PDA

View Full Version : یوزر و پسوردم را فراموش کرده ام، چه کار می توانم بکنم؟

amir_paia
سه شنبه 04 اسفند 1388, 00:18 صبح
من یک یوزر و لاگین توی sql server ساختم اما یادم رفته
هر کاری می کنم نمی تونم وارد بشم
در این مورد میشه کاری کرد؟
یا تنها راه دوباره نصب کردنه؟

AminSobati
سه شنبه 04 اسفند 1388, 23:34 عصر
کدوم نسخه از SQL Server رو نصب کردین؟

amir_paia
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 12:30 عصر
کدوم نسخه از SQL Server رو نصب کردین؟

نسخه developer ورژن 2005

amir_paia
دوشنبه 17 اسفند 1388, 11:50 صبح
هیچ کس اینجا انگار جواب این سوال که به نظر ساده می رسید رو نمی دونست
من که دارم دوباره SQL رو از نو نصب می کنم بعد از کلی مشکلات
اما ای کاش آقای ثباتی که حتما جواب این سوال رو می دونستن یک بار دیگه به اینجا سر می زدن تا من جواب سوال م رو بگیرم
تا حدودی نظرم به سایت برنامه نویس که همیشه جواب سوال هام رو می داد و حداقل اگه نمی داد یه راهنمایی میکرد لینک یه مقاله می داد و ... عوض شد

ببخشید دیگه

AminSobati
دوشنبه 17 اسفند 1388, 23:39 عصر
دوست عزیزم اگر بصورت Remote وصل میشین، Developer Edition پشتیبانی نمیکنه مگر اینکه پروتکل TCP/IP رو فعال کنید. نحوه فعال کردنش در این تالار توسط دوستان توضیح داده شده.
اما اگر موضوع اتصال بصورت Local هست، قائدتا باید با Windows Authentication بتونین وارد بشین و Password رو عوض کنید

amir_paia
چهارشنبه 19 اسفند 1388, 16:22 عصر
دوست عزیزم اگر بصورت Remote وصل میشین، Developer Edition پشتیبانی نمیکنه مگر اینکه پروتکل TCP/IP رو فعال کنید. نحوه فعال کردنش در این تالار توسط دوستان توضیح داده شده.
اما اگر موضوع اتصال بصورت Local هست، قائدتا باید با Windows Authentication بتونین وارد بشین و Password رو عوض کنید

ممنون از جوابتون
نه من remote راحت می تونم با یوزر و لاگینی که توی اون کامپیوتر remote ساختم متصل وارد بشم اما local که می خوام لاگین کنم درست کار نمی کنه
البته من یک بار دیگه sql server رو نصب کردم اما فکر می کنم با ساختن یک Instance جدید هم مشکل حل می شد

پی نوشت: دوست داشتم بدونم که وقتی با اکانت مدیر وارد برنامه نویس دات ارگ می شی چطوری ه، که بعد از چند تا پست اقای ثباتی اینجا رو دیدن
البته می دونم، انتظارم زیاده که حتما سوال م حتما از طرف مدیر این بخش جواب داده بشه اما خب یوزریم دیگه ...
در هر حال ممنون
کاربرای دیگه هم می تونستن این سوال رو جواب بدن اما خب شاید حال نداشتن دیگه
سعی کنیم به هم کمک کنیم
منم از این به بعد سعی می کنم بیشتر کمک کنم

AminSobati
شنبه 22 اسفند 1388, 00:56 صبح
موقع لاگین کردن در حالت Local دقیقا چه پیغام خطایی دریافت میکنید؟