PDA

View Full Version : سوال: استفاده از فایل PDF

ftn1361
یک شنبه 25 بهمن 1388, 12:06 عصر
با سلام ، می خواهم اطلاعات خاصی را از چند فایل PDF دریافت کنم و در بانک اطلاعاتی وارد کنم در اینترنت خیلی جستجو کردم ولی راهنمایی نبود ، آیا اصلا امکان دارد؟

ftn1361
یک شنبه 25 بهمن 1388, 12:26 عصر
لازم به ذکر است با دستور Read هم خواندم اما نوشته های عجیب غریب نوشت که اصلا قابل خواندن نبود

ftn1361
سه شنبه 27 بهمن 1388, 07:14 صبح
این دومین دفعه است که در این سایت سوال مطرح می کنم و هر دو بار جوابی دریافت نکردم مثل اینکه دل بستن به این سایت ، واهی است و وقت تلف می کنم

nilidelphi
سه شنبه 27 بهمن 1388, 08:57 صبح
دوست گرامی
فایل های pdf فقط برای خواندن هستند و نمیشه اطلاعات داخلی آن را خواند (البته میشه ولی باید از نوع رکوردبندی آن آگاه باشی و با stream ها این کار رو بکنی) اما اگه می خوای یه pdf رو تو جدولت ذخیره کنی باید یه فیلد از نوع باینری درست کنی و فایل مورد نظرت درون اون فیلد قرار بدی ولی این کار توصیه نمیشه بهتر اینه که آدرس فایل رو نگه داری و هروقت خواستی با مراجعه به اون آدرس فایل مورد نضرت رو باز کنی .
:افسرده:

ftn1361
سه شنبه 27 بهمن 1388, 20:02 عصر
دوست گرامی
فایل های pdf فقط برای خواندن هستند و نمیشه اطلاعات داخلی آن را خواند (البته میشه ولی باید از نوع رکوردبندی آن آگاه باشی و با stream ها این کار رو بکنی) اما اگه می خوای یه pdf رو تو جدولت ذخیره کنی باید یه فیلد از نوع باینری درست کنی و فایل مورد نظرت درون اون فیلد قرار بدی ولی این کار توصیه نمیشه بهتر اینه که آدرس فایل رو نگه داری و هروقت خواستی با مراجعه به اون آدرس فایل مورد نضرت رو باز کنی .
:افسرده:
این برای من خیلی مهم است نمیخواهم کل فایل pdf را ببینم بلکه متن خاصی را از میان همه متنهای آن باید جدا کنم و در بانک ذخیره کنم اگر میشود بیشتر راهنمایی کنید

Hadi_Fayyaz
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 00:44 صبح
سلام دوست عزيز
اينطور كه معلومه شما ميخوايد فايل PDF رو به متن تبديل كنيد اگه اينطوره تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين كار كار ساده اي نيست نرم افزار هايي هستند كه ابن كار رو انجام ميدند ولي اونها هم در خيلي موارد درست عمل نميكنند چون ماهيت فايل PDF تصوير هست البته من كامپوننتي سراغ دارم كه فايل PDF رو روي فرم نمايش ميده ولي نميتونه محتواي اون رو جداكنه و به متن تبديل كنه