PDA

View Full Version : سلام من تازه عضو شدم! (اگر ebook میخواید شاید من داشته باشم!

onikzeh
چهارشنبه 31 فروردین 1384, 15:54 عصر
سلام دوستان.
نمیدونم من چرا تا حالا این سایت رو ندیده بودم!!!!!!!
ولی حالا خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم!!! :D
من 5-6 سالی هست که رو جاوا کار میکنم ... الان توی عصر دانش افزار روی جاواکارت کار میکنم... و SCJP هستم

من نزدیک به 6 GB ... ( بله 6 GigaByte ) کتاب پی دی اف دارم..
اگر کتاب خاصی مد نظرتون هست برام بنویسید اگر داشته باشم با کمال میل براتون ای میل میکنم. ( من اینجا سرعت آپلود خوبی دارم :wink: )

موفق باشید....

M-Gheibi
چهارشنبه 31 فروردین 1384, 19:39 عصر
دوست عزیز ضمن عرض خیر مقدم به شما لازم میدونم شما رو با بعضی از قوانین سایت آشنا کنم.

قوانین و قواعد مربوط به حقوق معنوی و حق مالکیت
جهت مشخص کردن خط مشی و نحوه فعالیت در سایت برنامه نویس قوانین جدیدی وضع شده که همه کاربران در همه سطوح موظف به رعایت آْنها هستند:

الف. هیچکدام از کاربران سایت حق ندارند بصورت مستقیم یا غیر مستقیم ، موجودیت الکترونیکی که مالکیت آن در اختیار فرد دیگری است ، بدون رعایت "قوانین توزیع و انتشار" آن موجودیت ، منتشر کنند . ( مرجع تشخیص مصداق عبارات "مستقیم" و "غیر مستقیم" مدیرات سایت هستند )

ب. در صورتیکه مالک ( نویسنده ، مترجم ، توسعه گر و ... ) یک موجودیت الکترونیکی ( مقاله ، خبر ، گزارش ، اجزاء نرم افزاری ، عکس و ... ) ، قاعدهء خاصی برای انتشار تمام یا بخشی از محصولاتش مشخص نکرده است ، ذکر نام ( به شکلی که قابل درک و پیگیری باشد ) یا لینکی که مخاطبین را به صفحات وب وی راهنمائی کند الزامی است .

ج. مدیران سایت حق دارند شایعات - یا اخبار غیر موثقی که آنها را اصطلاحا" با نام Hoax میشناسیم - حذف کنند. این عمل بدون اعلام قبلی و بدون توضیح بعدی انجام میشود.

د. انتشار هر موجودیتی الکترونیکی که در عرف دنیای مجازی Warez شناخته شود کاملا" ممنوع است و مدیران سایت حق دارند ضمن حذف عناوین مطروح ، در صورت تکرار و عدم توجه به تذکرات با توافق مدیریت ارشد سایت با فرد خاطی برخورد کنند.

ه . قواعد فوق صرفا" برای ایجاد محیطی مناسب برای بحث و تبادل نظر علمی کاربران و همچنین حفظ موجودیت سایت در مقابل قوانین جدی مقابله کننده با Warez Activity لحاظ شده اند و باب پیشنهاد یا انتقاد سازنده برای کلیه کاربران همواره باز خواهد بود .
لذا از شما درخواست میکنم قوانین سایت رو مورد مطالعه قرار دهید.
امیدوارم بتونیم از اطلاعات مفید شما در این سایت استفاده کنیم. :)