PDA

View Full Version : کد گذاریه یه فایل

mehrsa_fr
چهارشنبه 23 دی 1388, 08:57 صبح
من با syste.io اطلاعاتیو رویه یه فایل txt می نویسم و دوباره ازش استفاده میکنم من نمی خوام وقتی کسی اون فایل text باز کرد اطلاعات منو بخونه به صورت رمز گذاری شده باشه هیچی ازش نفهمه راهی هست که بشه این کارو کرد

mehdi.mousavi
چهارشنبه 23 دی 1388, 15:54 عصر
من با syste.io اطلاعاتیو رویه یه فایل txt می نویسم و دوباره ازش استفاده میکنم من نمی خوام وقتی کسی اون فایل text باز کرد اطلاعات منو بخونه به صورت رمز گذاری شده باشه هیچی ازش نفهمه راهی هست که بشه این کارو کرد

سلام.
البته که روشی برای این کار وجود داره.
لطفا پاسخ سوال خودتون رو در این سایت بخونید. (http://support.microsoft.com/kb/307010)

موفق باشید.

mehrsa_fr
جمعه 25 دی 1388, 22:30 عصر
ببخشید این واقا یکم پیچیدست اگه بشه یه پروژه که خودتون ساختیدو برام برا دانلود بذارید ممنون میشم

با تشکر از زحمات شما

mehdi.mousavi
شنبه 26 دی 1388, 11:09 صبح
ببخشید این واقا یکم پیچیدست اگه بشه یه پروژه که خودتون ساختید و برام برا دانلود بذارید ممنون میشم با تشکر از زحمات شما

سلام.
کجای اون Sample Code ها پیچیده هستش و متوجهش نمیشید؟ همونو Copy & Psate کنید، بعد شروع کنید Trace کردن. هر جاش رو متوجه نشدید من براتون توضیح مبدم.

موفق باشید.

saed2006
شنبه 26 دی 1388, 11:59 صبح
میتونید از binary formater استفاده کنید
خیلی هم ساده هست

negin_2009
شنبه 26 دی 1388, 13:00 عصر
می تونی اطلاعاتتو قبل از نوشتن تو فایل text با یک الگوریتم مشخص کد کنی و بعد در فایل بنویسی.
موقع خوندن اطلاعات از فایل هم که با همون الگوریتم به مقدار اصلی برگردونیش.
اینطور هر کس اون فایل text رو باز کنه اطلاعاتی رو می خونه که چیزی ازش سردرنمیاره.

mehdi.mousavi
شنبه 26 دی 1388, 13:49 عصر
میتونید از binary formater استفاده کنید خیلی هم ساده هست

سلام.
میشه توضیح بدید که Serialize کردن اطلاعات بکمک BinaryFormatter چطور جلوی خونده شدن اطلاعات رو توسط مهاجم میگیره؟ تصور کرده اید که چون اطلاعات Human Readable نیستش، مهاجم نمیتونه اونها رو Decode کنه؟

می تونی اطلاعاتتو قبل از نوشتن تو فایل text با یک الگوریتم مشخص کد کنی و بعد در فایل بنویسی.
خوب. اینکه پر واضح بود، هست و خواهد بود! اما این مهمه که چه الگوریتمی رو برای این کار انتخاب کنید. الگوریتمی استاندارد و شناخته شده، یا من در آوردی و شکننده...

موفق باشید.

mehrsa_fr
پنج شنبه 27 اسفند 1388, 16:22 عصر
من این کارو کردم ولی تویه برنامه از یه GenerateKey استفاده میکنه که موقع بستن برنامه از بین میره

Netsky
جمعه 28 اسفند 1388, 13:47 عصر
سلام دوستان عزیز .
راه حل مشکل شما اینه :
سورس کامل برنامه برای Encrypt و Decrypt کردن متون (http://barnamenevis.biz/forum/showpost.php?p=915695&postcount=439)
با استفاده از الگوریتم Rijndael .

Peyman.Gh
جمعه 28 اسفند 1388, 14:40 عصر
به چه صورت تابع درهم سازدر ASP.NET ایجاد کنیم ؟!

hossinpour
شنبه 29 اسفند 1388, 02:07 صبح
با عرض سلام به دوستانه خوب خود این برنامه را خودم روش کار کردم ببینید و نظر بدهید خواهش میکنم
حجمش هم خیلی کم هستش
سال نو مبارک

hossinpour
شنبه 29 اسفند 1388, 02:16 صبح
سلام دوستان عزیز .
راه حل مشکل شما اینه :
سورس کامل برنامه برای Encrypt و Decrypt کردن متون (http://barnamenevis.biz/forum/showpost.php?p=915695&postcount=439)
با استفاده از الگوریتم Rijndael .

با عرض سلام به دوست خوبم خیلی خوشحال می شم که برنامه من رو هم یه نگاهی بندازی و یه نظری هم بدین.
یه مقدار پیشرفته تر از مال شما هستش و حجمش خیلی هم کم هستش با تشکر حسین پور

mrashidi
سه شنبه 02 شهریور 1389, 16:40 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید
آقای حسین پور امکانش است کد برنامه خودتان را بگذارید تا ما مبتدی ها هم بتوانیم استفاده کنیم . برنامه تان به نظر من که فوق العاده بود .