PDA

View Full Version : استفاده از Expression blend در Visual studio ؟؟؟؟؟

mostafa_shoakry
دوشنبه 14 دی 1388, 20:32 عصر
کسی از دوستان نیست ک راجع به چگونگی استفاده از Microsoft expression blend در Visual studio 2008و به خصوص C#.net چیزی بدونه؟؟؟؟؟؟
من میخوام که یک پروژه ای که تو Blend ساختم رو بیارم توی C#.net Winforms لطفا اگه کسی چیزی میدونه بگه؟؟؟؟؟؟؟:گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه: :گریه::گریه::گریه::گریه::گریه:
من خودم قبلا یکیشو پیدا کرده بودم که به صورت فکر کنم Dll می کرد و می تونستیم اونو به هر محیطی که می خواستیم ببریم ولی متاسفانه اونو گم کردم و هر چی می گردم نمی تونم پیدا کنم.
:عصبانی++::عصبانی++::عصبانی++:: شتباه::اشتباه::اشتباه::اشتب ه::اشتباه:
لطفا اگه کسی چیزی می دونه بیاد بالا...!!!

majid325
سه شنبه 15 دی 1388, 09:23 صبح
متوجه نشدم مشکلتون چیه لطفا واضح توضیح بدین.

من میخوام که یک پروژه ای که تو Blend ساختم رو بیارم توی C#‎‎‎‎‎.net Winforms
چه توی blend چه توی VS شما پروژه ایجاد کنین میتوننید توی اون یکی IDE هم ویرایشش کنید ، کافیه فایل پروژه رو Open With کنید.

در ضمن شما دیروز ساعت 21 تاپیک رو ایجاد کردین و امروز ساعت 6 صبح با یه پست بدون محتوا سعی در بالا اوردن تاپیک کردین.(پست های بدون محتوا پاک شدند)

mostafa_shoakry
چهارشنبه 16 دی 1388, 09:04 صبح
فرض کنید من یه فرم توBlend ساختم که شامل چند تا شی است .این فرم رو من Transparency کردم(بدون Borderstyle) حالا می خوام که این پروژه رو که تو Blend ساختم رو (با این فرض که اصلا کد نویسی نکردم فقطDesign کردم) بیارم تو C#.net Winforms تا محیط پروژم رو زیباتر کنم.
صبر کنید Oh my god !!این مشکلم حل شد؟؟؟؟؟؟!!!!:متعجب:
majid325 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=18075) ممنونم .اگه بعد ها مشکلی پیش اومد حتما بهت خبر می دم.:لبخندساده:

vandermond
یک شنبه 24 مرداد 1389, 11:42 صبح
اي كاش وقتي يه تاپيك به نتيجه ميرسه راه حل هم آخرش گفته بشه تا بقيه هم استفاده كنن. (البته فعلا نيازي ندارم ولي داشتم ميگشتم اين رو ديدم)

mostafa_shoakry
چهارشنبه 03 شهریور 1389, 15:50 عصر
راه حلی که خودمون الان داریم از اون استفاده می کنیم به شرح زیر است:
ابتدا در نرم افزار Microsoft Blend فرم (همه و یا یکیش) رو طراحی کنید، افکت ها رو بدید ، یادتون نره به دکمه ها یا کنترل هایی که خودتون ساختین یه اسم بدید(همون Name تو C#.Net) تا هنگام فراخوانی اون تو کد نویسی مشکل نداشته باشین(البته دادن و ندادنشو خودمون تست نکردیم که در حین کد نویسی چه مشکلی پیش میاد ولی شاید هنگام فراخوانی اون توسط کد نویسی حتما تو مشکل خواهیم افتاد ،دقیقا نمی دونم)
از همه مهمتر اصلا این پروژه رو که دارین تو Blend انجام می دین به هیچ عنوان روش کد نویسی نکنین(هنگام طراحی می توان از طریق Blend برنامه رو تو C#.Net باز کرده و واسش رویداد، کد و .. تعریف کرد.)
حالا کل برنامه رو ذخیره کرده به مسیری بروید که پروژتون اونجاس بر روی آن دوبار کلیک کنید تا با محیط Visual Studio اجرا شود (حتما VS نصب باشه).حالا هر بلایی دوست دارسین رو پروژتون بیارین . ولی حتما ،وقتی می خواهین رو انیمیشن (افکت یا هر چی ) را دستکاری کنین حتما از طریق Blend این کارو بکنین.
در صورت نیاز هر کجاشو نفهمیدین بگین بیشتر توضیح بدم.
با تشکر :قلب: