PDA

View Full Version : مشکل در اجراشدن jobدرsqlserver

jeniferxp
سه شنبه 15 دی 1388, 13:07 عصر
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان
من یک دیتابیس دارم که روی sqlserverسروری در کانادا هست می خوام هرروز ساعت 10 شب یک فیلد از دیتابیسم صفر شود کاری که انجام دادم تاریخ سرور را گرفتم وگفتم اگر22 هست این فیلدراصفرکند وزمانبدش راهم برای ساعت 22 تنظیم کردم ولی نمی دونم چرا بعضی زمانها اجرا میشه بعضی زمانها اجرا نمیشه از دوستان کمک می خوام واقعا گیج شدم نمی دونم چکار باید بکنم.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

AminSobati
سه شنبه 15 دی 1388, 15:49 عصر
سلام دوست عزیزم،
آیا این کار رو بوسیله Job انجام میدین، یا روش دیگری استفاده شده؟

jeniferxp
چهارشنبه 16 دی 1388, 06:58 صبح
با سلام وتشکر
من با jobاین کارراانجام دادم

AminSobati
چهارشنبه 16 دی 1388, 11:14 صبح
دوست عزیزم روی Job راست-کلیک کنین و History بگیرین. ببینین خطایی دیده میشه یا نه؟ ضمنا سرویس Agent آیا همیشه استارت هست؟

jeniferxp
جمعه 18 دی 1388, 08:05 صبح
با سلام مشکل من هنوز حل نشده،روی jobراست کلیک کردم چیزی به نام historyنداردراستی در مورد این کهsql server agentهمیشه startبمونه چکاری باید انجام بدم چون به sql serveri که در کانادا هست وصل میشم بعضی موقع ها که سرعت اینترنتم پایین هست اصلا دیتابیسم را نمی تونم باز کنم چه برسه بهsql server agent به نظرتون دستور خاصی هست که باعث باشهsql sever agentهمیشه start باشه تا job اجرا بشه من هم فکر میکنم چون sql server agentبعضی موقع هاstop می شه jobرا اجرا نمی کنه.چون امروز که من رویsql server agentراست کلیک کردم هم گزینه startوهم گزینه stop هردوتاشون فعال بودن و هر کدوم را که انتخاب می کردم این erroriکه عکسش را ضمیمه کردم نشون می ده .اگر کمکم کنید ممنون می شم.