PDA

View Full Version : مشکل در نصب sql 2008

hercool
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:27 صبح
سلام خدمت دوستان
من نرم افزار

Microsoft SQL Server 2008 R2 Enterprise Evaluation November CTP - LiBiSO | DVD ISOرا دانلود کردم
بعد برای نصب اقدام کردم ولی پیغام های زیر رو میده که نمی تونه این فایل رو پیدا کنه

sql_engine_core_inst.msiو این عکس هم برای قسمت ساپورتش میاد نمی دونم مشکلش چیه
ایا دی وی دی بد نصب شده؟
یا دانلود مشکل داشته؟
یا فایل ایراد داره؟
یا به نرم افزار خاصی نیاز داره؟

البته نکته ای که وجود داره این sql نیاز داشت به framenetworke 3.5 sp1 که من اون رو به صورت جدا دانلود کردم و ریختم رو سیستم
و از اون به بعد این مشکل رو گرفته
چون حجم نداشتم تصمیم گرفتم خودم فریم وررک رو جدا بگیرم و نصب کنم
نمی دونم مشکلش چیه به تاپیک های ماکروسافت و سایت های دیگه سر زدم ولی دقیقا متوجه نشدم چکار باید بکنم
http://companyforex.parsaspace.com/as.JPG
http://companyforex.parsaspace.com/as.JPG

در قسمت جزئیات همین عکس در اخراش این جمله رو عنوان کرده ممنون میمش راهنمایی کنید منظورش چیه

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

hercool
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:32 صبح
اینم یکی از ادرس هاست که اطلاعاتی داده اما من چیزی ازش سر در نیاوردم
http://support.microsoft.com/kb/956717/

sia_2007
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:52 صبح
خیلی شک دارم؛ R2 نیاز به Net Framework 4. داره ؟
نصب کن شاید مشکلت حل بشه

hercool
سه شنبه 06 بهمن 1388, 10:33 صبح
من هم 2 و3 و4 رو رو سیستمم نصب دارم
نمی دونم مشکلش چیه؟

hercool
سه شنبه 06 بهمن 1388, 19:02 عصر
من همه Net Framework . ها رو نصب کردم ولی باز مشکل بر سر جاش بود
کسی دیگه ای از دوستان نظری نداره؟
به نظر دوستان با تغییر ویندوز از xp به windows server 2003 مشکل حل بشه؟
حتی گفتم شاید از dvd باشه برای همین درایو مجازی نصب کردم اما با هم جواب نداد
منتظر پیشنهادات و راهنمایی دوستان هستم
ممنون

hercool
شنبه 24 بهمن 1388, 09:38 صبح
من ویندوز سرور نصب کردم نشد اینستالر ها رو امتحان کردم نشد
کسی پیشنهادی نظری چیزی نداره به ما بگه

بیتابدر
شنبه 24 بهمن 1388, 14:18 عصر
سلام دوست عزیز
شما باید به یک نکته توجه کنید واونم اینه که اگه visual studio روی کامپیوتر شما نصب باشه
به هیچ وجه نمی تونید sql 2008 نصب کنید مراحل نصب اون هم به این صورته که اگه می خواهیداز سرویس reportingاستفاده کنید اول بایدiisرو نصب کنیدبعد .net frameworkوبعد هم
sqlاگه reporting serviceرو لازم ندارید اول .net وبعدsql

درضمن نصب sql2008ربطی به xp نداره یعنی شما باید بتونید روی xp هم sql2008
نصب کنی.روی cdهای sql2008معمولاخودش اول .net رو نصب می کنه وبعد sql.
احتمالا فایل.netشما مشکل داره .همه .net هاو sql 2008 رو uninstallکنید دوباره از اول نصب کنید .پیشنهاد می کنم برای این که این احتمال وجود داره که فایل .net شما مشکل داره یک دی وی دی sql2008 تهیه کنید که خودش .net رو براتون نصب کنه وبعد sql رو.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 24 بهمن 1388, 17:31 عصر
سلام دوست عزیز
شما باید به یک نکته توجه کنید واونم اینه که اگه visual studio روی کامپیوتر شما نصب باشه
به هیچ وجه نمی تونید sql 2008 نصب کنید مراحل نصب اون هم به این صورته که اگه می خواهیداز سرویس reportingاستفاده کنید اول بایدiisرو نصب کنیدبعد .net frameworkوبعد هم
sqlاگه reporting serviceرو لازم ندارید اول .net وبعدsql

درضمن نصب sql2008ربطی به xp نداره یعنی شما باید بتونید روی xp هم sql2008
نصب کنی.روی cdهای sql2008معمولاخودش اول .net رو نصب می کنه وبعد sql.
احتمالا فایل.netشما مشکل داره .همه .net هاو sql 2008 رو uninstallکنید دوباره از اول نصب کنید .پیشنهاد می کنم برای این که این احتمال وجود داره که فایل .net شما مشکل داره یک دی وی دی sql2008 تهیه کنید که خودش .net رو براتون نصب کنه وبعد sql رو.

سلام.این صحبت شما اصلا صحت نداره.اصلا ربطی به VS نداره. نسخه های Enterprise مخصوص ویندوزهای سروری هستند و در ویندوزهای XP فقط ابزارهای اون نصب می شوند. شما باید نسخه های Developer , standard, personal را روی ویندوزهای اکس پی نصب کنید.
موفق باشید.

بیتابدر
شنبه 24 بهمن 1388, 18:11 عصر
سلام.این صحبت شما اصلا صحت نداره.اصلا ربطی به VS نداره. نسخه های Enterprise مخصوص ویندوزهای سروری هستند و در ویندوزهای XP فقط ابزارهای اون نصب می شوند. شما باید نسخه های Developer , standard, personal را روی ویندوزهای اکس پی نصب کنید.
موفق باشید.

دوست عزیز بهتره اول امتهان کنی وبعد اینقدر قاطعانه عدم صحت مطالب بالا رو تایید کنی .
اگر قبل از نصب اسکیوال2008 vsنصب بشه به هیچ عنوان sql2008 نصب نمی شه مگراین که
service packهای visual studio جداگانه نصب بشن که اون هم قلق داره.
امتهانش مجانیه.:لبخندساده:

موفق و موید باشید.

حمیدرضاصادقیان
شنبه 24 بهمن 1388, 19:09 عصر
سلام.اولا امتحان به این شکل نوشته میشه نه امتهان.
دوما من قبلا روی دوتا دستگاه این کارو انجام دادم و هیچ مشکلی هم نبوده .اگر شما نتونستی نصب کنی باید بیشتر اموزش ببینی. این نوع صحبت هم برمیگرده به همون زمان همکاری و... .
موفق باشید.

دوست عزیز بهتره اول امتهان کنی وبعد اینقدر قاطعانه عدم صحت مطالب بالا رو تایید کنی .
اگر قبل از نصب اسکیوال2008 vsنصب بشه به هیچ عنوان sql2008 نصب نمی شه مگراین که
service packهای visual studio جداگانه نصب بشن که اون هم قلق داره.
امتهانش مجانیه.:لبخندساده:

موفق و موید باشید.

بیتابدر
شنبه 24 بهمن 1388, 20:06 عصر
سلام.اولا امتحان به این شکل نوشته میشه نه امتهان.
دوما من قبلا روی دوتا دستگاه این کارو انجام دادم و هیچ مشکلی هم نبوده .اگر شما نتونستی نصب کنی باید بیشتر اموزش ببینی. این نوع صحبت هم برمیگرده به همون زمان همکاری و... .
موفق باشید.

مگه می شه.شما برخلاف ادعای خود مایکروسافت تونستید این کارو انجام بدید.
چنین چیزی امکان نداره در ضمن آقای حمیدرضا صادقیان هرکس برخلاف نظر شما صحبت کرد قصد بی احترامی به شما رو نداره. به هر حال من اصلا قصد بی احترامی به شما رو ندارم
مطلبی که من نوشتم در کلاسهای مایکروسافت آموزش داده می شه اگه شما (واقعا)تونستیداین کارو انجام بدین روششو به بقیه هم بگید چون واقعا ابتکارعمل بوده.

درضمن ممنون که نوشتمو با دقت می خونید و غلط املایی رو یادآوری می کنید
موفق باشید

حمیدرضاصادقیان
شنبه 24 بهمن 1388, 23:04 عصر
دوست عزیز پس بهتره به استادتون بگی اگه مطلبی میگه کلی نگه
http://support.microsoft.com/kb/956139
اینم ادعای مایکروسافت!!!!
اگه ویژوال استودیو با Sp1 نصب باشه مشکلی ایجاد نمیشه.بهتره قبل از صحبت تحقیق کنید.نیازی نیست در زمینه ای اطلاعات ندارید جواب بدید و بقیه رو به اشتباه بندازید.
موفق باشید.

بیتابدر
یک شنبه 25 بهمن 1388, 00:01 صبح
دوست عزیز پس بهتره به استادتون بگی اگه مطلبی میگه کلی نگه
http://support.microsoft.com/kb/956139
اینم ادعای مایکروسافت!!!!
اگه ویژوال استودیو با Sp1 نصب باشه مشکلی ایجاد نمیشه.بهتره قبل از صحبت تحقیق کنید.نیازی نیست در زمینه ای اطلاعات ندارید جواب بدید و بقیه رو به اشتباه بندازید.
موفق باشید.

شما هم بهتره به جای خصومت های شخصی اول تاپیک رو به دقت بخونی و بعد جواب بدی
اگه به جای این که به غلط املایی توجه کنی به نوشته ها توجه کنید خیلی بهتره گفتم service pack های vs باید جداگونه نصب بشه که قلق داره.دراون صورت باید چندفایل دیگه هم نصب کنه.آخه کی میاد visuall studioرواول نصب کنه بعد بخوادvs service pack1رو نصب کنه و... .
کسی که دیگرانو به اشتباه میندازه شمایید که راحت می گید اگه visuall studioنصب باشه مشکلی پیش نمیادوتست کردید بعد که اصرار منو میبینید میرید search می کنید می بینید
باید vs sp1 هم در کنار اون نصب بشه.به عبارتی لقمه رو دور سر چرخوندن.

بهتر بود به جای این که هول باشید جواب منو بدین اول search می کردین تا به نتیجه ای که الان رسیدید برسید(یعنی نصب vsحتما به همراه vs sp1) تا اگه می خواهید نوشته ای هم ارسال کنید مفید باشه.