PDA

View Full Version : تغییر متن داخل textBox داخل برنامه های دیگر

DrDelphi2003
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 11:29 صبح
من می خوام یه برنامه بنویسم که متن داخل textBox یه برنامه دیگه (مثلا آدرس iexplorer) رو تغییر بدم ولی نتونستم. آیا این کار ممکنه یا نه؟
برنامه های مشابه رو دیدم که متن رو می خونن مثل OpenPass میشه متن رو هم تغییر داد؟

Touska
یک شنبه 04 اردیبهشت 1384, 12:24 عصر
از طریق Handle های کلاسها می توانید این کار را انجام دهید. FindWindow

در سایت جستجو کنید.

موفق باشید :flower:

DrDelphi2003
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1384, 12:58 عصر
من هندل رو بدست میارم (EnumChildwindow و ...) ولی متنشو نمیشه تغییر داد.
مثلا یه برنامه نوشتم که هر چی هندل هست پیدا کنه و متن اونو AAA قرار بده ولی اون برنامه فقط می تونه متن textbox ها و .. های برنامه خودم رو تغییر بده و نه مال برنامه های دیگه رو.
بعد از اجرا هر چی دکمه و تکست باکس و ممو و .. هست متنشون AAA میشه ولی فقط داخل برنامه خودم و نه بیرون!

محمد میرمصطفی
جمعه 09 اردیبهشت 1384, 18:36 عصر
من روش DrDelphi2003 رو می‏پسندم. برای تغییر Caption یه TextBox یا هر چیزی که Captionپذیر باشه هم از SetWindowText استفاده می‏کنم.

Inprise
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 08:38 صبح
متن داخل textBox یه برنامه دیگه

قبلا" دو بار به این سوال جواب داده شده ؛ قبل از پرسش جستجو کنید . برای تغییر مقادیر کنترلهای سایر پروسه ها فقط باید از پیامهای ویندوز استفاده کنی ؛ توابع API ای که برای تغییر مقادیر کنترلها در نظر گرفته شده اند Cross Process عمل نمیکنند ؛ ( دلائل فنی اش رو تو بخش C توضیح داده ام که اگر علاقه داشتی میتونی بخونیشون ) به عنوان مثال برای تغییر متن یک کنترل تکست یک پروسهء دیگه باید پیام WM_SETTEXT رو بهش ارسال کنی .

DrDelphi2003
دوشنبه 12 اردیبهشت 1384, 11:11 صبح
با عرض پوزش :sorry:
دیگه تکرار نمیشه :embr: