PDA

View Full Version : دکمه های شفاف

rojg@r
جمعه 30 بهمن 1388, 19:24 عصر
سلام دوستان.
من چگونه میتونم که از دکمه های شفاف تو برنامه هام استفاده کنم،دکمه های به غیر از دکمه های خود وی بی .
متشکر از همکاری هاتون

HjSoft
جمعه 30 بهمن 1388, 22:02 عصر
خوب مشخصه بايد از activex استفاده كنيد اما من به شخصه تا حالا Transparency نديدم

lordarma
جمعه 30 بهمن 1388, 22:09 عصر
خوب مشخصه بايد از activex استفاده كنيد اما من به شخصه تا حالا Transparency نديدم

به نظر من هم باید از همین روش استفاده کنید،
اگر همچین کامپونتی را پیدا نکردید شاید لازم باشد خودتان بسازید...

butterfly8528
شنبه 01 اسفند 1388, 02:06 صبح
سلام دوستان عزیز .

خوب حالا ببین :لبخند:

rojg@r
شنبه 01 اسفند 1388, 15:34 عصر
ممنون از پاسخها و همکاری هاتون.
ولی من تازه شروع به یادگیری وی بی کرده ام، چطوری میتونم که از این دکمه ها استفاده کنم.
طریقه ی استفاده شون رو خوب نمی دونم.
تو این موضوع نیز با من همکاری نمایید خیلی ممنون میشدم.

alirezabahrami
شنبه 01 اسفند 1388, 17:12 عصر
ممنون از پاسخها و همکاری هاتون.
ولی من تازه شروع به یادگیری وی بی کرده ام، چطوری میتونم که از این دکمه ها استفاده کنم.
طریقه ی استفاده شون رو خوب نمی دونم.
تو این موضوع نیز با من همکاری نمایید خیلی ممنون میشدم.
سلام
اول اكتيو ايكس را به پروژه ات اضافه كن !
براي اينكار مطابق مراحل زير و تصاوير ضميمه عمل كن :
4- از منوي project گزينه componentsرا انتخاب كن
5-در كادر باز شده روي دكمه browse كليك كن
6-در كادر add activex controlمسير اكتيو ايكس را انتخاب كن ( در كمبوباكس file of type گزينه اكتيو ايكس كنترل را انتخاب كن ) و بر روي دكمه ok كليك كن
7-در اينجا كنترل فوق به نوار ابزار (سمت چپ مانند آيكن يك لامپ است )اضافه شده كه بر روي آن كليك و آن را روي فرم دراگ كن (بينداز )
موفق باشيد

Cybersilent
یک شنبه 09 اسفند 1388, 11:25 صبح
یه کامپوننت هست که عکس های png رو تو وی بی نشون میده شما با یه کم خلاقیت می تونید چیزی رو که می خواهید انجام بدید
تو عکس یه رابط کاربری که با همین کامپوننت نوشتم رو واستون می زارم خود برنامه همراه یه کامپوننت هست که حجم اون کامپننت زیاده