PDA

View Full Version : ٌٌّWWF

marashi_s
دوشنبه 26 بهمن 1388, 11:26 صبح
سلام ، خسته نباشید .
من یک سیستم جریان کاری را با WF پیاده سازی کرده ام ،به این صورت که یک کارمند درخواست مرخصی خود را برای مدیر خود ارسال می کند . اگر سیستم مدیر روشن بود درخواست برایش ارسال می شود ولی اگر خاموش بود ؟؟؟
من می خواهم با Persistence Service تمام مراحلی را که تا قبل از رسیدن به مدریر طی شده بود ذخیره کنم و زمانی که مدیر Login کرد درخواست ها برایش ارسال شوند . با این سرویس هم کار کردم ولی دو مشکل: 1)زمانی که نمونه ها ذخیره شدند چگونه آنها را دوباره بازیابی کنم که از همان جایی که سیستم به حالت معلق رفته دوباره اجرا شوند؟ (هر مثالی را که در این زمینه دیده ام فقط روش ذخیره را گفته بود ) 2) آیا اصلاً استفاده از این سرویس درست است یا خیر؟
یک سوال دیگر : آیا می شود دونسخه ازاین برنامه را روی یک کامپیوتر اجرا کرد که کارمند در نسخه ی اول درخواست مرخصی را بدهد و مدیر در نسخه ی بعدی آن را دریافت کند ؟ آیا WF راهکاری برای این موضوع دارد؟(یک نفر گفت که WF می تواند IP کامپیوتر را در خود ذخیره کند ، ولی توضیح بیشتری نداد)
خواهش میکنم جوابم را زود بدهید واقعاً بهش نیاز دارم . این پروژه را باید خیلی زود تحویل دهم.

با تشکر