PDA

View Full Version : یه سوال در باره نوشتن مقاله داشتم...

roberty
سه شنبه 04 اسفند 1388, 12:44 عصر
سلام به همگی

میخواستم مقاله ای درباره کاربرد کامپیوتر در صنایع نظامی بنویسم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم...
من الان داشنجوی سخت افزار هستم و مقاله رو برای درس معماری کامپیوتر میخوام... موضوع اون هم معرفی سی پی یو های با کاربرد خاص هست که من ترجیح دادم روی کابرد نظامی کار کنم...

(( یه وقت فکر نکنید میخوام شما برای من مقاله بنویسید...!! نه هرگز چنین درخواستی ندارم !!!))

فقط میخوام یه زمینه خوب برای من معرفی کنید و بفرمایید که دانشجویی مثل من آنقدر علم داره که بتونه درباره چیزی مثل کامپیوتر موشک (( که از IC های سری 54 استفاده میکنه )) یا کامپیوتر خلبان اتوماتیک هواپیما چیزی بنویسه...؟؟

کسی موضوع خوبی برای نوشتن مقاله در این زمینه میشناسه تا بمن معرفی کمک کنه...؟؟

و دوم آنکه از دوستان کسی وبسایت شرکتهای سازنده کامپیوترهای نظامی و هوانوردی رو میشناسه...؟؟ ممکنه لینکش رو بذاره..؟؟
ممنونم.

xxxxx_xxxxx
سه شنبه 04 اسفند 1388, 14:38 عصر
من الان داشنجوی سخت افزار هستم و مقاله رو برای درس معماری کامپیوتر میخوام... موضوع اون هم معرفی سی پی یو های با کاربرد خاص هست که من ترجیح دادم روی کابرد نظامی کار کنم...

سلام،
اما اینجا سایت برنامه نویسی هست و تالار مهندسی نرم افزار؛ حداکثر مطالب نرم افزاری پوشش داده میشه.
فکر نکنم در مورد موضوع موردنظرتون اینجا به نتیجه ای برسید.

اما مدتی با یکی از دوستان عزیز که اتفاقاً از اعضای این سایت هم هستند در مورد سیستم عامل های بلادرنگ (RTOS) مطالعه ای داشتم. یکی از کاربرد های اینگونه سیستم عامل ها در تجهیزات نظامی است که نسبت به حساس بودن جایگاه کاربرد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. موضوع خوبی هست اما رشته شما سخت افزار هست و موضوعتون هم در رابطه با CPU !