنبه 31 فروردین 1384, 08:50 صبح
سلام
خسته نباشین :mrgreen:
چطوری میشه توی کریستال ریپورت عکسها رو به اندازه ی واقعیشون نشون داد؟
من توی دیتابیسم چند سایز مختلف عکس دارم که میخوام همشون رو توی کریستال
ریپورت درست نشون بدم
ولی هیچ راهی پیدا نکردم :(
ممنون
جاوید

In_Chan_Nafar
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 10:30 صبح
کافی است که عکس ها به اندازه خودشان در بانک ذخیره شوند البته بصورت باینری اون وقت کارتون راحتر است اگه به صورت مسیر فایل ذخیره کنید کمی کارتون مشکل و از لحاظ امنیتی به مشکل بر می خورید در ضمن بهتر بانک شما اس کیو ال باشد خوب حال در کریستال فیلد مورد نظر خود را انتخاب و بر روی صفحه قرار دهید معمولا کریستال ریپورت اونها را به اندازه واقعی خودشان نمایش می دهد به شرط آن که گزینه Can Grow را برا آن انتخاب کنید
البته من خودم تست نکردم چون وقت نشد شما امتحان کنید و نتیجه را به من هم اطلاع بدهید
:موفق:

fereshteh_b
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 21:55 عصر
سلام
در این رابطه من هم مشکل دارم.
یک فایل تصویری GIF در SQL ، ذخیره کردم که میخوام به عنوان HEADER گزارش همیشه از TABLE بخونه. ولی هر کار میکنم نمیشه. میشه راهنماییم کنین؟؟؟؟ :)

In_Chan_Nafar
پنج شنبه 08 اردیبهشت 1384, 02:47 صبح
سلام
ای بابا شما چرا Header خودتون رو از Database می خونید اگه Header تون ثابت بهتره (یعنی حتما خیلی بهتره) که شما اون رو از Data base نخونی
حتما موضوع سرعت رو در نظر بگیر (راستی اگه به این توصیه گوش نکردی حتما فیلد خودتون رو باینری در نظر بگیرین. ولی من توصیه می کنم اگه Header تون ثابت این کارو نکنید)
موفق باشی

Bithiah
شنبه 15 بهمن 1384, 12:18 عصر
دوستان بخشین
اما من نمی دونم آخرش باید چی کار کرد که اون Bitmap Image ی که بوسیله Insert OLE Object به ریپورت اضافه کردم و می خوام در برنامه از یه فایل درونش تصویر بریزم بشه اندازه اون تصویر؟ خودش strech می کنه تصویر رو. در ضمن من هر چی گشتم هیچ جا Can Grow ندیدم.
ممنون اگه زودتر راهنمایی کنین.

KIMIA1981
پنج شنبه 07 تیر 1386, 11:32 صبح
سلام چطور میشه عکسا رو تو کریستال ریپورت از یه فایل خوند؟

sm
پنج شنبه 07 تیر 1386, 11:39 صبح
خوش آمدین... جستجو فراموش نشه... ابتدا قوانین سایت رو مطالعه کنین

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=24302

موفق باشید

bijanjafari
سه شنبه 26 تیر 1386, 11:42 صبح
salam man rahnamaei mikham

sm
سه شنبه 26 تیر 1386, 11:56 صبح
خوش اومدین
مشکلتون کجاست؟