PDA

View Full Version : یه برنامه تحت شبکه

amir_masoud
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1384, 11:30 صبح
سلام
ما یه شبکه داریم و می خوایم برنامه ای بنویسیم که افراد از قسمتهای مختلف این شبکه بتونن اطلاعاتی رو وارد برنامه کنن و برنامه قابلیتهای گزارشگیری متنوعی داشته باشه . به نظر شما بصورت یه web application نوشته بشه ( با asp.net with c# ) بهتره یا windows application .
از نظر سرعت و سایر موارد .
ممنون می شم اگه دوستانی که در این زمینه کار کردن منو راهنمایی کنن .

با تشکر از همه بچه های برنامه نویس

shayan_re
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1384, 12:11 عصر
دوست محترم
لطفا بگید از چه بخش شبکه می خواهید گزارش بگیرید و از چه منبعی

omid_Ahmadi
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1384, 17:42 عصر
این طور که از توضیحات شما میشه فهمید بهترین راه فکر کنم طراحی یک windows application باشه که به یک database server متصل بشه. فکر کنم این روش سرعت و کارایی خوبی داشته باشه
:موفق:

amir_masoud
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1384, 13:10 عصر
از یه سری از جداول دیتابیس می خوایم گزارش بگیریم .
از نظر سرعت اگه windows application نوشته بشه تا اینکه web application خیلی فرق داره یا نه .
در ضمن فرض بر اینه که کاربران بتونن از نقاط گوناگون و مسافتهای مختلف به این دیتابیس وصل شن و با اون کار کنن .

با تشکر

omid_Ahmadi
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1384, 15:42 عصر
در ضمن فرض بر اینه که کاربران بتونن از نقاط گوناگون و مسافتهای مختلف به این دیتابیس وصل شن و با اون کار کنن

اگر منظورتون از این جمله اینه که کاربرا در هر جایی و با هر کامپیوتری تنها با حداقل امکانات ( یعنی با یک internet connection) به دیتا بیس وصل بشن و با اوون کار کنن بهترین راه استفاده از web application هست اما سرعت و کارایی نسبتا پایین تری داره اما اگر میخواهی که کاربران در مناطق دیگه با نصب برنامه شما بتونند از یک بانک اطلاعاتی مشترک استفاده کنند فکر کنم بهترین راه استفاده از web service ها است که سرعت بالاتری رو ارایه میدهند اما دیگه در همه جا هم قابل استفاده نیست
:موفق:

saeidjrm
جمعه 16 اردیبهشت 1384, 19:15 عصر
سلام
من یک سوال مشابه همین داشتم .ممنون میشم راهنماییم کنید :
ما می خواهیم یک برنامه برای اتوماسیون یک آموزشگاه بنویسیم.
این برنامه قراره با sql server2000 کار کنه و روی سه تا کامپیوتر
(حداقل) نصب بشه.این کامپیوتر ها داخل یک ساختمان قرار دارند.
اگر ممکنه منو راهنمایی کنید :گیج: