PDA

View Full Version : سرعت پایین برنامه در Windows 7

جواد ملاولی
شنبه 26 دی 1388, 12:24 عصر
سلام.
وقتی برنامه رو در ویندوز 7 اجرا می کنیم، نسبت به ویندوز xp ، هم دیرتر لود میشه و هم اینکه قسمتهای مختلف برنامه خیلی دیر عمل میکنه؛ حتی وقتی روی tab های PageControl کلیک می کنیم، tab مربوطه رو دیر باز میکنه.
فرقی هم نمی کنه که برنامه رو در ویندوز Xp کامپایل کنیم و یا ویندوز 7 .

ضمناً من از دلفی 2009 استفاده می کنم.

علت چیه؟

دلفــي
شنبه 26 دی 1388, 13:04 عصر
درايور كارت گرافيكي رو تو ويندوز7 به صورت كامل نصب كرديد ؟!

جواد ملاولی
شنبه 26 دی 1388, 13:55 عصر
درایور کارت گرافیکی رو تو ویندوز7 به صورت کامل نصب کردید ؟!
بله. به طور کامل نصب کرده ام.

Felony
شنبه 26 دی 1388, 14:10 عصر
همه ی برنامه هایی که با دلفی نوشتید این حالت رو دارن یا فقط برنامه به خصوصی این مشکل رو داره ؟

جواد ملاولی
یک شنبه 27 دی 1388, 18:18 عصر
همه ی برنامه هایی که با دلفی نوشتید این حالت رو دارن یا فقط برنامه به خصوصی این مشکل رو داره ؟
اولاً برنامه هایی که در اونها از کامپوننتهای اسکین - مثل AlphaControls و VCLSkin - استفاده کردم، سرعتشون نسبت به سایر پایین تره.
ثانیاً وقتی که یه کاری مثل اجرای یک کوئری و یا لود متن کتاب از دیتابیس به RichView انجام میشه، سرعت برنامه پایین تر میاد و مشکلاتی که در پست اول گفتم بوجود میاد.

hedi
چهارشنبه 30 دی 1388, 20:34 عصر
دنبال یک Seven درست و حسابی باش

h_mohamadi
دوشنبه 24 اسفند 1388, 14:00 عصر
من هم همین مشکل را دارم و به ویندوز Seven درست و حسابی ارتباطی ندارد

خواهشن دوستان راهنمایی بفرمایند

amin_unique
دوشنبه 24 اسفند 1388, 14:11 عصر
ببین این جوری کارت درست نمیشه ؟ روی فایل راست کلیک کن . properties , بعد compatilibility و تیکه disable visual themes روبذار .

h_mohamadi
دوشنبه 02 فروردین 1389, 21:14 عصر
کسي از دوستان راه بهتري به نظرش نمي رسد

MHajiSoft
چهارشنبه 04 فروردین 1389, 01:09 صبح
سلام به دوستان
شاید این جوابم کمی مسخره به نظر بیاد. ولی ما هم این مشکلو داشتیم که اینطوری حل شد. ما در FormCreate برنامه از دستور Application.BidiKeyboard استفاده کرده بودیم که زبان تایپ فارسی بشه. ولی در ویندوز سون تمام وقت این زبان سوئیچ میشه.ما هم این خط رو حذف کردیم و سرعت برنامه به روال عادی برگشت. احتمال میدم شما هم از این دستور استفاده میکنید. امیدوارم جوابم به شما کمک کنه....

h_mohamadi
شنبه 07 فروردین 1389, 12:25 عصر
سلام بر دوستان عزيز
من يک برنامه دارم که شامل 5 دکمه و 5 منو است که منو هاي من استرين گريد است و در ابتدا پر شده و با کليک روي هر دکمه منوي استرين گريد آن ويزيبل پيدا مي کند.

مشکل من اين است که حرکت در اين منوها با سرعت پائين در ويندوز سون انجام مي شود.
خواهشمندم من را کمک کنيد

h_mohamadi
شنبه 07 فروردین 1389, 12:36 عصر
MHajiSoft (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=48633) عزيز بسيار بسيار سپاسگذارم مشکلم حل شد

yekta
یک شنبه 14 شهریور 1389, 17:35 عصر
BiDiKeyboard در win7 نباید Application.BiDiKeyboard:='00000429' باشد

مهران رسا
یک شنبه 14 شهریور 1389, 19:03 عصر
اولاً برنامه هایی که در اونها از کامپوننتهای اسکین - مثل AlphaControls و VCLSkin - استفاده کردم، سرعتشون نسبت به سایر پایین تره. از Aero Themes در ویندوز استفاده نکنید .

ثانیاً وقتی که یه کاری مثل اجرای یک کوئری و یا لود متن کتاب از دیتابیس به RichView انجام میشه، سرعت برنامه پایین تر میاد و مشکلاتی که در پست اول گفتم بوجود میاد.با توجه به اینکه ویندوز 7 حافظه بیشتری مصرف میکنه و پردازش های عادی بیشتری داره نمیشه شرایط سخت افزاری رو نادیده گرفت .