PDA

View Full Version : اشکال در برنامه مدیریت گیم نت

fire_off
یک شنبه 13 دی 1388, 10:43 صبح
سلام
دارم یه برنامه مدیریت گیم نت می نویسم ولی یه مشکل هست!

کلاینت کاربر اومد تو و یک بازی که تو لیست هست را اجرا کرد .. ....

حالا وقتی کلاینت وقتش تموم میشه میخوام که برنامه کلاینت من در بالاترین مرتبه باشه و روی همه برنامه بیاد و بازی در حال اجرا مینیمایز بشه

سوال من :::: چجوری باید برنامه من اولویتش در نمایش دادن از همه بالاتر باشه

mehdi.mousavi
یک شنبه 13 دی 1388, 11:52 صبح
سلام دارم یه برنامه مدیریت گیم نت می نویسم ولی یه مشکل هست!
کلاینت کاربر اومد تو و یک بازی که تو لیست هست را اجرا کرد .. .... حالا وقتی کلاینت وقتش تموم میشه میخوام که برنامه کلاینت من در بالاترین مرتبه باشه و روی همه برنامه بیاد و بازی در حال اجرا مینیمایز بشه سوال من :::: چجوری باید برنامه من اولویتش در نمایش دادن از همه بالاتر باشه

سلام.
برای اینکه پنجره برنامه خودتون رو بیارید روی بقیه پنجره ها، میتونید از SetForegroundWindow (http://www.pinvoke.net/default.aspx/user32.SetForegroundWindow)استفاده کنید. برای اینکه پنجره دیگران رو Minimize کنید، میتونید پنجره مورد نظر رو پیدا کنید و با استفاده از SetWindowLong (http://www.pinvoke.net/default.aspx/user32/SetWindowLong.html) و پارامتر WS_MINIMIZE اونو Minimize کنید. (شک کردم، شایدم باید از SetWindowPos استفاده کنید. توی MSDN میتونید دقیقترش رو بخونید).

موفق باشید.

fire_off
یک شنبه 13 دی 1388, 14:59 عصر
ممنون از جوابتون

حالا چجوری باید بفهمیم اسم این بازی در حال اجرا چیست تا مینیمایزش کنیم

اصلاً راهی هست که بگیم هرچی پنجرست مینیمایز کن و این برنامه من را ماکسیمایز بکن یا نه ؟؟؟

mehdi.mousavi
یک شنبه 13 دی 1388, 17:47 عصر
ممنون از جوابتون
حالا چجوری باید بفهمیم اسم این بازی در حال اجرا چیست تا مینیمایزش کنیم
اصلاً راهی هست که بگیم هرچی پنجرست مینیمایز کن و این برنامه من را ماکسیمایز بکن یا نه ؟؟؟

البته که هست. باید کل Process هایی که Window ی Visible دارن رو Enumerate کنید، سپس دونه دونه اونها رو Minimize کنید و در نهایت، مال خودتون رو با SetForegroundWindow بیارید رو. فقط خواهش میکنم که توی Google جستجو کنید که چطوری باید اینکارها رو انجام بدید. واقعا توضیح دونه به دونه اینها کلی زمان میخواد.

موفق باشید.